Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Zarzuty g³osiciela dotycz±ce starszego/ych zboru


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-08-12, godz. 14:45

Wszyscy u ¶J s± równi . Wszyscy przestrzegaj± tych samych norm i prawa bo¿ego . Czy znacie przypadki u ¶J , ¿e g³osiciel/g³osiciele postawi³ zarzut/zarzuty ³amania prawa bo¿ego przez starszego/starszych zboru i jakie by³y tego konsekwencje a/ dla g³osiciela/g³osicieli ¶J, b/dla starszego/starszych zboru . Dowody w sprawie a/ dwóch lub trzech ¶J b/dowody rzeczowe . Zachêcam do gorliwego dialogu .

#2 easypadcx

easypadcx

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • P³eæ:Male

Napisano 2010-08-13, godz. 20:39

hi, znam przypadek kiedy to dwie glosicielki zaprowadzily studim z pewna kobieta ona poznej wyznala ze usunela ciaze, ktorej sprawca jest jeden ze starszych tego zboru. To on dal jej na usunicie pieniadze. Studium posuwalo sie do przodu i ta pani stawala sie coraz bardziej wiarygodna. Cala rodzina tego nadzorcy stanela za nim murem. Nie pamietam dokladnie ale zdaje sie No porosil go o rezygnacje. Komitetu nie mial co oparlo sie o jednego swiadka i to nieochrzczonego. Poznej ta pami zostala swiadkiem ale jakis czas poznej wykluczono ja. Ten brat zdaje sie juz nigdy nadzorca nie zostal. ale mogl byc pionierem

#3 wyrzucona

wyrzucona

    Początkujący (1-50)

  • Cz³onkowie
  • Pip
  • 88 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:lubuskie

Napisano 2010-08-14, godz. 17:35

Pamiêtam tak± sprawê. W moim mie¶cie jest starszy, który pi³ i chodzi³ pijany. wiele braci i osób ¶wieckich widzia³o go pijanego na ulicy. Bracia zg³osili sprawê starszym, którzy zaprosili go na komitet. Skoñczy³o siê to tym, ¿e przyjecha³ nadzorca obwodu, który by³ i jest bardzo zwi±zany z tym starszym i zakaza³ starszym wykluczania go (on na wykluczenie nie pozwoli³). Wszystko to wiem od by³ego starszego, który by³ w sk³adzie tego komitetu, a teraz jest eX- ¦J. Nie wiem czy jeszcze ten starszy chodzi pijany po mie¶cie czy pije w domu i go nie widaæ albo mo¿e zerwa³ z na³ogiem. Ale ca³y czas przed moim odej¶ciem przez wiele lat by³ nadzorc± zboru i nie pozbawiono go nawet tego przywileju.




U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych