Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przprosiny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 replies to this topic

#1 mprzystawski

mprzystawski

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 11 Postów
  • Lokalizacja:Gołdap

Napisano 2005-04-27, godz. 18:57

Pragnę przeprosić wszystkich Świadków Jehowy z ato co zrobiłęm za rozpoczęcie tamatu o argumentach. Dopiero teraz sobie uświadomiłem że byłem w błędzie. Ale dziękuje Jehowie Bogu że w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu pokazał mi własciwyc ludzi i teraz dopiero zaczne normalnie funkcjonować chcę także poinformować ze juz mnie tu nie zabaczycie i bedę sie strał zeby jak naj mniej szcrych ludiz tu trafiało!!!!!!!!!!11

#2 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-04-27, godz. 19:32

Jak zaczynałeś ten watek byłes pewnie jeszcze nie do końca zmanipulowany a teraz juz całkiem cie zmanipulowano. Niezłe tempo.
Ma

#3 Surja

Surja

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2005-04-27, godz. 19:34

i teraz dopiero zaczne normalnie funkcjonować


To jak zaczniesz normalnie funkcjonować to jeszcze raz wróć do tych argumentów:

http://warsaw.com.pl/brooklyn/

http://warsaw.com.pl...lyn/index02.htm

http://www.watchtower.org.pl/start.php

bo zazwyczaj konkluzje będące efektem działania normalnego i nienormalnego stanu umysłu różnią sie miedzy sobą i to czasem skrajnie.

Tymczasem życzę ci szybkiego powrotu do normalności.

#4 Surja

Surja

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2005-04-27, godz. 19:39

chcę także poinformować ze juz mnie tu nie zabaczycie i bedę sie strał zeby jak naj mniej szcrych ludiz tu trafiało!!!!!!!!!!11

To mi tak oficjalnie brzmi,chyba cię nie złapali na gorącym uczynku?

Pozdrawiam

#5 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-04-27, godz. 19:50

Ja to nawet mysle ze powinienes publicznie w zborze przeprosic z podaniem adresu strony gdzie nie powinni wchodzic ... dodaj jeszcze ze tyle tam innowiercow a tak malo prawdziwych SJ ze az boli ze ci inno wiercy tak malo wiedza o prawdziwych SJ... koniecznie to zrob :)

#6 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2005-04-27, godz. 20:43

Pragnę przeprosić wszystkich Świadków Jehowy z ato co zrobiłęm za rozpoczęcie tamatu o argumentach. Dopiero teraz sobie uświadomiłem że byłem w błędzie. Ale dziękuje Jehowie Bogu że w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu pokazał mi własciwyc ludzi i teraz dopiero zaczne normalnie funkcjonować chcę także poinformować ze juz mnie tu nie zabaczycie i bedę sie strał zeby jak naj mniej szcrych ludiz tu trafiało!!!!!!!!!!11

Przyznaj sie, pewnie juz miales z tego powodu komitet. A tekst, ktory tu wstawiles dano ci do podpisania. :rolleyes:

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#7 ehomo

ehomo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 337 Postów

Napisano 2005-04-27, godz. 23:01

:blink:

#8 ariadna

ariadna

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 66 Postów

Napisano 2005-04-28, godz. 09:22

Pragnę przeprosić wszystkich Świadków Jehowy z ato co zrobiłęm za rozpoczęcie tamatu o argumentach. Dopiero teraz sobie uświadomiłem że byłem w błędzie. Ale dziękuje Jehowie Bogu że w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu pokazał mi własciwyc ludzi i teraz dopiero zaczne normalnie funkcjonować chcę także poinformować ze juz mnie tu nie zabaczycie i bedę sie strał zeby jak naj mniej szcrych ludiz tu trafiało!!!!!!!!!!11

Czegoś tu nie rozumiem... Z lektury postów mprzystawskiego wynikało, że nie jest aż tak wielkim zwolennikiem „jedynie słusznej wiary”, wszak szukał argumentów przeciwko naukom Organizacji i już się cieszyłam, że zaczyna myśleć. Niestety, mój entuzjazm okazał się przedwczesny. Nagle taka odmiana! Podejrzanie szybka zmiana opcji. I ten ostatni post, wręcz manifest! Właściwie to nie powinno dziwić, z jego profilu wynika, że to dziecko nie ma jeszcze piętnastu lat - stąd ta egzaltacja. Powtórzę za ehomo: jakie zdarzenie spowodowało taką metamorfozę?

#9 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-28, godz. 10:03

mprzystawski - 25 kwietnia 2005 13:01:

Wiesz na zdrowy rozum mozna osadzić ze ich nauki są bezsensu tupu krew, tupu DŚ czy zmartwychsanie Chrystusa w duchu a nie wciele a potrzebuje argumentów zeby ich zatwardzuiałe bruklinskie m,uzgi zaczeły cos trybic ale wiemze to nie jest ich wina tylko całego grona strauchów w Bruklinie którzy omaniają ludzi co myslą ze trzeba tak robić


dwa dni później...
mprzystawski - 27 kwietnia 2005 19:57:

Pragnę przeprosić wszystkich Świadków Jehowy z ato co zrobiłęm za rozpoczęcie tamatu o argumentach. Dopiero teraz sobie uświadomiłem że byłem w błędzie. Ale dziękuje Jehowie Bogu że w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu pokazał mi własciwyc ludzi i teraz dopiero zaczne normalnie funkcjonować chcę także poinformować ze juz mnie tu nie zabaczycie i bedę sie strał zeby jak naj mniej szcrych ludiz tu trafiało!!!!!!!!!!11


ehomo:

A ja jestem ciekawy co sprawiło taką METAMORFOZĘ ?????

Chodzi mi o konkretne zdarzenie ???????????????????


No metamorfoza w tak krótkim czasie.... hmm... i to taka o 180 stopni...

= zaawansowane pranie mózgu :D

Post z Nadarzyna: YOU ARE NEXT!

(apologeci katoliccy, protestanccy strzeżcie się! :ph34r: )

:D

pzdr

(to oczywiście żart ;) )
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#10 Gonzalo

Gonzalo

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 666 Postów

Napisano 2005-04-29, godz. 18:14

mprzystawski był tak przerażony, że aż zapomniał o rodzimej ortografii.
Czy ktoś może coś z tym zrobić, bo nie mogę wytrzymać, że te "przprosiny tak ciongle płynom ze wystraszonego serca".
(3 błędy w 1 zdaniu, czy to jakaś aluzja?)

#11 Epoka

Epoka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 263 Postów

Napisano 2005-04-30, godz. 18:55

:)

#12 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-05-01, godz. 04:43

mprzystawski był tak przerażony, że aż zapomniał o rodzimej ortografii.
Czy ktoś może coś z tym zrobić, bo nie mogę wytrzymać, że te "przprosiny tak ciongle płynom ze wystraszonego serca".
(3 błędy w 1 zdaniu, czy to jakaś aluzja?)

Ortografia to "mocna" strona SJ - dlatego nie ma co się dziwić - gościu zaczyna jehowickim slangiem pisać ;-)

PS. czytając wypowiedzi SJ - to jednym z czesto popełnianych błędów ort. jest takie słowo: "Jechowa" ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#13 Zygus

Zygus

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 28 Postów

Napisano 2005-05-03, godz. 17:31

Łatwo dajecie sie nabrać...

#14 Marcin ex SJ

Marcin ex SJ

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 93 Postów

Napisano 2005-05-03, godz. 18:00

co mu się dziwicie.Pewnie juz mu zabronili dalszej edukacji.....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych