Skocz do zawartości


Zdjęcie

Protest demokratyczny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 replies to this topic

Ankieta: Czy Administrator powinien był dożywotnio zabronić rekinowi pisać na forum? (15 użytkowników oddało głos)

Czy Administrator powinien był dożywotnio zabronić rekinowi pisać na forum?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-05-30, godz. 17:15

Własnie przeczytałem iż REKIN został wykluczony z naszego forum i to na zawsze.
Ja rozumiem iz jego osoba jest dośc kontrowersyjna ale co wy drodzy formułowicze na ten temat myślicie?

Bo JA stanowczo protestuje!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#2 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-05-30, godz. 17:39

A ja mysle ze to racja, ze trzeba sie uwolnic od jarzma drugich, jak cie nie wyklucza SJ to cie zalatwia na forum :) VIVA Rekin :)

P.S. Rekin ale nie zakladaj swojego forum bo tez mozesz nabyc ciagaty do wykluczania :) Wladza odbija, nawet wladza nad blokowaniem IP :)

#3 kania

kania

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 76 Postów

Napisano 2005-05-30, godz. 19:00

Choć krótko tu jestem to nie zgadzam sie z ta niesprawiedliwą decyzją widzę ,że i administratorzy dzialaja emocjonalnie a nie na chlodno sa kimś w rodzaju cenzorów i inkwizytorów ,raczej mądrzejsze podejście byłoby takie niech pisze ( bez ubliżania nikomu nie po chamsku) a inni jeżeli będa go chcieli zlekceważyć to nie będą mu odpisywac i w którymś momencie i on da spokoj .W ten sposob daje mu sie argument w usta i zyskuje zwolennikow ,bo " prześladowany'' wzbudza w innych poparcie .Poza tym choc rekin pisze bardzo kąśliwie to jego głos tutaj jest mile czytany i jego osoba również to tyle .Pozdrawiam wszystkich.

#4 rikibaka

rikibaka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2005-05-30, godz. 19:21

właściwie nie wiem za co rekin został wyrzucony. Specjalnie nikogo chyba nie obraził? Jedyne co mu moge zarzucic to to ze pisał nawet wtedy gdy nie miał nic do powiedzenia ale to chyba nie powód by tak reagować.

#5 Patmos

Patmos

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 210 Postów
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2005-05-30, godz. 19:26

Czy Administrator powinien był dożywotnio zabronić rekinowi pisać na forum?
*****************************************************************

Na tak postawione pytanie, odpowiedzi udzielić można tylko po wypowiedzeniu się administratora i oczywiście rekina.
Poznanie argumentów obu stron będzie dla nas niezwykle pomocne.
Proponuję też, aby strony zainteresowane miały prawo do jednorazowego ad vocem.

Roman :angry:

#6 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2005-05-30, godz. 22:58

Ja lubiałem rekina, choć jego posty były swoistego rodzaju. Ale to właśnie dzięki temu, że jesteśmy inni świat jest ciekawy. :P :D Nie dopatrzyłem się też u niego ataków personalnych na innych członków forum (chyba że coś przeoczyłem), czego nie można powiedzieć o niektórych uczestnikach. Nawet o jednym moderatorze, który ciągle stosuje ataki personalne na innych i przypisuje im głupotę kiedy brak mu argumentów. Chyba wiecie o kogo michodzi. ;) Dlaczego i jego nie zablokować. Pewnie zaraz mi tu wykarze jaki błąd logiczny popełniłem w tym poście i jaki to jestem wichrzyciel i prostak. To jest dopiero wiara. Niema co. :P :D

Pozdrawiam. :)
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#7 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-05-31, godz. 05:36

Rekin wkurzał mnie na początku, jego niektóre posty wydawały mi sie obraźliwe ale polubiłam go i protestuję przeciw wyrzucaniu.
Ma

#8 Akwarela

Akwarela

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 7 Postów

Napisano 2005-05-31, godz. 05:52

W moim odczuciu posty Rekina były co najmniej niesmaczne. Właściwym jest dbanie o poziom tutejszego Forum mając na względzie chociażby osoby bedące -ujmijmy to- obserwatorami. Nie znaczy to oczywiście, że zawsze słusznym jest blokowanie dostępu aż na dziesięciolecia.

#9 ariadna

ariadna

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 66 Postów

Napisano 2005-05-31, godz. 07:39

Czytam to forum już dosyć długo i uważam, że jak dotąd jedynym uczestnikiem, który słusznie został z niego usunięty był niejaki anioł szósty(nie było chyba ani jednej osoby, która stanęła w jego obronie). Ale rekin?! Właściwie za co spotkała go taka kara? Owszem, niektóre jego posty nie do końca były przemyślane, do pewnych spraw podchodził zbyt emocjonalnie, ale ogólnie robił na mnie pozytywne wrażenie. Szkoda, że go nie ma.

#10 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-05-31, godz. 07:52

Kara go spotkala bo zadawal niewygodne pytania i pisal prawde, ja tez uwazam ze kazda religia, jaka by nie byla, to stek bzdur biblia to ksiega ktora udowadnia wszystko, nawet to ze mozna wyzynac w imie boga male dzieci, miec kilka zon, oszukiwac zeby robic sobie przyjaciol w niebie :) itd.

No i za to wywalili... juz widze te pogrozki ze bede nastepny :)
Rekin nikogo nie obrazal, a taki Leandowski komentujac co drugiego swojego oponenta obraza piszac ze to belkot, pustoslowie i co ??? kiedy bana dostanie lewandowski ??

#11 krzysiek

krzysiek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 26 Postów

Napisano 2005-05-31, godz. 09:42

Pytanie do Administratora: Za co został usunięty rekin z tego forum?

#12 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-05-31, godz. 16:34

To jest zwykła CENZURA! oczywiscie gdy ktoś jawnie wulgarnie obraża powinien podlegac jakiejś tam karze - np. wykasowanie okreslonego tekstu, ale banowac to chyba bez sensu!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#13 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-05-31, godz. 20:32

To jest zwykła CENZURA! oczywiscie gdy ktoś jawnie wulgarnie obraża powinien podlegac jakiejś tam karze - np. wykasowanie okreslonego tekstu, ale banowac to chyba bez sensu!

Niestety żaden z operatorów (że o Adminie nie wspomnę) nie śledzi Forum 24h/dobę. Rekina posty usuwałem kiedyś osobiście i to kilka. Admin dał mu ostrzeżenie, potem pozwolił mu wrócić, po czym Rekin zrobił dokładnie to samo. Posty wulgarne (usuniętę przez Admina), czy też spełniające wszelkie warunki czystego SPAMU.

Popieram Admina. Zresztą to Admin zawsze ma tu ostatnie słowo.

Oczywiście możemy zrobić z tego Forum śmietnik, ale takich w necie nie brakuje, jest gdzie się wyżyć.

Temat uważam za zamkniety.

#14 aurora

aurora

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 116 Postów
  • Lokalizacja:poznan - czerwonak

Napisano 2006-12-05, godz. 15:15

dawniej rekin
dzisiaj aurora
http://watchtower.or...p?showtopic=752
dziekuje wszystkim za wypowiedzi.
dopiero dzisiaj dotarlem do tego tematu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych