Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z logowaniem, czyja to siła sprawcza?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 gedeon

gedeon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 95 Postów

Napisano 2009-01-21, godz. 11:45

klikam wczoraj na link do Forum Watchtower i oczom nie wierze otwiera mi się strona http://www.watchtower.org/ klikam jeszcze raz i to samo. Wchodzę przez stronę http://www.brooklyn.org.pl/news.php i jest dobrze otwiera się forum
Dziś klikam na stronę Forum Watchtower i ta sama sytuacja otwiera mi się strona http://www.watchtower.org/ za trzecim podejściem otwiera mi się strona Forum Watchtower
Czy ktoś może wyjaśnić tą sytuację czyja to siła sprawcza ??

#2 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2009-01-21, godz. 11:49

też wczoraj miałem cos takiego ;) ale teraz jest ok
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#3 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2009-01-21, godz. 12:22

U mnie z kolei co chwila muszę ponownie się logować. Jeżeli czytam forum, to mi to nie przeszkadza. Natomiast gdy piszę post i robię podgląd lub wysyłam, to zazwyczaj wyskakuje blankiet do ponownego logowania a to powoduje, że to co napisałem ginie. Zmusza to mnie do kopiowania w innym oknie, by po zalogowaniu ponownie wkleić. Ponieważ nie mam internetu z Neostrady tp., lecz od dostawcy bazy bezprzewodowej. W związku z tym podejrzewam raczej na niesprawność tej bazy przekaźnikowej lub w wyniku granicy jej zasięgu. Tym bardziej, że również kłopot występuje przy logowaniu do rachunku w DM. Wszystko inne działa bez zarzutu. W związku z tym, nie wiem gdzie przyczyna; wada komputera, bazy przekaźnikowej czy serwera forum?
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#4 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-01-21, godz. 13:53

U mnie z kolei co chwila muszę ponownie się logować. Jeżeli czytam forum, to mi to nie przeszkadza. Natomiast gdy piszę post i robię podgląd lub wysyłam, to zazwyczaj wyskakuje blankiet do ponownego logowania a to powoduje, że to co napisałem ginie. Zmusza to mnie do kopiowania w innym oknie, by po zalogowaniu ponownie wkleić. Ponieważ nie mam internetu z Neostrady tp., lecz od dostawcy bazy bezprzewodowej. W związku z tym podejrzewam raczej na niesprawność tej bazy przekaźnikowej lub w wyniku granicy jej zasięgu. Tym bardziej, że również kłopot występuje przy logowaniu do rachunku w DM. Wszystko inne działa bez zarzutu. W związku z tym, nie wiem gdzie przyczyna; wada komputera, bazy przekaźnikowej czy serwera forum?
-- gambit

Gambit
mam to samo i kiedy napiszę coś i wyskakuje mi plansza, że muszę się zalogować, cofam się do poprzedniej strony, kopiuję to co napisałem, a kiedy się zaloguję, odszukuję odpowiedni temat i tam wklejam wcześniej napisany post bez potrzeby powtórnego pisania tego samego.
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych