Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami kieruje."


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#361 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2010-11-24, godz. 06:29

Wiesz kochana, nie znam sie na ONZ- cie, ale kiedyś mnie uczono że to Organizacja Narodów Zjednoczonych.
A zwrot "zapisać się " chyba oznacza przyjąc członkostwo albo raczej zostać członkiem.:)

No a ŚJ chyba jednak nie są narodem albo raczej państwem bo członkami ONZ są państwa. :(


A co do waszych wcześniejszych wywodów to zaczynam się czerwienić tak słodzicie. [...]

gramy niewiniątko, co?

wiesz, ze ONZ posiada rozne swoje sekcje i oddziały?

w 1991 roku WTS wysłał zgłoszenie checi członkostwa w DPI (Department of Public Information - wygoogluj sobie i zobacz, ze to komorka ONZ) i uzyskał je w 1992.

jak widzisz członkami wielkiego ONZ moga byc tez przerozne organizacje.

Użytkownik rhundz edytował ten post 2010-11-24, godz. 06:30


#362 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 14:07

gramy niewiniątko, co?

wiesz, ze ONZ posiada rozne swoje sekcje i oddziały?

w 1991 roku WTS wysłał zgłoszenie checi członkostwa w DPI (Department of Public Information - wygoogluj sobie i zobacz, ze to komorka ONZ) i uzyskał je w 1992.

jak widzisz członkami wielkiego ONZ moga byc tez przerozne organizacje.

Iam-owi , brak argumentów ?!?!?! . :P :( :)

#363 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 14:23

Iam-owi , brak argumentów ?!?!?! . :P :( :)



Nie Romeo ... Iam to wielki wojownik a ja takich szanuję i wiem,że teraz się przygotowuję do ataku - musimy uważac,bo jego strategia jest nie przewidywalna czasem dywersyjno-sabotażowa :)
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#364 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 17:31

Wiesz kochana, nie znam sie na ONZ- cie, ale kiedyś mnie uczono że to Organizacja Narodów Zjednoczonych.
A zwrot "zapisać się " chyba oznacza przyjąc członkostwo albo raczej zostać członkiem.:)

No a ŚJ chyba jednak nie są narodem albo raczej państwem bo członkami ONZ są państwa. :(


A co do waszych wcześniejszych wywodów to zaczynam się czerwienić tak słodzicie. [...]

Ja też się na WTSie nie znam, ale wydawało mi się że aby podac liczbę wyznawców kiedyś podawano liczbę ochrzczonych..... teraz wystarczy być sympatykiem i nieochrzczonym głosicielem a już się w ststystykach jest..... to jak to jest jak Ktoś wyraźnie wskazuje że sympatyzuje :) W Wts nawet deklaracji nie musi podpisać :)
W przeciwieństwie do ONZ , gdzie WTS podpisał az się kurzyło :)
Bo w tej deklaracji stało napisane że będą wspierać ONZ :) Ale kto wie, może pod tę organizację podszył się sam Szatan i to było tym drobnym druczkiem? na samym dole? I Bóg nie podpowiedział Duch nie ostrzegł przed podpisaniem, tylko później jak się Bóg z Duchem zorientowali, że namaszczeni pasterze przez ich chwilkę nieuwagi podpisali że będą wspierać i popierać bestię, spowodował, że jacyś dziennikarze ze świata odnotowali ten fakt na pierwszych stronach gazet i wtedy dopiero ostatek namaszczony się zorientował ze źle zrobbił i szybko się wypisał.
Zapewne w ten sposób Bóg użył swojej rózgi karcenia.
Tyle, że znów odwrócił się na chwilkę i dał dostęp szatanowi, który spowodował, że ostatek zaczął kręcić i kłamać w tej sprawie a mianowicie powiedzieli, że oni owsszem się zapisali, ale jak tylko w deklaracji trzeba było podpisać że oni bestię się zgadzają popierać to już im sumienie nie pozwoliło i się wtrymiga wypisali!
nie potrafiłam uwierzyć.......

#365 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2010-11-25, godz. 01:10

kolejne struganie wariata przez ŚJ który udaje że nie rozumie pojęcia "organizacja pozarządowa" oraz pojęcia "wspierania" ONZ?

#366 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2010-11-25, godz. 06:45

Myślisz,że udaje? Bo ja myslę ,że on tego po prostu nie wie. Pewnie też nie wie czym się rożni naród od państwa....
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#367 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-25, godz. 14:41

Myślisz,że udaje? Bo ja myslę ,że on tego po prostu nie wie. Pewnie też nie wie czym się rożni naród od państwa....

lam nie trafił tu z misją ewangelizacyjną lub żeby się samemu do
czegoś przekonać :)

Powiedział wyrażnie, że jest tu po to, aby "napsuć nam krwi" :D

Mi to akurat nie przeszkadza a wręcz przeciwnie - jest zabawniej :lol:

#368 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2010-11-25, godz. 20:14

jedyne osoby, którym iam psuje krew to jego szefowie z nadarzyna jak widza jak kompromituje Sj swoją niewiedza.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#369 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2010-11-25, godz. 20:35

jedyne osoby, którym iam psuje krew to jego szefowie z nadarzyna jak widza jak kompromituje Sj swoją niewiedza.

anonimowy sj w internecie dla innych sj jest tylko 'najprawdopodobniej fałszywym podszywajacym sie'

#370 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-11-25, godz. 20:38

anonimowy sj w internecie dla innych sj jest tylko 'najprawdopodobniej fałszywym podszywajacym sie'

śj zawsze znajdą wytłumaczenie . Są mistrzami w tym - wszystko wytłumaczą . :P B) :)

#371 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-25, godz. 21:08

śj zawsze znajdą wytłumaczenie . Są mistrzami w tym - wszystko wytłumaczą . :P B) :)

:) :):) :)ubawiłam się na wskroś
nie potrafiłam uwierzyć.......

#372 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-11-25, godz. 21:34

kolejne struganie wariata przez ŚJ który udaje że nie rozumie pojęcia "organizacja pozarządowa" oraz pojęcia "wspierania" ONZ?


qwerty nie mówiła o wspieraniu ale o zapisaniu się, a to różnica.


Chyba będę musiał zastanowić się nad kupowaniem widokówek z symbolem UNICEF'u bo jak jakoś odstępca to zobaczy to opisze w mediach że ŚJ sponsorują ONZ.

Czy tak Sebastian?

#373 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-25, godz. 21:59

Iam po prostu nie potrafi żyć według swoich mysli i decyzji. Postanowił komuś zaufać. WTS prowadzi swoje baranki jak Amway swoich niewolników. Daje zasady i standardy postępowania. Jak porozmawiasz z 10 osobami wśród swoich znajomych to sprzedaż 3 proszki do prania, a jak umówisz spotkanie z 20 osobami to wciągniesz w piramidę 2 pod siebie. Wts tez daje gotowe recepty, człowiek Iam zaangażował się i jest konsekwentny, bo lubi :)
Po prostu zadziałała reguła zaangażowania i On naprawdę wierzy że robi dobrze, pomimo tego, że wie, że WTS mija się z prawdą, jest zaangażowany tak bardzo, że boi się pomyślec nawet co by mogło się stać, gdyby naprawdę musiał przemyśleć wszystko i poukładac na nowo!
Jego ciało i psychika wzbrania się przed myśleniem, jak całej rzeszy swiadków, bo myślenie = zmiany. A on zmian nie chce, więc uwierzy WTSowi w najdurniejsze nowe wyjaśnienie pokolenia bo to daje mu poczucie stabilności i tego, że jest konsekwentny a działa tylko reguła zaangażowania......

Psychika to potężna siła :) Czy sobie z tego zdajemy sprawę czy nie :) Gorzej jak CI co nami sterują znają się na rzeczy......

Użytkownik jb edytował ten post 2010-11-26, godz. 19:36
Do tematu: raporty w sprawie obraźliwych epitetów uwzględniono.

nie potrafiłam uwierzyć.......

#374 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-26, godz. 21:49

qwerty nie mówiła o wspieraniu ale o zapisaniu się, a to różnica.

Chyba będę musiał zastanowić się nad kupowaniem widokówek z symbolem UNICEF'u bo jak jakoś odstępca to zobaczy to opisze w mediach że ŚJ sponsorują ONZ.

Iam czasem się zachowuje jak dziecko-żółnierz czasem wystraszony,bo często brakuje mu argumentów,a czasem jak z werbowany mały wojownik z manipulowany ideowo idący na całkowite unicestwienie ... Iam zdecyduj się w swojej strategii,bo ciągniesz ogon niezdecydowania.
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#375 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-11-26, godz. 22:02

qwerty nie mówiła o wspieraniu ale o zapisaniu się, a to różnica.


Chyba będę musiał zastanowić się nad kupowaniem widokówek z symbolem UNICEF'u bo jak jakoś odstępca to zobaczy to opisze w mediach że ŚJ sponsorują ONZ.

Czy tak Sebastian?

Lepiej pomyśl o swoich braciach , możesz ich zgorszyć ! :ph34r:

#376 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-26, godz. 22:02

11 październik 2001.

Do wszystkich zainteresowanych.

Ostatnio sekcja d/s organizacji pozarządowych otrzymywała liczne zapytania w sprawie przynależności Strażnicy, Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego z siedzibą w Nowym Jorku do Departamentu Informacji Publicznej (DPI). Organizacja ta złożyła wniosek o przystąpienie do DPI w roku 1991 i została przyjęta w roku 1992. Akceptując swoją przynależność do DPI, organizacja zgodziła się akceptować wymagane do tego kryteria, włącznie ze wsparciem i okazywaniem szacunku dla zasad Karty Narodów Zjednoczonych, akceptowaniem zobowiązań i środków jakimi prowadzone są efektywne programy informacyjne w okręgach wyborczych i dla szerokiej publiczności na temat działań ONZ.

W październiku 2001 Strażnica, Towarzystwo Biblijne i Traktatowe zgłosiło wniosek o przerwanie swej przynależności do DPI. Zgodnie z tym wnioskiem, dnia dnia 9 października 2001 podjęła DPI decyzję o wykluczeniu Strażnicy, Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego ze swych szeregów.

Z uszanowaniem
Paul Hoeffel
szef biura prasowego Sekcji
d/s organizacji pozarządowych ONZ

Oficjalne wyjaśnienia Towarzystwa Strażnicy
Dnia 1 listopada 2001 pod wpływem zalewu pytań z oddziałów wywołanych artykułem w UK Guardian i rozgłosem w Internecie, Towarzystwo Strażnica wydało okólnik w tej sprawie:

WORLD HEADQUARTERS OF JEHOVAH'S WITNESSES
25 Columbia Heights, Brooklyn, NY 11201-2483 • Tel. 718 560-5000
XXXX 1 listopad 2001 Nr XXXXX

Via CompuServe

Komitet Oddziału
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Drodzy Bracia:

Z powodu publikowanych przez naszych przeciwników twierdzeń, że posiadamy ukryte powiązania z Organizacją Narodów Zjednoczonych, wiele naszych oddziałów domaga się w tej sprawie wyjaśnień, więc odpowiadamy. Ten okólnik zastępuje i odpowiada na ten który wcześniej wysyłaliśmy do wszystkich oddziałów. Każdemu, kto w ramach obszaru Waszego oddziału domagałby się wyjaśnień, możecie odpowiedzieć zgodnie z tym, co poniżej stwierdzono:

"Naszym celem rejestracji się w Departamencie Informacji Publicznej (DPI) jako pozarządowa organizacja (NGO) w roku 1991 była chęć uzyskania dostępu do materiałów analitycznych na temat zdrowia, ekologii i problemów socjalnych znajdujących się w bibliotekach Organizacji Narodów Zjednoczonych. Korzystaliśmy z ich biblioteki na wiele lat przed rokiem 1991, ale w tym roku stało się konieczne zarejestrować się jako NGO aby móc dalej mieć ten dostęp. Papiery rejestracyjne ONZ, które wypełniliśmy i które posiadamy w swych plikach, nie posiadają żadnych stwierdzeń, które by wchodziły w konflikt z naszymi chrześcijańskimi wierzeniami. Więcej, organizacje pozarządowe są informowane przez Organizację Narodów Zjednoczonych, że "przynależność NGO do DPI nie oznacza włączenia jej do systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych, ani nie daje stowarzyszonym organizacjom lub ich pracownikom specjalnego statusu, przywilei czy immunitetów."

Kryteria jakie musi spełniać organizacja pozarządowa ONZ, przynajmniej w swojej ostatniej wersji - wciąż zawiera język pod którym nie możemy się podpisać. Gdy sobie z tego zdaliśmy sprawę, natychmiast wystąpiliśmy o wyrejestrowanie. Jesteśmy wdzięczni za zwrócenie nam że uwagi na tą sprawę.

Ufamy, że to co wyżej napisaliśmy, będzie pomocne w odparciu prób podejmowanych przez naszych przeciwników w celu naszego zdyskredytowania.

Wasi bracia,
Prezes Komitetu

kopia dla: Administration Offices Desks Legal Department
Office of Public Information


IAM ZAPISALI SIĘ!!!!!!!!
nie potrafiłam uwierzyć.......

#377 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-26, godz. 22:23

Nie no Qwerty litości nasz Iam chwyta się jak ... tonący -brzytwy,a Ty takim blitzkriegiem fałszywych argumentów???,to nie fair!!!,a gdzie prawa konwencji genewskiej i haskiej???
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#378 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-26, godz. 22:44

11 październik 2001.

Do wszystkich zainteresowanych.

Ostatnio sekcja d/s organizacji pozarządowych otrzymywała liczne zapytania w sprawie przynależności Strażnicy, Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego z siedzibą w Nowym Jorku do Departamentu Informacji Publicznej (DPI). Organizacja ta złożyła wniosek o przystąpienie do DPI w roku 1991 i została przyjęta w roku 1992. Akceptując swoją przynależność do DPI, organizacja zgodziła się akceptować wymagane do tego kryteria, włącznie ze wsparciem i okazywaniem szacunku dla zasad Karty Narodów Zjednoczonych, akceptowaniem zobowiązań i środków jakimi prowadzone są efektywne programy informacyjne w okręgach wyborczych i dla szerokiej publiczności na temat działań ONZ.

W październiku 2001 Strażnica, Towarzystwo Biblijne i Traktatowe zgłosiło wniosek o przerwanie swej przynależności do DPI. Zgodnie z tym wnioskiem, dnia dnia 9 października 2001 podjęła DPI decyzję o wykluczeniu Strażnicy, Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego ze swych szeregów.

Z uszanowaniem
Paul Hoeffel
szef biura prasowego Sekcji
d/s organizacji pozarządowych ONZ



IAM ZAPISALI SIĘ!!!!!!!!


To długo ujeżdżali tą Bestie...heh
Szkoda, że jeszcze nie zapisali się do biblioteki Watykańskiej?
JP II dałby im biały różaniec :D

#379 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-11-26, godz. 22:46

IAM ZAPISALI SIĘ!!!!!!!!

[...] Zapisali się tylko gdzie. DO ONZ czy do " do Departamentu Informacji Publicznej (DPI)" Na prawdę nie widzisz w tym żadnej różnicy?

Wiesz qwerty, nie należę do KK i nie popieram go ale jadłem kiedyś obiad na plebani zaproszony przez proboszcza. Czy to dla ciebie oznacza że jestem katolikiem?

A gdybym tak leżał w szpitalu wojskowym czy to by oznaczało że popieram wojny?

Ktoś już tu kiedyś powiedział co jest gorsze od faszyzmu.:)
[...]

To długo ujeżdżali tą Bestie...heh
Szkoda, że jeszcze nie zapisali się do biblioteki Watykańskiej?
JP II dałby im biały różaniec :D

Na prawdę widzisz cos złego w korzystaniu z biblioteki Watykańskiej?

Może też nie powinniśmy kupować ziół O.Grzegorza, piwa ......

Użytkownik jb edytował ten post 2010-11-27, godz. 00:05


#380 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-26, godz. 23:24

To długo ujeżdżali tą Bestie...heh
Szkoda, że jeszcze nie zapisali się do biblioteki Watykańskiej?
JP II dałby im biały różaniec :D

Oskar erudycja bestii wiedzie nawet od biblioteki Aleksandryjskiei i Pergamońskiej tylko Święty Ogień musiał spalic wredno-pogańsko-szatańskie wersety .... musimy uszanowac KRK i WTS bo nie mamy innego wyjścia.
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych