Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chamstwu powiedzmy zdecydowanie nie !


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1 pawdob7

pawdob7
 • Gadu-Gadu:4734141
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-11-26, godz. 16:56

Rzadko oceniam kogoś personalnie, ale nie mogę zostać obojętny wobec tego, co dzisiaj zaprezentował kjt w trzech wątkach. Przecież to było ewidentne trollowanie! kjt, prowokowałeś, obrażałeś i przeinaczałeś fakty. Sugerowanie, że db ma wciąż mentalność jehowity było przegięciem! To tak, jakbyś Kuroniowi do śmierci mówił, że jest komunistą. Chamstwo! Odkryłeś również takie ciekawe fakty, jak ten, że liczne wyroki więzienia dla śJ za odmowę służby wojskowej były mitem. Jesteś zbyt inteligentny, abym mógł myśleć, że robiłeś to nieświadomie!

db, niepotrzebnie dałeś się wkręcić w pyskówkę. Koledze chodziło jedynie o zadymę i publikę. Jeśli mój głos się choć trochę liczy, to prosiłbym moderację o niebanowanie ponowne kjt. To inteligentne zwierzę i szkoda by było. Ale myślę, że czasowa kwarantanna postów byłaby chwilowo korzystna dla forum.

Chyba że kolega okazał się wyjątkowo nieodporny na dzisiejsze skoki ciśnienia i niekorzystny biomet i należy mu wybaczyć.

Użytkownik pawdob7 edytował ten post 2009-11-26, godz. 16:58


#2 kjt

kjt

  Domownik forum (501-1000)

 • Członkowie
 • PipPipPip
 • 623 Postów
 • Lokalizacja:Gliwice

Napisano 2009-11-26, godz. 17:15

Rzadko oceniam kogoś personalnie, ale nie mogę zostać obojętny wobec tego, co dzisiaj zaprezentował kjt w trzech wątkach. Przecież to było ewidentne trollowanie! kjt, prowokowałeś, obrażałeś i przeinaczałeś fakty.

Może zwróć uwage swojemu koledze, że nie mozna "jeździć" po każdym, kto ma odmienne zdanie na jakiś temat, albo grzecznie sie o to pyta.
A które to "fakty" były przeze mnie "przeinaczane"? Bo interpretuję pewne zdarzenia inaczej, niz ty? Masz monopol na interpretację?Naprzód "nieomylny" niewolnik" a teraz ty i [db] macie jedynie słuszne poglądy? Po diabła zatem odchodziłeś od "organizacji", jak myślisz dalej tak samo?

To tak, jakbyś Kuroniowi do śmierci mówił, że jest komunistą.


Cóż, widocznie dla ciebie alkoholik otaczający sie pod koniec swojego "ministrowania" praktycznie tylko ubekami (tak: Rzeczpospolita kłamców Waldemara Łysiaka z powołaniem sie na szereg źródeł) to wzorcowy antykomunista.
Dla mnie nie.

db, niepotrzebnie dałeś się wkręcić w pyskówkę.


czyżby? Pokaż post [db] który byłby merytoryczny, a nie stanowił napaści w rodzaju "spieprzaj, dziadu". I to do młodych ludzi, którzy są tutaj po raz pierwszy.
Cóż, jak widać oprócz pojmowania rzeczywistości, która dla mnie nie jest "jedyną słuszną", dzieli nas jeszcze parę innych rzeczy, co pisze z wyraźną ulgą.

Jeśli mój głos się choć trochę liczy, to prosiłbym moderację o niebanowanie ponowne kjt. To inteligentne zwierzę i szkoda by było. Ale myślę, że czasowa kwarantanna postów byłaby chwilowo korzystna dla forum.


Wielkie dzięki, łaskawco, ale cenzurze mówie zdecydowanie NIE.
To forum to nie jest cały mój świat, w przeciwieństwie do poniektórych.
"Ta dama była głupia, ja też jestem głupi i głupi jest każdy, kto sądzi, że udało mu się przejrzeć zamiary Boga"
Księga Bokonona, część autobiograficzna

#3 jb

jb

  ^o^

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 4057 Postów
 • Płeć:Female
 • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-11-26, godz. 17:36

Nadmiar agresji słownej, personalne wycieczki oraz rozwijanie niepotrzebnej awantury pojawiły się na pierwszym planie raportów do nas kierowanych. Raporty zawierały skargi na wypowiedzi [db] oraz kjt. W tej sytuacji zdecydowaliśmy, że posty tych użytkowników będą przez najbliższe tygodnie moderowane. Takie rozwiązanie wydaje nam się najbardziej przyjazne i nie wiąże się z utratą możliwości korzystania z forum. Jeżeli to komuś nie odpowiada, to już nic na to nie poradzimy.
.jb

#4 [db]

[db]

  oświecony

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2827 Postów

Napisano 2009-11-26, godz. 18:20

db, niepotrzebnie dałeś się wkręcić w pyskówkę. Koledze chodziło jedynie o zadymę i publikę.

Myślę, że im obu o to chodziło (dlatego najpierw zapytałem tego drugiego kolegę otwartym tekstem, do czego zmierza swoimi pytaniami). Kjt nie pierwszy raz wyzwał mnie od jehowitów i strażnicowych umysłów (choć poprzedni był na innym forum). To taka schiza popularna na polskiej kanapowej prawicy - kto nie jest radykalniejszy od niego ten jest kryptostrażnicowcem/kryptokomuchem/stoi tam gdzie ZOMO.

Z mojej strony nastąpił już PLONK i EOT. Temat zamknięty.
[db]

#5 aPsik

aPsik

  Początkujący (1-50)

 • Członkowie
 • Pip
 • 49 Postów
 • Płeć:Female
 • Lokalizacja:Szklarska Poręba/Wrocław

Napisano 2009-11-29, godz. 13:12

Ja sobie pozwolę tutaj, ponieważ temat otwarty przez kjt został zamknięty, a że mówiąc głupcy mówił o wszystkich osobach na forum więc mam dla Ciebie kjt taką odpowiedź:

Mat 5:22 bp A Ja wam powiadam: Każdy, kto gniewa się na swego brata, będzie winien sadu. A kto powie swemu bratu: głupcze, będzie winien Najwyższej Rady. A kto powie: bezbożniku, będzie winien piekła ognistego.

Pozdrawiam,
Sonia

Użytkownik jb edytował ten post 2009-12-20, godz. 01:04
W przedstawionej w temacie sprawie Admin podjął niezbędne kroki. Sprawa zamknięta.

"Dla religii tylko to jest prawdziwe, co jest święte; dla filozofii tylko to jest święte, co prawdziwe."

Ludwig Feuerbach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych