Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień dobry tvn


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#21 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2009-01-09, godz. 21:16

no fakt ;) bo jezuita, akurat dobrany dokładnie do tej rozmowy ;)


buhahaha!!!

więcej takich "dobranych" i temat ugrzęźnie w mieliznach ignorancji

#22 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2009-01-09, godz. 21:19

Ten pan-ksiądz to bardzo, bardzo niekompetentny człowiek. Może dlatego Wiwatowski uciekł...

Ależ on zwiał jeszce przed "walką".
To już Gołota najpierw przyjmuje kilka ciosów, potem dopiero spieprza w podskokach.
A tu, taki cwaniak, taki erudyta złotousty i zwiał z pełnymi portkami.
Nie chce mi się mówić, jak rozczarował mnie taką postawą.
Mysłałem że więcej coś znaczy, a to po prostu d...ek.

#23 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2009-01-09, godz. 21:21

, a mówią "świadkowie Jehowi"

Słyszałem osobiście taki zwrot od głosiciela w Wałbrzychu. Myślałem, że się przejęzyczył, ale za każdym razem tak wymawiał. To było podczas oficjalnych przechadzek z teczuszkami. Jego kompan poprawnie deklinował "Jehowę".
Dołączona grafika

#24 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2009-01-09, godz. 21:26

buhahaha!!!

więcej takich "dobranych" i temat ugrzęźnie w mieliznach ignorancji

oj Myszko ! czepiasz się ;) Pan się dopiero uczy ;)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#25 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2009-01-09, godz. 21:55

A jakie ciekawe komentarze na stronie forum

http://dziendobrytvn...3J1bTAwMS5qcw==
by Nico

#26 Mario

Mario

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 577 Postów

Napisano 2009-01-09, godz. 22:16

A jakie ciekawe komentarze na stronie forum

http://dziendobrytvn...3J1bTAwMS5qcw==


A kto to jest ten co uciekł przed debatą Jakiś ważny brat z Organizacji?

Strażnica jedynie podawała, że kiedyś jezuici ich atakowali a w publicznych debatach o Biblii dostawali łomot od świadków :P


Mój drogi
Czytam:
""chrześcijaństwo" użyje "nowego porządku" powojennego i swych rozpostartych armi (jezuickiej, jak i wojskowej), aby stłumić poselstwo Królestwa" Prawda Was Wyswobodzi, str. 324.
Już wiele lat temu zapowiedziano, wykorzystanie armi jezuickiej do zniszczenia Świadków. I ja to potwierdzam. Jezuici czynnie udzielają się w zwalczaniu Świadków Jehowy!

#27 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2009-01-09, godz. 22:21

Jezuici czynnie udzielają się w zwalczaniu Świadków Jehowy!

a d...a blada ;) oni zeszli na psy ! czyli, jezuici ;) szkoda, ospali sa !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#28 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-01-09, godz. 22:21

Wydaje mi się że tam lekarz też miał być, ale widocznie wcześniej uprzedził, że nie może być dlatego Prokop o nim wspomniał. A czasami jest tak, że nie informują gości kto dokładnie będzie i może "przedstawiciel" z tego powodu? Zresztą w Rozmowach w Toku też nie chcieli wystąpić. Schodzą do podziemia na własne życzenie?
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#29 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2009-01-09, godz. 22:27

czy ja wiem paweł ?! oni chyba dalej wieża, ze milczenie jest złotem !!!! taki beton !... zero polemiki...!!! masakra ! aż żal tych czasów z poczatków lat XX tych !!! gdzie WTS pozwalał !!!!

Użytkownik sebol edytował ten post 2009-01-09, godz. 22:29

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#30 Mario

Mario

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 577 Postów

Napisano 2009-01-09, godz. 22:48

a d...a blada ;) oni zeszli na psy ! czyli, jezuici ;) szkoda, ospali sa !


Chyba przesadzasz. Jezuici są na poziomie. Znam wielu. A ty znasz jakieś fakty na poparcie, że jezuici zeszli na psy. Znasz jakichś?

#31 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2009-01-10, godz. 12:31

Prokop nawet raz powiedział świadkowie Jehowy, ale zaraz się poprawił na Jehowi. Jakiś niesmaczny dla mnie ten wywiad. Jezuita stwierdził, że świadkowie wierzą, że zbawionych bedzie tylko 144 000. Chyba coś mu sie pomieszało. Wellmanowa też zadała przeinteligentne pytanie: " czy religia może integrować w nasze życie?", ingerować chyba... Świadkiem nie jestem, wiele złego mi zrobiono, ale takie tendencyjne programy wcale mi radości nie sprawiają.

#32 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2009-01-10, godz. 14:56

Prokop nawet raz powiedział świadkowie Jehowy, ale zaraz się poprawił na Jehowi. Jakiś niesmaczny dla mnie ten wywiad. Jezuita stwierdził, że świadkowie wierzą, że zbawionych bedzie tylko 144 000. Chyba coś mu sie pomieszało. Wellmanowa też zadała przeinteligentne pytanie: " czy religia może integrować w nasze życie?", ingerować chyba... Świadkiem nie jestem, wiele złego mi zrobiono, ale takie tendencyjne programy wcale mi radości nie sprawiają.


Wiecie tak sobie pomyślałem że wymagania jakie niektórzy stawiają programowi śniadaniowemu jakim jest Dzień dobry TVN sa co najmniej wygórowane. Dla tych, którzy dobrze znają temat chociażby z powodu bycia ŚJ np. w przeszłości łatwo wyłapać szczegóły, które w profesjonalnej przygotowywanej dość długo i dokładnie dyskusji pewnie by sie nie pojawiły. Nie oszukujmy się, jeśli w jednym 3 godzinnym wydaniu jest ok 20 tematów nie sposób być ekspertem w każdym z nich. Ja osobiście tego nie wymagam. Myślę że myśl przewodnia została dośc mocno nakreślona- religia Świadków Jehowy pod względem np. stosunku do spraw medycznych ingeruje zbyt mocno w decyzje swoich członków, i to jest zdanie z którym sie zgadzam
by Nico

#33 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2009-01-10, godz. 15:01

Wiecie tak sobie pomyślałem że wymagania jakie niektórzy stawiają programowi śniadaniowemu jakim jest Dzień dobry TVN sa co najmniej wygórowane. Dla tych, którzy dobrze znają temat chociażby z powodu bycia ŚJ np. w przeszłości łatwo wyłapać szczegóły, które w profesjonalnej przygotowywanej dość długo i dokładnie dyskusji pewnie by sie nie pojawiły. Nie oszukujmy się, jeśli w jednym 3 godzinnym wydaniu jest ok 20 tematów nie sposób być ekspertem w każdym z nich. Ja osobiście tego nie wymagam. Myślę że myśl przewodnia została dośc mocno nakreślona- religia Świadków Jehowy pod względem np. stosunku do spraw medycznych ingeruje zbyt mocno w decyzje swoich członków, i to jest zdanie z którym sie zgadzam


Nie wymagam od prowadzących żeby znali wierzenia świadków. Wymagam od prowadzących mówienia po polsku. Rozumiem przejęzyczenia, ale powtarzanie tego samego błędu z uporem maniaka świadczy o zaniedbaniach i to ze szkoły podstawowej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych