Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy styl NSK od stycznia 2009


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-12-07, godz. 03:04

Na forum JWD pojawiła się informacja, że styczeń 2009 roku przynosi zmianę w postaci odświeżonego stylu NSK. Dostępne są skany lutowego numeru NSK w języku niemieckim, gdzie można to zaobserwować.

Należy również zauważyć, że lutowy numer NSK nie zawiera oczekiwanego rocznego sprawozdania z ogólnoświatowej działalności świadków Jehowy. Nie zamieszczono tam również szczegółowego sprawozdania miesięcznego.

--
szczegóły: link1, link2
.jb

#2 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2008-12-07, godz. 07:41

Należy również zauważyć, że lutowy numer NSK nie zawiera oczekiwanego rocznego sprawozdania z ogólnoświatowej działalności świadków Jehowy. Nie zamieszczono tam również szczegółowego sprawozdania miesięcznego.

Może nie ma się czym chwalić?

#3 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2008-12-07, godz. 08:59

No właśnie, co może być najbardziej prawdopodobna przyczyną usunięcia tych- bądź co bądź tradycyjnie podawanych danych
by Nico

#4 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-12-07, godz. 12:06

na prędce szukają możliwości podniesienia liczby głosicieli, jak nic okaże się ze wszystkie siostry przy nadzieji mogą raportować za dwie osoby :)
a tak serio, to smutne, że organizacja LICZB tak bardzo wstydzi się braku progresu, że rezygnuje z pokazywania ststystyk :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#5 Brie

Brie

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 416 Postów
  • Lokalizacja:Serlandia...:)

Napisano 2008-12-07, godz. 12:43

Też mi to przyszło głowy. Policzyli i wyszło im za mało, a teraz się głowią, jak podnieść statystyki. Ale jak? Zmniejszyc ilość godzin na dane quantum? Wtedy pionier pomocniczy stałby się pełnoczasowym , a zwykły głosiciel pomocniczym, nie wiedząc o tym :lol: Chyba za duży przeskok :D i czy to działa wstecz?

#6 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-12-07, godz. 13:32

pamietacie rocznik ŚJ i relacje z Polski? tam opisano polski przekret z liczeniem głosicieli, w latach 50 czy 60 z kilkunastu tysiecy przez manipulacje danymi zrobiono 83 tysiace.

Polak potrafi ;P pocieszyc centrale WTS a wiec do dzieła...

#7 pojawiamsieiznikam

pojawiamsieiznikam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów

Napisano 2008-12-07, godz. 14:57

W ciagu ostatnich kilku lat zmniejszali wymagania na pioniera. Wiec chyba nie zapowiada sie kolejna zmiana w tej dziedzinie.

Moze rzeczywiscie jest taki spadek ze lepiej go nie ujawniac. Napewno naglosnili by ta sprawe odstepcy, a WTS nie lubi chwalic sie niepowodzeniami.

#8 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-12-07, godz. 15:47

w strażnicy też nie będzie sprawozdania rocznego za 2008?

#9 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-12-07, godz. 15:49

zwlaszcza że wzrost u nich jest potwierdzseniem, że to ICH wybrał Bóg :) A spadek ewidentnie potwierdza, że Bóg się ODWRACA ....... No ale zawsze mogą wyjechać z tekstem, że przyszło ostateczne wypróbowanie i tych co się nieostali było jak ziaren piasku....... więc skoro ostatecznie Bóg już odsiał wszystkich niegodnych TO KONIEC JEST BLISKO
nie potrafiłam uwierzyć.......

#10 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-12-07, godz. 15:56

koniec WTS w obecnej formie napewno JEST blisko; jeszcze kilkanascie lat i staną się kolejnym skostniałym, niegłoszącym, stosujacym retoryke antykatolicka, 8432543 spośród jedynie prawdziwych :P kościołem protestanckim.

#11 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2008-12-07, godz. 17:37

Na forum JWD pojawiła się informacja, że styczeń 2009 roku przynosi zmianę w postaci odświeżonego stylu NSK. Dostępne są skany lutowego numeru NSK w języku niemieckim, gdzie można to zaobserwować.

Należy również zauważyć, że lutowy numer NSK nie zawiera oczekiwanego rocznego sprawozdania z ogólnoświatowej działalności świadków Jehowy. Nie zamieszczono tam również szczegółowego sprawozdania miesięcznego.

--
szczegóły: link1, link2

Moim zdaniem, ukrycie statystyk pociągnie za sobą zniesienie obowiązku raportowania głoszenia.

Użytkownik Olo. edytował ten post 2008-12-07, godz. 17:37

Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#12 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2008-12-07, godz. 18:13

koniec WTS w obecnej formie napewno JEST blisko; jeszcze kilkanascie lat i staną się kolejnym skostniałym, niegłoszącym, stosujacym retoryke antykatolicka, 8432543 spośród jedynie prawdziwych :P kościołem protestanckim.


Pewnie tak ;)

#13 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-12-07, godz. 18:42

w strażnicy też nie będzie sprawozdania rocznego za 2008?

Nie będzie. Przy okazji ostatnich zmian dot. "Strażnicy" zapowiedziano, że będzie tylko w NSK oraz w roczniku.

Natomiast jeżeli chodzi o brak sprawozdania miesięcznego, to jest też taka możliwość, że w kolejnym numerze NSK pojawią się po prostu dane z dwóch miesięcy.
.jb

#14 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-12-07, godz. 18:51

jest też taka możliwość, że w kolejnym numerze NSK pojawią się po prostu dane z dwóch miesięcy.

zawsze łatwiej zaciemnic, ciemny lud nieprzyzwyczajony do matematyki nie da rady policzyc ile jest naprawde :)

ciekawe kiedy podejmą decyzję i będą sztuczny tłok robić, czyli z krajów różnych ze sprawozdań wyjdzie 5 milionów a ONI sobie tak ze dwa miliony dodadzą żeby fajnie wyglądalo :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#15 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-12-07, godz. 20:54

pomysł qwerty na podwójne liczenie godzin w czasie ciąży bardzo mi się spodobał.

pomyslcie jakby statystyki skoczyły gdyby policzyc tzw. "nieme świadectwo".

Jeśli ktos np. okrada pracodawce (leniuchuje w pracy) 1h, kłóci sie z żoną 1h dziennie a 1h poswieca na inne grzeszki, to i tak 21h żyje jak chrzescijanin. Czyli byłoby ponad 600h w miesiacu. :P

#16 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-12-08, godz. 00:38

Zgodnie z tym, co napisał później jeden z użytkowników JWD, we francuskim wydaniu NSK znalazła się jednak informacja o zaprzestaniu publikacji miesięcznych sprawozdań w ich dotychczasowej formie. Podobno teraz będą zamieszczane jedynie nadzwyczajne wyniki z działalności ŚJ. Wraz z tą informacją podano dane dotyczące wzrostu liczby pionierów stałych w okresie między 2004 a 2008 rokiem.
.jb

#17 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-12-08, godz. 10:14

Ten brak prawdziwych informacji, będzie najbardziej prawdziwą prawdą o prawdziwych ŚJ, żyjących prawdą i będących w Prawdzie.

#18 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-12-08, godz. 11:49

Zgodnie z tym, co napisał później jeden z użytkowników JWD, we francuskim wydaniu NSK znalazła się jednak informacja o zaprzestaniu publikacji miesięcznych sprawozdań w ich dotychczasowej formie. Podobno teraz będą zamieszczane jedynie nadzwyczajne wyniki z działalności ŚJ. Wraz z tą informacją podano dane dotyczące wzrostu liczby pionierów stałych w okresie między 2004 a 2008 rokiem.

Koło się zepsuło, traktor się zepsuł.....
A ile traktor ma kół ? 4!
TO 3 SĄ DOBRE!!!!!!!

i tak można sterowac pozytywnym przekazem :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#19 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-12-08, godz. 12:14

(...) TO KONIEC JEST BLISKO


:blink:

(...) Podobno teraz będą zamieszczane jedynie nadzwyczajne wyniki z działalności ŚJ. (...)


A jak nie będzie nadzwyczajnych wyników?

#20 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-12-08, godz. 13:31

:blink:



A jak nie będzie nadzwyczajnych wyników?


To sie napisze ze w ''Buridni'' liczba głosicieli wzrosła o 150%. Z 2 do 5ciu.


A liczba chrztów wzorła o 400%. Z 1 do 4. 

A 20% z nich jest pionierami specjalnymi  - 1 osoba.

Cyz to nie budujące? 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych