Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jesteście przygotowani na usuwanie postów?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 replies to this topic

#1 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2005-05-24, godz. 23:56

Właśnie przeczytałem wypowiedź Epoki, że usunęła swoje posty.
http://watchtower.or...st=0
Spowoduje to oczywiście luki w tematach, a co za tym idzie zamieszanie. Mam więc pytanie do Was. Czy jesteście przygotowani na to że osoby krytycznie oceniające to forum, lecz udzielające się na nim w przeszłości, usuną swe wypowiedzi czyniąc Wam na złość? Nie trudno przewidzieć że taki postępek byłby największym ciosem w to forum, przez wytworzenie totalnego zamieszania. Czy jesteście na to przygotowani?
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#2 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Goście

Napisano 2006-09-11, godz. 19:03

Właśnie przeczytałem wypowiedź Epoki, że usunęła swoje posty.
http://watchtower.or...s...
Spowoduje to oczywiście luki w tematach, a co za tym idzie zamieszanie. Mam więc pytanie do Was. Czy jesteście przygotowani na to że osoby krytycznie oceniające to forum, lecz udzielające się na nim w przeszłości, usuną swe wypowiedzi czyniąc Wam na złość? Nie trudno przewidzieć że taki postępek byłby największym ciosem w to forum, przez wytworzenie totalnego zamieszania. Czy jesteście na to przygotowani?



#3 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-09-11, godz. 21:50

Może jest możliwość zrobienia ograniczeń w edycji np poprzez ilość wprowadzanych edycji w ciągu określonego czasu? Albo wprowadzenie dodatkowej grupy osób która jest już pewna co do niezrobienia takiego hamstwa poprzes usuwanie nagminne swoich postów...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#4 wroclawski

wroclawski

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 41 Postów

Napisano 2006-09-12, godz. 06:53

moze jestem lamerem ale nie widze tu opcji usuwania swoich postów?

#5 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-09-12, godz. 06:57

moze jestem lamerem ale nie widze tu opcji usuwania swoich postów?

Wystarczy forma edycji. A przez to możesz usuwać (ja przynajmniej ją mam :) )
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-12, godz. 07:36

Forum rządzi się jednak trochę innymi prawami niż stronki www. Dlatego pewne wątki mogą pojawiać się i znikać. Mnie osobiście nie przeraża opcja usuwania postów. Po pierwsze świadczy o niedojrzałości piszących, którzy stosują zasadę "na złość babci odmrożę sobie uszy". Po drugie pewne wątki można utrwalić, choćby nie istniał poprzedzający post. Po trzecie zawsze można ponownie rozwinąć dyskusję. A po czwarte... jeśli ktoś stosuje tego typu metody, może wcale nie warto wracać do jego przemyśl
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych