Skocz do zawartości


Braki w wersji 5.0 beta7


No replies to this topic

#1 Guest_Tomek_*

Guest_Tomek_*
  • Goście

Napisano 2010-01-03, godz. 16:33

1. W sekcji "czytaj" po wpisaniu interesującego fragmentu i wybraniu odpowiedniego przekładu np. warszawskiego oraz kliknięciu wyświetl lista z bibliami nie pozycjonuje się się na ostatnio wybranym przekładzie (a moim zdaniem powinna, ułatwiłoby to dodawanie innych przekładów do sprawdzenia).
2. W sekcji "czytaj" obszar na stronie pola do wprowadzania cytatów jest zdecydowanie za mały (w starej wersji "na widoku" było więcej - co moim zdaniem ozacza lepiej jak chę wpisać większą ilość tekstów - proponuję rozciągnąć te pole o dwa poziomy w dół).
3. W sekcji "czytaj" przydałby się filtr na dostępne języki - nie każdy chce porównywać przekłady z różnych języków - chociaż jeżeli lista z przekładami będzie się pozycjonować na ostanio wybranym przekładzie - to już będzie lepiej
4. Ta multiwyszukiwarka to świetny pomysł i fajnie by było ją rozszerzyć o możliwość rejestrowania własnych komentarzy z systemem uprawnień dla osób i grup oraz możliwość wyszukiwania po tych komentarzach. Myślę, że jest trochę osób, które gdyby miały mało toporne narzędzie dostępne przez internet to chciałoby swoje notatki przechowywać w formie elektronicznej oraz udostępniać je innym osobom do weryfikacji, a następnie podzielenia się w szerszym gronie (grupy) lub ogólnie wszystkimi.
5. Kolejną rzeczą to możliwość wprowadzania słowników, książek dostępnych dla grup (prawa autroskie nie pozwalają na publikację otwartą ale jeżeli coś kupiłem to mogę to udostępniać (na hasło) innym członkom grupy. Często można dostać wersję kupić wersję elektroniczą książki gdzie w dość prosty sposób można ją "wyeksportować" do na przykład takiej bazy przez odpowiednio łopatologiczny webowy interface.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych