Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jest potrzebne.


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 Alabama

Alabama

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 108 Postów

Napisano 2005-04-27, godz. 10:54

Takie forum jest potrzebne!!!! Proszę tylko aby wszyscy zachowywali kulturę. I starali się być rzetelni i bezstronni w swoich opiniach. To jest bardzo ważne.

Czy dostrzegacie jakieś błędy tego forum?

Pozdr. ;)

#2 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-27, godz. 17:18

I to bardzo potrzebne. Tak trzymać. Błędów - brak
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#3 kania

kania

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 76 Postów

Napisano 2005-04-27, godz. 19:22

Takie forum pozwala zapoznać się ze sposobem myślenia innych ludzi ,bo Ś.J znają tylko jeden a po dłuższym czasie innego już sobie nie potrafią wyobrazić Ja np. dopiero teraz ucze się myśleć ,bo wcześniej mi nie wolno było sama na to sobie nie pozwalałam bo czasami kłóciłó się to z naukami organizacji i jeszcze jedno wtłacz się nam że sami to nie jesteśmy ogarnąć ogromu wiedzy i nie wszystko potrafimy zrozumieć po pewnym czasie zaczynasz tak na siebie patrzeć i wątpisz w swoje zdolności podcinasz sobie skrzydła i najgorsze jest to że to przekłada sie na inne dziedziny życia .Powoli się sam unieszczęśliwiasz.Dlatego takie forum jest potrzebne żeby zobaczeć myśli innych.Kania

#4 Alabama

Alabama

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 108 Postów

Napisano 2005-04-28, godz. 12:28

Uważam że powinniśmy wprowadzić pisemne i imienne sprawozdania ze służby pisania postów, bo mam wrażenie że nasza aktywność jest wciąż za niska. :D :lol:

Czy się wytężasz?

#5 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-05-14, godz. 12:15

A gdzie pogadalibyśmy z taką ilością ludzi o sprawach tak interesujących ??? Macie może jakieś szerokie grona osób wiedzących o czym mówicie ???
Pewnie nie wszystko sie wszystkim podoba , ale nie musi. Ważne jest , żeby interesowało !
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#6 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2005-05-14, godz. 13:12

Zgadzam się z przedmówcami, trudno znaleźć obiektywne i rzetelne informacje nt. ŚJ. Ktoś w innym temacie stwierdził, że ogromna ilość ludzi zarejestrowanych a nieudzielających się świadczy o inwigilacji. Ja myślę, że zagląda tu więcej wątpiących ŚJ niż może się wydawać, a także ludzie związani w jakiś sposób przez rodzinę czy znajomych z Organizacją, którzy chcą wiedzieć więcej na tematy doktrynalne podane obiektytwne, nie jako papkę dla spranych mózgów. DObrze, że taki miejsce istnieje :D
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#7 KpC

KpC

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 69 Postów
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano 2005-05-15, godz. 13:26

Zdecydowanie potrzebne i bardzo dobre.
Pozdrawiam bywalców a zwłaszcza odważnych i szczerze szukających prawdy śJ.
Kto Cie potrafi zdenerwować, ten Cię potrafi kontrolować.

#8 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-05-15, godz. 17:27

a także ludzie związani w jakiś sposób przez rodzinę czy znajomych z Organizacją, którzy chcą wiedzieć więcej na tematy doktrynalne podane obiektytwne, nie jako papkę dla spranych mózgów


E no, nie przesadzajmy z tą obiektywnością. Jeśli ten serwis można nazwać 'obiektywnym', to słowo 'obiektywność' chyba już całkowicie zatraciło swoje znaczenie... :P

Pz
L.

#9 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-05-15, godz. 20:14

Nikt nie jest całkowicie obiektywny , bo patrzy ze swojego punktu widzenia , ale gdyby była swobodna dyskusja na choć jednym zebraniu w tygodniu ,to pewno nie byłoby potrzebne takie forum. Skoro nie ma takiej dyskusji to powiem otwarcie ,że pewno udusiłabym się na amen gdyby nie takie właśnie spotkania. Czemu człowiek nie może powiedzieć tego co myśli swoim chrześcijańskim braciom , bo pobiegną donieść o odstępstwie ??? Czemu uważaja to za swój obowiązek ??? Gdzie tu miejsce na miłość i radość ? " Gdzie Duch Jehowy tam wolność ". Czy tak wygląda wolność ?
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#10 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2005-05-25, godz. 00:00

Lubię tu zaglądać. Ale mam pytanie do gospodarzy. Otóż, właśnie przeczytałem wypowiedź Epoki, że usunęła wszystkie swoje posty.
http://watchtower.or...st=0
Spowoduje to oczywiście luki w tematach, a co za tym idzie zamieszanie. Mam więc pytanie do Was. Czy jesteście przygotowani na to że osoby krytycznie oceniające to forum, lecz udzielające się na nim w przeszłości, usuną swe wypowiedzi czyniąc Wam na złość? Nie trudno przewidzieć że taki postępek byłby największym ciosem w to forum, przez wytworzenie totalnego zamieszania. Czy jesteście na to przygotowani?

Przepraszam ale to pytanie zadałem już w dziale "Do administratorów", tylko był jakiś błąd w sieci i nie chciało go zatwierdzić a teraz się okazuje, że został zdublowany.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#11 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2005-05-25, godz. 17:54

Lubię tu zaglądać. Ale mam pytanie do gospodarzy. Otóż, właśnie przeczytałem wypowiedź Epoki, że usunęła wszystkie swoje posty.
http://watchtower.or...st=0
Spowoduje to oczywiście luki w tematach, a co za tym idzie zamieszanie. Mam więc pytanie do Was. Czy jesteście przygotowani na to że osoby krytycznie oceniające to forum, lecz udzielające się na nim w przeszłości, usuną swe wypowiedzi czyniąc Wam na złość? Nie trudno przewidzieć że taki postępek byłby największym ciosem w to forum, przez wytworzenie totalnego zamieszania. Czy jesteście na to przygotowani?

Przepraszam ale to pytanie zadałem już w dziale "Do administratorów", tylko był jakiś błąd w sieci i nie chciało go zatwierdzić a teraz się okazuje, że został zdublowany.

Nie sądzę aby komukolwiek zaszkodziło to że ktoś usuwa swoje posty. Jak głupi to niech pisze i potem siebie usuwa. Dajemy użytkownikom dosyc dużo swobody. Oczywiście, jeśli ktoś ewidentnie "przegina" to dostanie czasowego bana aby ochłonął.

Jeśli będzie taka potrzeba to możemy zablokowac taką możliwośc, ale nie sądzę że to będzie potrzebne. Ten ostatni incydent wynika z niedoinformowania i porywczości użytkowniczki, bo czat jest autonomiczną, niezależną od tego forum usługą. Równie dobrze może w ramach obrazy za to co słuchała w radiu wyrzucic przez okno swoją kanapę. :)

#12 Epoka

Epoka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 263 Postów

Napisano 2005-05-25, godz. 20:09

:)

#13 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2005-05-25, godz. 20:39

Epoka,
Administratorem czatu jestem ja i bardzo przepraszam Cie za to, co sie stało. Masz racje, że nie powinno do tego dojść, czasem któryś z opów zachowuje się "nagorliwie", ale proszę Cię żebyś nie łączyła Forum z czatem, bo to naprawde dwie odrębne sprawy.
A tak na marginesie, nie traktuj wszystkiego tak smiertelnie powaznie, bo wszyscy jestesmy tylko niedoskonałymi ludźmi.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#14 Epoka

Epoka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 263 Postów

Napisano 2005-05-28, godz. 18:09

- Winston, gdybyś był moim mężem to zatrułabym Twoją herbatę.
Lady Nancy Astor do Winstona Churchilla

- Nancy, gdybyś była moją żoną to bym ją wypił.
Odpowiedź Churchilla.
LOL

#15 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-07-01, godz. 09:51

To forum jest coraz lepsze .he he he :D . Prawdziwy Hyde Park ;)
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#16 bafomet

bafomet

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów
  • Lokalizacja:Zabrze,a wcześniej Sławków gdzie ponoć sam Diabeł sie okocił...

Napisano 2005-08-13, godz. 12:04

Czytałem ostatnio cała publikacje na podstawie której powstał Kod Leonarda... ale tu jestem po raz pierwszy i jestem w szoku.Odszedłem od "prawdy' kiedy skonczyłem 18 lat,bo nie podobało mi sie że ktoś chciał sterowac moim zyciem.Potem czytałem Danikena,wszystkie ksiazki,troche mnie to obudzilo...Teraz po 9 latach od odejscia juz nie czuję sie gorszy,jak wtedy.Jestem w szoku dlatego,ze nie myslałem iz takich "odstepców" jest tyyylu...Jak przeczytałem "Święty Graal,Święta Krew" odrodziłem sie na nowo,tyle ze wkurzony ze ktoś mnie tak kłamał i to tak długo...Buzki dla Profanki!!!!

#17 ella

ella

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 33 Postów

Napisano 2005-09-05, godz. 13:10

Jestem tutaj od niedawna, ale chyba zostanę na dłużej. Jeśli nie jako aktywny uczestnik, to na pewno jako " czytacz". Polubiłam was, drodzy forumowicze. :D Na prawdę! :) Nwet tych, z którymi nie zgadzam się doktrynalnie. Nie zapoznałam sie jeszcze ze wszystkimi postami ( a czy to możliwe), ale poznałam was jako dociekliwych badaczy PŚ i szczerze wierzących(różnie oczywiście). Chociaż nie wszystkie wasze argumeny przyjmujęto, to jednak bardzo cenię wasze wypowiedzi. I nie ukrywam, dowiedziałam się tu kilku nieznanych dotąd rzeczy (ale co dokładnie- to ukryję). To forum jest OK. I jak widać z aktywności na nim, jest potrzebne! Ktoś (nie chcę pamiętać kto) tu powiedział, że uważa to forum za " stertę śmieci". Uważam, że to nie w porządku określać czyjeś wypowiedzi w ten sposób. Poglądy, jakiekolwiek ktoś ma są jego, można się z tym zgadzać lub nie, można tu nie wchodzić! Ja jednak będę wchodzić . Pozdrawiam serdecznie i życzę nam wszystkim owocnych debat. :o

#18 ^f0rm@c!k_?

^f0rm@c!k_?

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 49 Postów

Napisano 2005-09-05, godz. 16:02

"stertę śmieci"

I była to osoba, która miała rację... Ja chyba też mykne z tego forum... W tym czasie można dużo zrobić dla innych, by poznali prawdę o Jehowie i Jego zamierzeniu.

Dlaczego mam być na forum, którego głownym celem jest szkalowanie imienia Stwórcy?

Dlatego raczej je opuszczę...

#19 ehomo

ehomo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 337 Postów

Napisano 2005-09-05, godz. 16:24

:huh:

:)

#20 ^f0rm@c!k_?

^f0rm@c!k_?

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 49 Postów

Napisano 2005-09-05, godz. 16:39

Spokojnie... W weekend pomyślę nad tymi kwestiami. Jak powiedziałem, że odpisze to odpisze... :)

A jeśli chodzi o szkalowanie to miałem na myśli wyznanie ŚJ, podwarzanie autorytetu niewolnika i wiele innych...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych