Skocz do zawartości


Zdjęcie

FILM DVD


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#21 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-08-08, godz. 17:56

Zgadzam się, film jest mało odkrywczy i raczej niczego nie dowodzi. No i jak zwykle tendencyjny i przejaskrawiony. A te uśmiechnięte twarzyczki pokornych cieląt przyprawiają mnie o mdłości. Nie żebym pałał jakąś nienawiścią do organizacji, po prostu nie odpowiada mi taka estetyka.


Film nie ma być odkrywczy, ani rewolucyjny. Ma przypominać o tym, komu zawdzięczamy dar życia i to jak one może być piękne. Bo często ludzie traktują życie, jako coś, co się im należy.
Młody Wilku - oglądałeś film, na Youtube, w wersji angielsko języcznej, więc pewnie nie wyłapałeś wszystkich szlachetnych niuansów.
No i odwrócę kwestię: naprawdę wolisz obrazy pełne przemocy i konfliktów?
Kogo byś zaprosił chętniej do domu spokojnego brata Dicka czy monstrum z serii Alien?


Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#22 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-08-08, godz. 18:39

Po co pokazujesz wnuczce film organizacji której nienawidzisz?
To jakieś... dziwaczne.
(Pewnie dlatego że nie masz pod ręką lepszych)
Już nawet małe dzieci uczysz nienawiści i nietolerancji?
Czy nie bierzesz pod uwagę że tak małe dziecko może przesiąknąć świadkowymi naukami ? :) ))
Wygląda to na poważny błąd wychowawczy.
Oj And, uważaj, jak się rodzice dowiedzą że im dziecko nawracasz, to ci już go nie dadzą na wychowanie ;) )

nie wiesz a osądzasz.
Film pokazali rodzice dziecka świadkowie, a pranie mózgu ma robione od dzieciństwa.
pozdrawiam Andrzej

#23 Młody Wilk

Młody Wilk

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 118 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-08-08, godz. 18:40

Film nie ma być odkrywczy, ani rewolucyjny. Ma przypominać o tym, komu zawdzięczamy dar życia i to jak one może być piękne. Bo często ludzie traktują życie, jako coś, co się im należy.
Młody Wilku - oglądałeś film, na Youtube, w wersji angielsko języcznej, więc pewnie nie wyłapałeś wszystkich szlachetnych niuansów.
No i odwrócę kwestię: naprawdę wolisz obrazy pełne przemocy i konfliktów?
Kogo byś zaprosił chętniej do domu spokojnego brata Dicka czy monstrum z serii Alien?


Tego właśnie nie lubię u ŚJ - że stoją w miejscu. Edukacja na poziomie rozumienia Pisma Świętego u przeciętnego ŚJ najszybciej postępuje do momentu przyjęcia chrztu, później często następuje już tylko etap trwania w dogmatach. Podobnie jest z tym filmem - przytacza ogólnie znane fakty (nawet z publikacji ŚJ) nie wchodząc głębiej. Dlaczego? Bo w końcu weszliby w konflikt z nauką i zostaliby bezbronni. A tak powierzchownie traktując temat mogą się posługiwać argumentacją quasi-naukową i religijną tworząc wrażenie spójności logicznej i mamiąc przy tym wielu niewyrobionych w tym zakresie odbiorców.
Co do wersji językowej - treść jest dosyć prosta, więc z tym nie było raczej problemów.
Nie lubię przerysowanej słodyczy w ilustracjach i filmach i uważam, że dawka emocji innego rozdzaju też jest potrzebna. Jak rzekłeś - musi być równowaga w przyrodzie. A Alien, choć krwiożerczy, ma coś fascynującego w swej postaci. To antyteza świadowskiej estetyki, ale jakże piękna.

#24 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-08-08, godz. 18:52

nie wiesz a osądzasz.
Film pokazali rodzice dziecka świadkowie, a pranie mózgu ma robione od dzieciństwa.


Jak ja bym cię osądził to już byś dawno się spopielił. Więc uważaj się za szczęśliwca :)

Czyli rodzice dbają o dobro duchowe dziecka a dziadek krecią robotę odwala.
Czego mogłem się spodziewać innego?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#25 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-08-08, godz. 19:07

Jak ja bym cię osądził to już byś dawno się spopielił. Więc uważaj się za szczęśliwca :)

Czyli rodzice dbają o dobro duchowe dziecka a dziadek krecią robotę odwala.
Czego mogłem się spodziewać innego?


nie zrozumiałeś, dziadek pokazuje dziecku świat i dziecko wie więcej niż może mu to organizacja pokazać. Film jest zachwycający dla tych, którzy mają mało wiedzy ogólnej, dla nich jest on odkrywczy. Brak wiedzy biologiczne wywołuje zachwyt, a moja wnuczka mówiła "popatrz, to już widzieliśmy" bo dziadek pokazał dziecku przyrodę.

Użytkownik jb edytował ten post 2009-08-08, godz. 20:58
Proszę o pozostanie przy temacie filmu. | Moderator

pozdrawiam Andrzej

#26 beres

beres

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 253 Postów
  • Gadu-Gadu:764269
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:London

Napisano 2009-08-09, godz. 14:23

FILM DVD JEST W 13 PLIKACH,INFORMACJI PODAM WIĘCEJ POTEM NAJNOWSZE Z KONGRESU NIESTETY NIE W POLSKIM JĘZYKU
1-13:
http://www.sendspace...3c673c422faf1d9

2-13;3-13 dwa pliki po 300mb

http://www.sendspace...34d671449561f6a
http://www.sendspace...36a4873f27f73cd

#27 panter

panter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 111 Postów
  • Gadu-Gadu:6115856
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-08-17, godz. 21:00

Sorry, ale nieprzewidziane sprawy troche mnie spowolniły ....

Co do filmu to info jest >tu< (hasło jak wcześniej)

Jeśli będą zainteresowani pełnym DVD lub Divix'em to proszę o kontakt na priva lub maila - wtedy zadziałam (obecnie nie mam czasu się za to zabrać)

Użytkownik panter edytował ten post 2009-08-17, godz. 21:02

"Człowiek broni błędów, które kocha." Seneka Starszy

Panter

#28 panter

panter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 111 Postów
  • Gadu-Gadu:6115856
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-08-21, godz. 20:16

Film załadowany - co i jak patrz w info (hasło jak wcześniej)
"Człowiek broni błędów, które kocha." Seneka Starszy

Panter

#29 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-09-14, godz. 06:58

Już myślałem że sobie obejrzę ale w części 3 jest błąd:

dvwc-09.part03.rar: Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku Cudowne Dzieła Stwórcze Ukazują Chwałę Boga\VIDEO_TS\VTS_01_0.VOB (niewłaściwe hasło?)

W żaden sposób nie mogę tego rozpakować. Kolejne party się rozpakowują. Ale co z tego skoro pierwszy VOB się nie da rozpakować. Tak więc nie działa nic.

Użytkownik ble edytował ten post 2009-09-14, godz. 06:59


#30 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-09-14, godz. 11:12

Obejrzałem, nawet ładnie to wszystko jest pokazane. Spraw typowo doktrynalnych na szczęście praktycznie nie ma. Tylko trochę za krótki ten film (nie licząc dodatków). Mogliby trochę dłuższy zrobić. Ale Organizacja przeważnie robi krótkie filmy.

Sorry, ale nieprzewidziane sprawy troche mnie spowolniły ....

Co do filmu to info jest >tu< (hasło jak wcześniej)

Jeśli będą zainteresowani pełnym DVD lub Divix'em to proszę o kontakt na priva lub maila - wtedy zadziałam (obecnie nie mam czasu się za to zabrać)


To to nie jest pełne DVD? Czyżby oryginalnie było na płycie dwuwarstwowej?

Użytkownik ble edytował ten post 2009-09-14, godz. 12:00


#31 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-09-18, godz. 10:36

Wersja avi (DivX) na komputer

Cudowne Dzieła Stwórcze Ukazują Chwałę Boga

http://rapidshare.co..._Boga.part1.rar
http://rapidshare.co..._Boga.part2.rar

Dodatki:

Światło I Kolor

http://rapidshare.co...tlo_I_Kolor.avi

Woda

http://rapidshare.co...694330/Woda.avi

Wzory

http://rapidshare.co...05227/Wzory.avi

Życie zaprojektowane

http://rapidshare.co...rojektowane.avi

Zdjęcia

http://rapidshare.co...987/Zdjecia.avi

Do oglądania filmów może być niezbędne ściągnięcie i zainstalowanie kodeka DivX

http://download.divx...vXInstaller.exe

Użytkownik ble edytował ten post 2009-09-18, godz. 10:39


#32 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-09-18, godz. 20:48

Fajnie że kogoś temat fascynuje ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#33 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-09-19, godz. 14:13

Widzę że ktoś zgłosił linki do Rapidshare jako nielegalne. Ciekawe czy to robota odstępców czy walczących duchowym mieczem Świadków Jehowy ;)

Użytkownik ble edytował ten post 2009-09-19, godz. 14:18


#34 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-09-19, godz. 19:36

Jest po prostu legalny sposób na rozprowadzanie tego zapisu, może WTS nie potrzebuje takich pomocników jak ble?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#35 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-09-20, godz. 17:24

Nie sądzę aby ktoś niesłusznie wykluczony albo kto sam się odłączył łaził do starszych zboru i się prosił o ten film. Nawet nie wiadomo czy by mu dali. P.K.Dick jest ŚJ więc dla niego zdobycie tego filmu to nie problem, natomiast problemem może być to dla osób wymienionych powyżej. Skoro WTS jest takim dobrym kolporterem który nie potrzebuje pomocników to dlaczego nie udostępni tego filmu na swej oficjalnej stronie?

Użytkownik ble edytował ten post 2009-09-20, godz. 17:31


#36 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-09-20, godz. 20:35

Skoro Bóg nie prosi Szatana o pomoc w swoim dziele, to i WTS sobie poradzi bez "zyczliwej" pomocy ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#37 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2009-09-21, godz. 06:10

Widzę że ktoś zgłosił linki do Rapidshare jako nielegalne. Ciekawe czy to robota odstępców czy walczących duchowym mieczem Świadków Jehowy ;)


heh.


nawet nie zdazylem zajrzec :/

#38 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-09-21, godz. 19:23

Więc niech WTS mi przyśle ten film pocztą. Czekam. Do zboru nie pójdę bo wiem że tam i tak mi nie dadzą no bo przecież dla nich jestem już tak zepsutym człowiekiem że powinienem jak gnój leżeć na ziemi. Nie zasługuję na nic, nawet na otrzymanie filmu który podobno ma zbliżyć do Boga. Jeśli tak ma postępować Bóg Świadków Jehowy to ja dziękuję za takiego Boga. Wolę Boga żywego, Boga miłości, który naprawdę istnieje i który kocha wszystkich ludzi i im pomaga a nie Boga wyimaginowanego i zmodyfikowanego według prawideł Organizacji który postępuje według jej reguł a nie według swoich. Cóż to za Bóg, który jednym daje wszystko a drugim nie daje nic uważając ich za sług Szatana tylko dlatego że już nie są Świadkami Jehowy? Cóż ja bym był za ojciec, gdybym moje dziecko odtrącił od siebie uważając je za śmiecia który mi przeszkadza i nawet bym nie dał mu jeść?

Kiedyś jeden starszy powiedział, że literatura i inny pokarm duchowy jest dostępny również dla wykluczonych. Dziś wiem że to było kłamstwo.

Użytkownik ble edytował ten post 2009-09-21, godz. 19:47


#39 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-09-21, godz. 20:12

Po prostu podaj adres na pw

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#40 Ida

Ida

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 715 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-09-23, godz. 09:54

Więc niech WTS mi przyśle ten film pocztą. Czekam. Do zboru nie pójdę bo wiem że tam i tak mi nie dadzą no bo przecież dla nich jestem już tak zepsutym człowiekiem że powinienem jak gnój leżeć na ziemi. Nie zasługuję na nic, nawet na otrzymanie filmu który podobno ma zbliżyć do Boga. Jeśli tak ma postępować Bóg Świadków Jehowy to ja dziękuję za takiego Boga. Wolę Boga żywego, Boga miłości, który naprawdę istnieje i który kocha wszystkich ludzi i im pomaga a nie Boga wyimaginowanego i zmodyfikowanego według prawideł Organizacji który postępuje według jej reguł a nie według swoich. Cóż to za Bóg, który jednym daje wszystko a drugim nie daje nic uważając ich za sług Szatana tylko dlatego że już nie są Świadkami Jehowy? Cóż ja bym był za ojciec, gdybym moje dziecko odtrącił od siebie uważając je za śmiecia który mi przeszkadza i nawet bym nie dał mu jeść?

Kiedyś jeden starszy powiedział, że literatura i inny pokarm duchowy jest dostępny również dla wykluczonych. Dziś wiem że to było kłamstwo.

Ble, a co Ty jesteś uzależniony od stołówki w wydaniu WTS. Nie ma co skamleć o "resztki ze stołu Pańskiego",trochę więcej godności Szanowny Odstepco! ;)
Nie wiedziałam, że Ci tak bardzo zależało na DVD. Mielismy w domu 2 filmiki, ale już komuś podarowaliśmy. Niestety.
"Ten, kto wyrusza na poszukiwanie Boga ... może przebiec wiele ścieżek. Zgłębić wiele religii, wstąpić do wielu sekt, ale w ten sposób nie spotka Boga. Ponieważ Bóg jest tutaj, teraz, obok nas." P.Coelho




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych