Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

D逝gie w這sy i d逝ga broda

• Please log in to reply
269 replies to this topic

#241 wojtek37

wojtek37

Domownik forum (501-1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 612 Post闚

Napisano 2009-03-28, godz. 01:40

E tam, dla mnie krawat w komplecie z dobrze skrojonym garniturem i dobrze dobran koszul pozostan symbolami dobrego gustu.

Ju widz jak 匡 w swoim mieszkaniu, kiedy "Wielki Brat"nie patrzy chodz pod krawatem, i w butach, na wysoki po造sk. To 軼iema i tyle, wiem to, bo sam widzia貫m. Oni tak kreuj wspaniale sw鎩 wizerunek, i tyle.

U篡tkownik wojtek37 edytowa ten post 2009-03-28, godz. 01:42

#242 Agape

Agape

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 882 Post闚
  • P貫:Not Telling

Napisano 2009-03-31, godz. 12:36

Przypomina mi si sprawa z moim chrztem. Wynurzaj帷 si z wody niestety zsun窸o mi si rami帷zko kostiumu, pokazuj帷 co nieco. Troch mnie to speszy這. Gdybym mia豉 przyzwoit sukni nie dosz這by do tak 瞠nuj帷ej sytuacji.

Ida

Na przyklad burquini ;)
Do陰czona grafika

#243 Ida

Ida

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 715 Post闚
  • P貫:Female

Napisano 2009-03-31, godz. 13:21

Na przyklad burquini ;)

Agape, nie popadajmy w skrajno軼i. Str鎩 typu p貫twonurka nie wsp馧gra z powag chrztu. Ja jestem za sukienk, jak to jest przyj皻e w ko軼io豉ch ewangelicznych.
"Ten, kto wyrusza na poszukiwanie Boga ... mo瞠 przebiec wiele 軼ie瞠k. Zg喚bi wiele religii, wst徙i do wielu sekt, ale w ten spos鏏 nie spotka Boga. Poniewa B鏬 jest tutaj, teraz, obok nas." P.Coelho

#244 oiu

oiu

Site Admin

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Post闚

Napisano 2009-03-31, godz. 21:29

A co powiecie o stylizacji wlosow?
Ukladanie na gel/ paste/ gume etc.

Ostatnio uslyszalem ze sprowadza to gniew Bozy na braci :o
co ciekawe jak przez rok nikogo to nei obchodzilo tak teraz prawie wszyscy bracia starsi apeluja do mlodziezy ze to podazanie za swiatem bla bla ...
to juz nei mozna miec nawet swojego stylu? nie mozna dobrze wygladac... O_o

#245 Agape

Agape

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 882 Post闚

Napisano 2009-03-31, godz. 21:38

A co powiecie o stylizacji wlosow?
Ukladanie na gel/ paste/ gume etc.

Ostatnio uslyszalem ze sprowadza to gniew Bozy na braci :o
co ciekawe jak przez rok nikogo to nei obchodzilo tak teraz prawie wszyscy bracia starsi apeluja do mlodziezy ze to podazanie za swiatem bla bla ...
to juz nei mozna miec nawet swojego stylu? nie mozna dobrze wygladac... O_o

:rolleyes: Czekamy na broszurke z uczesaniami.
Do陰czona grafika

#246 andreaZZ

andreaZZ

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Post闚
  • P貫:Male

Napisano 2009-03-31, godz. 22:47

W moim by造m zborze mojej by貫j spo貫czno軼i (wybaczcie- rozkoszuj si tym ^_^ ) pewien m這dy oddany sprawie brat nie m鏬 doczeka 豉ski przywileju s逝gi pomocniczego z powodu... zbyt d逝gich baczk闚. To by造 czasy, ech... :P

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, 瞠 przez d逝gi czas obowi您ywa造 w wielu krajach. Nie wierzcie w co tylko dlatego, 瞠 wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, 瞠 kto inny to powiedzia, 瞠 popiera to swym autorytetem jaki m璠rzec albo kap豉n, lub 瞠 jest to napisane w jakim 鈍i皻ym pi鄉ie. Nie wierzcie w co tylko dlatego, 瞠 brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobra瞠nia, kt鏎e uwa瘸cie za zes豉ne przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznali軼ie za prawdziwe po d逝gim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#247 malinowa7

malinowa7

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 438 Post闚

Napisano 2009-04-01, godz. 07:44

Na przyklad burquini ;)

:lol: niez造 str鎩 na pla輳. Sama widzia豉m na szkockiej (=ch這dnej jednak) pla篡, latem kobiet w czym bardzo podobnym podczas, gdy jej m捫 (zapewne,lub brat) 鄉iga w samych spodenkach.

#248 [db]

[db]

o鈍iecony

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Post闚

Napisano 2009-04-01, godz. 08:36

Na przyklad burquini ;)

To tylko dowodzi, 瞠 貯 nie s najbardziej pos*** religi na tej planecie. Co z jednej strony jest troch optymistyczne, z drugiej - bardzo smutne.
[db]

#249 Joachim20

Joachim20

Początkujący (1-50)

• Cz這nkowie
  • Pip
  • 55 Post闚

Napisano 2009-04-01, godz. 23:00

To tylko dowodzi, 瞠 貯 nie s najbardziej pos*** religi na tej planecie. Co z jednej strony jest troch optymistyczne, z drugiej - bardzo smutne.

Za daleko id帷e wnioski :)

A je郵i chodzi o sw鎩 w豉sny styl itd. To w pytaniach m這dych ludzi jest napisane, 瞠 aby poprawi sw鎩 wygl康 (kt鏎y jest bardzo czu造m punktem u m這dziak闚) mo積a zmieni "uczesanie, fryzur". Tak瞠 my郵e, 瞠 nie jest to a takie rygorystyczne. Chocia nie spotykam si z sJ "stajlowcami".

A ta pani co z panem sz豉 i by豉 ubrana w ten kostium to muzu軛anka :P pokazuj cia這 tylko swemu m篹owi : )
Fajne to jest, patrz帷 na to z g鏎y. Faceci nie widz cudzych dekolt闚, a kobiety nie emanuj do wszystkich wok馧 cia貫m.

Pozdr.

#250 malinowa7

malinowa7

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 438 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 06:58

A ta pani co z panem sz豉 i by豉 ubrana w ten kostium to muzu軛anka :P pokazuj cia這 tylko swemu m篹owi : )
Fajne to jest, patrz帷 na to z g鏎y. Faceci nie widz cudzych dekolt闚, a kobiety nie emanuj do wszystkich wok馧 cia貫m.

Pozdr.

Ale my wszyscy wiemy, 瞠 to muzu軛anka.
My郵, 瞠 z kt鏎ejkolwiek strony na to nie patrze to dla niej samej nie jest to ju takiej fajne. ;)

#251 [db]

[db]

o鈍iecony

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 07:53

Fajne to jest, patrz帷 na to z g鏎y.

Patrz帷 z punktu widzenia mizogina, owszem, jest to fajne.
[db]

#252 Emka

Emka

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 164 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 08:15

A patrz帷 z punktu widzenia kobiety, kt鏎ej nikt nie rozbiera wzrokiem i kt鏎a nie musi si obawia por闚nawczych spojrze rzucanych przez inne kobiety, wcale nie musi by to takie z貫. Nie twierdz, 瞠 kobiety powinny ca造 rok zak豉da na siebie worek, ale np. dla mnie bikini to o wiele za daleko. Dla niekt鏎ych nie jest to problem, ale dla wielu kobiet bardziej skromnych czy 鈍iadomych swoich niedoskona這軼i jest to na tyle du瘸 przeszkoda, 瞠 rezygnuj z p造wania, bo nie chc wygl康a jak dziwol庵i w szortach i koszulkach.

Mnie osobi軼ie te gryzie si strasznie tolerancja w dziedzinie stroj闚 do chrztu z bardzo 軼is陰 kontrol w zakresie stroj闚 codziennych. Sp鏚nica przed kolano jest nieprzyzwoita, ale dwucz窷ciowy str鎩 k徙ielowy jest ok?

Wiem, 瞠 jestem reliktem w dzisiejszych czasach :P By豉m jedyn osob, kt鏎a ca陰 drog do chrztu (bo najpierw trzeba by這 obej嗆 ca造 basen, jak na wybiegu, podczas, kiedy zaraz za szybk zbiera造 si t逝my obserwator闚) przeby豉 owini皻a r璚znikiem :P
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#253 [db]

[db]

o鈍iecony

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 08:54

A patrz帷 z punktu widzenia kobiety, kt鏎ej nikt nie rozbiera wzrokiem i kt鏎a nie musi si obawia por闚nawczych spojrze rzucanych przez inne kobiety, wcale nie musi by to takie z貫. Nie twierdz, 瞠 kobiety powinny ca造 rok zak豉da na siebie worek, ale np. dla mnie bikini to o wiele za daleko. Dla niekt鏎ych nie jest to problem, ale dla wielu kobiet bardziej skromnych czy 鈍iadomych swoich niedoskona這軼i jest to na tyle du瘸 przeszkoda, 瞠 rezygnuj z p造wania, bo nie chc wygl康a jak dziwol庵i w szortach i koszulkach.

Rezygnuj nie dlatego, 瞠 nie maj cia豉 "jak z 簑rnalu" tylko dlatego, 瞠 maj wkodowane, 瞠 rozebranie si na basenie czy pla篡 jest niemal aktem seksualnym abo co najmniej wyj軼iem na wybieg. Tymczasem w takich Czechach czy DDR ludzie si k徙i nago i nie wstydz swojego cia豉 ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Wszystko jest w g這wie. Jak kto ma do g這wy zdrowo nas***e to i wystaj帷y spod burki kosmyk w這s闚 b璠zie dla niego nie wiadomo jakim fetyszem.

Mnie osobi軼ie te gryzie si strasznie tolerancja w dziedzinie stroj闚 do chrztu z bardzo 軼is陰 kontrol w zakresie stroj闚 codziennych. Sp鏚nica przed kolano jest nieprzyzwoita, ale dwucz窷ciowy str鎩 k徙ielowy jest ok?

Dwucz窷ciowy str鎩 k徙ielowy nigdy nie by OK do chrztu.
[db]

#254 Agape

Agape

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 882 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 09:20

A kogo obchodza porownawcze spojrzenia innych kobiet? Chyba tylko jakies niedojrzale zakompleksione nastolatki sie tym przejmuja. Swiadomosc niedoskonalosci wlasnego ciala nie powinien normalnej osobie przeszkadzac w cieszeniu sie zyciem. Jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy, raz sie zyje a plywanie to szalenie przyjemna rzecz.

U篡tkownik Agape edytowa ten post 2009-04-02, godz. 09:20

Do陰czona grafika

#255 Emka

Emka

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 164 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 09:32

Kompleksy bywaj silniejsze od rozs康ku, ale tego nie zrozumie ten, kto ma na tyle szcz窷cia, 瞠 jego to nie dotyczy :) Uwierz, 瞠 bardzo chcia豉bym tak my郵e, jak Ty, Agape :)

Wiele razy widywa豉m siostry w dwucz窷ciowych kostiumach i nikt nie robi problemu. Ale niewa積e, tak naprawd 瘸den typowy str鎩 k徙ielowy nie jest stosowny na t okazj, chrzest to nie p造walnia. Podobaj mi si te bia貫 ubrania, kt鏎ych u篡waj bapty軼i, wygl康a to uroczy軼ie i z klas.

Co innego pla瘸, na kt鏎ej wszyscy s rozebrani, 陰cznie ze staruszkami, a co innego modny kurort, gdzie kr鏊uj same d逝gonogie pi瘯no軼i w sk徙ych strojach. W takim miejscu nie b璠zie si czu dobrze kto, kto jest 鈍iadomy w豉snych brak闚 (b康 nadmiar闚 :P).

Ale tak jak m闚i, ja po prostu jestem niedzisiejsza ;)
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#256 [db]

[db]

o鈍iecony

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Post闚

Napisano 2009-04-02, godz. 09:38

Co innego pla瘸, na kt鏎ej wszyscy s rozebrani, 陰cznie ze staruszkami, a co innego modny kurort, gdzie kr鏊uj same d逝gonogie pi瘯no軼i w sk徙ych strojach. W takim miejscu nie b璠zie si czu dobrze kto, kto jest 鈍iadomy w豉snych brak闚 (b康 nadmiar闚 :P ).

Wsp馧czuj ludziom, kt鏎zy wydaj ci篹kie pieni康ze po to, 瞠by w "modnym kurorcie" sp璠zi dwa tygodnie owijaj帷 si szczelnie r璚znikiem i prze簑waj帷 w豉sne kompleksy :-PPP
[db]

#257 ewa

ewa

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Post闚

Napisano 2009-04-15, godz. 16:59

Ju widz jak 匡 w swoim mieszkaniu, kiedy "Wielki Brat"nie patrzy chodz pod krawatem, i w butach, na wysoki po造sk. To 軼iema i tyle, wiem to, bo sam widzia貫m. Oni tak kreuj wspaniale sw鎩 wizerunek, i tyle.

Moje stwierdzenie mia這 charakter og鏊ny i nie odnosi這 si do tego, jak 匡 chodz po domu. Tak na marginesie: w domu rzadko kto chodzi pod krawatem ;)

#258 jb

jb

^o^

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Post闚

Napisano 2009-09-03, godz. 16:18

Bieda, brud, baraki, b這to – w takim krajobrazie nigeryjskiej wioski elegancja g這sicieli jest szczeg鏊nie uderzaj帷a: link
.jb

#259 [db]

[db]

o鈍iecony

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Post闚

Napisano 2009-09-04, godz. 06:54

Wygl康aj w tym krajobrazie jak ufoki.

Po co?
[db]

#260 jb

jb

^o^

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Post闚

Napisano 2009-09-04, godz. 15:13

Wyglądają w tym krajobrazie jak ufoki.

Po co?

Żeby taki człowiek zmagający się z nędzą zobaczył w przyłączeniu się do świadków Jehowy szansę na poprawę swoich warunków życia i miał przynajmniej taki powód, by zainteresować się głoszonymi przez ŚJ naukami?
.jb

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych