Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-11-10, godz. 20:38

Gdy poznawałem religię Świadków Jehowy to często zastanawiałem się jak Organizacja wyjaśnia pochodzenie zjawisk "nie z tej ziemi" takich jak np. UFO czy wydarzenia z 21 stycznia 1959 w porcie w Gdyni. Pytałem się różnych braci ale nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Jedyne co usłyszałem to że jest to dzieło Szatana bądź amerykańskiej czy rosyjskiej potęgi wojskowej tudzież bogatych terrorystów bądź biznesmenów nie mających co robić z pieniędzmi. Ciekaw jestem czy Organizacja kiedykolwiek wspominała o tym w publikacjach.

Niektórzy ludzie są zdania, że Bóg stworzył więcej cywilizacji niż nasza. Ale to chyba już odrębny temat.

Użytkownik ble edytował ten post 2009-11-10, godz. 20:42


#2 SeeT

SeeT

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2009-11-10, godz. 21:48

Gdy poznawałem religię Świadków Jehowy to często zastanawiałem się jak Organizacja wyjaśnia pochodzenie zjawisk "nie z tej ziemi" takich jak np. UFO czy wydarzenia z 21 stycznia 1959 w porcie w Gdyni. Pytałem się różnych braci ale nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Jedyne co usłyszałem to że jest to dzieło Szatana bądź amerykańskiej czy rosyjskiej potęgi wojskowej tudzież bogatych terrorystów bądź biznesmenów nie mających co robić z pieniędzmi. Ciekaw jestem czy Organizacja kiedykolwiek wspominała o tym w publikacjach.

Niektórzy ludzie są zdania, że Bóg stworzył więcej cywilizacji niż nasza. Ale to chyba już odrębny temat.


A masz potwierdzony oficjalnie i udokumentowany komunikat że ludzie na ziemi "doświadczyli" obecności UFO ???

<----------- tutaj masz relację pracownika portu w Gdyni które opisje te wydarzenia :)

Poza tym jeżeli inetresuje Ciebie temat to pewnie "ciśnie" się Tobie na język katastrofa z 1947 roku ( chyba ) w Rosweel na "pustyni" Newada w USA.
To co tam się rozbiło to nowa testowana technologia sił zbrojnych Ameryki Północnej w późniejszym czasie powstała tam STREFA 51. Podobne strefy testowe sprawdzające nową broń mają również Rosja oraz Chiny.

Co do Świadków Jehowy którzy w rozmowie z Tobą mówili o tym co napisałeś wyżej powiem tak : toroszkę naginają :) W całej literaturze ŚJ nie znajdziesz takich wypowiedzi jak mówili Tobie ci Bracia ale dla pewności przegrzebię to bo sam zainteresowałem się tą kwesią :)


Pozdr.

Użytkownik SeeT edytował ten post 2009-11-10, godz. 21:49


#3 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-11-11, godz. 08:22

A masz potwierdzony oficjalnie i udokumentowany komunikat że ludzie na ziemi "doświadczyli" obecności UFO ???


Gdzie ja napisałem że ja w to wierzę? A nawet gdyby to jaki ma to związek z tematem? Podkreślam, że chodziło mi o to jak Organizacja wyjaśnia takie zjawiska. A zjawiska były na pewno, bo są tego naoczni świadkowie. Proszę o uważne czytanie moich postów.

Użytkownik ble edytował ten post 2009-11-11, godz. 08:23


#4 SeeT

SeeT

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2009-11-11, godz. 12:23

Gdzie ja napisałem że ja w to wierzę? A nawet gdyby to jaki ma to związek z tematem? Podkreślam, że chodziło mi o to jak Organizacja wyjaśnia takie zjawiska. A zjawiska były na pewno, bo są tego naoczni świadkowie. Proszę o uważne czytanie moich postów.


Rozumiem że naoczni świadkowie gwarantują prawdziwość sytuacji/zjawiska ??? Wobec tego kosmici również porywają ludzi i robią w UFO na tych biedakach eksperymenty - " z zjawiska były na pewno , bo są tego naoczni świadkowie" :)

Nie będę się spierał o UFO :) Mam do tego neutralny stosunek jak go nie ma to okey jak jest to ok :)

Pozdrawiam.


ps wierz mi zrozumiałem Twój post ale następne na wszelki wypadek będę czytał uważnie :)

Wszystkiego dobrego.

#5 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-11-17, godz. 21:04

Rozumiem że naoczni świadkowie gwarantują prawdziwość sytuacji/zjawiska ???


Skoro widzieli to chyba jest niemożliwe żeby wszyscy zmyślali. A czy to było UFO czy nie to już nie ma związku z tematem.

Użytkownik ble edytował ten post 2009-11-17, godz. 21:06


#6 kremówka

kremówka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 244 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-11-22, godz. 12:46

Nie wiem czy Strażnica oficjalnie wypowiada sie w temacie UFO,ale w rozmowach też często słyszałam że to szatan powoduje takie zjawiska żeby rzucić"temat zastępczy" i wprowadzić w błąd,tak jak posłużył sie gwiazdą betlejemską wiadomo po co:).
Kiedy mi ktoś w służbie zadawał pytanie czy tam wysoko oprócz nas cos istniej,odpowiadałam dyplomatycznie "oczywiście miliardy aniołów" :D

#7 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2009-11-22, godz. 21:56

kiedyś podobne do wspomnianych przez kremówkę sugestie drukowało przebudźcie się (może ktoś znajdzie i wklei fragmencik)

#8 wyrzucona

wyrzucona

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 88 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:lubuskie

Napisano 2010-02-07, godz. 21:19

Polecam zgłębienie informacji dot. programu HAARP




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych