Skocz do zawartości


Zdjęcie

CENZURA NA FORUM


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 reply to this topic

#1 tomek30

tomek30

  Początkujący (1-50)

 • Członkowie
 • Pip
 • 8 Postów
 • Płeć:Male

Napisano 2010-01-27, godz. 18:01

Niestety potwierdzam, że cenzura ma miejsce na tym forum; na sobie odczułem jej wpływ w wątku „Pan Lewandowski - Jakieś wyjaśnienia?"

Poniżej z przykrością publikuję mój „list otwarty ” (już teraz) do Administratora tego forum.

Wysłano wczoraj, 19:01
Witam,

Jak pewnie zauważyłeś, dyskusja "Pan Lewandowski - Jakies wyjasnienia?" została przeniesiona do działu moderowanego. W związku z tym oczekuje się wypowiedzi merytorycznych i w wartościowy sposób realizujących główne zagadnienia tematu. Tak więc wymianę zdań, która wyniknęła wcześniej jako poboczna, obecnie można uznać za zakończoną.

Pozdrawiam
.jbWysłano dziś, 08:11
Witam,
sorry ale czegoś nierozumiem. Czy jak niezgadzam się z Twoim tokiem rozumowania to oznacza, że możesz niepublikować moich postów? Takie zasady są tego forum?

Głownym zagadnieniem tematu było Boże Narodzenie. Podałem przykład z moich przemyśleń (nawet nie strażnicowych) dotyczący właśnie tego tematu; czy dobrze myślę czy źle mogą to ocenić użytkownicy forum, ale po opublikowaniu postu.

Pozdrawiam
tomek30


Wysłano dziś, 12:18

Ależ już wyjaśniam: w dyskusji należy w należyty sposób brać pod uwagę te kwestie, do omawiania których zaproszono na początku tematu (w przypadku naszego tematu te zagadnienia dotyczą konkretnie symbolicznego terminu Bożego Narodzenia w kontekście warunków klimatycznych oraz pogodowych w Izraelu). Ponadto, nasz wartościowy udział w dyskusji zapewni również merytoryczne odnoszenie się do materiałów i źródeł, które są nam wskazywane w odpowiedzi na nasze zapytania. Tak więc nie pozostaje już nic innego, jak tylko realizować te oto zasady.

Pozdrawiam
.jbWysłano dziś, 15:24
????????????????????

Myślę, że należy w należyty, uczciwy i na tych samych zasadach dopuszczać wszystkich zainteresowanych do głosu. W tej chwili czuję się jak w reżimie (jesteś z nami- to ok, ale jak przeciwko to my cię uciszymy).
Teraz wątek zakończy się jak zwykle w duchu podkpiewania z śJ, z lub bez merytoryki ?

(patrz poniżej)


Napisano wczoraj, 11:06

Zgadza się.
Tego typu argumentacja przypomina mi tą z skryptorni w 'Imieniu róży'. Ewangelie opisują, iż Pan Jezus się nie śmiał. Więc my jako jego uczniowie...nigdy, przenigdy - nie powinniśmy się śmiać.

woks


Kolejna "walka- post", wygrany (to nic że uciszyliśmy oponetów, to dla ich dobra), można odłożyć temat uznając za przedyskutowany i zamknięty na "półkę" z napisem "WTS-u sprawy przegrane"...

Myślę że trzeba być choćby względem siebie uczciwym; niema co się bać o "prawdę" - ostoi się sama, nie trzeba jej pomagać kneblując "naszych" rozmówców....

tomek30


#2 jb

jb

  ^o^

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 4057 Postów
 • Płeć:Female
 • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-01-27, godz. 18:24

Miałeś zamiar w nieskończoność ciągnąć przepychanki czy kontynuować bezwartościowe pogaduszki na marginesie dyskusji? Nic z tego. Obecnie dyskusja znajduje się w dziale moderowanym, więc musisz się (tak, jak inni uczestnicy) do tego dostosować.
BTW, generowanie zarzutów cenzury w obliczu zwykłego oczekiwanie merytorycznego udziału w dyskusji, jest niepoważne.
.jb
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych