Skocz do zawartości


Zdjęcie

JEDEN NA JEDNEGO


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-06-25, godz. 17:29

Bracia i siostry, siotry i bracia (żeby nie było, że kogoś wyróżniam)!

Jakiś czas temu na starej księdze poruszyłem pewną kwestię, ale stara księga to już prawie skansen :( dlatego pewnie do Was nie dotarła moja inicjatywa.

Jak donoszą różniste dane, wszelkiej maści odstępców, wywrotowców i różnorakich 3-cich owiec jest w naszym kraju co najmniej tyle samo (jeśli nie więcej) niż prawomyślnych owieczek z WTS. ;) A zatem, wniosek nasuwa się sam - gdyby każdy z nas sprowadził na manowce co najmniej jednego braciszka/siostrzyczkę, to WTS na Wisłą... przestałby istnieć! :) Oczywiście zakładam, że jest w Organizacji Prześwietnej taki beton, którego nie skruczą nawet aniołowie :D Ale z całą pewnością, przy wzmożonej działalności wywrotowej, jesteśmy w stanie obalić jej podstawy.

Skoro i tak SJ uznają nas za realną "organizację", więc realnie zacznijmy działać ;) A co, niech mają radochę. Na początek proponuję jakimś tajnym "kanałem łączności" puścić tę informację w szerszy eter.

A zatem, drodzy bracia i siostry (kolejność przypadkowa), pamiętajcie: JEDEN NA JEDNEGO I BĘDZIE POZAMIATANE :P
Pozdr
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#2 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-06-25, godz. 17:56

Podejrzewam ,że jest to walka z wiatrakami :lol: . Poniżej pewnego poziomu dyskusja nie jest możliwa. To są wtedy tylko monologi wygłaszane do adwersarza ,a ten tylko czeka aż pierwszy skończy , żeby wygłosić swój monolog. Ja to juz przerobiłam i nie chce mi się... :huh: To nie byłoby śmieszne. Nie można wyzwalać nikogo wbrew jego woli. Jeśli poszukuje prawdy to ja znajdzie :rolleyes: A jak chce tylko mieć zaklepany raj bez myślenia :ph34r: ,to nic nie pomoże
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#3 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-06-25, godz. 18:05

Wiem, jak to jest, dlatego umieściłem ten temat w HUMORZE. Oczywiście nikt na siłę nikogo nie nawróci, bo i po co. Lepiej podejść do całej sprawy z humorem. Dlatego, jeśli chcą krucjaty :) , to będą ją mieli ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#4 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-06-25, godz. 20:00

Rety ! kto chce krucjaty??? :o Czyzby ktoś chciał na nas wyruszyć ? :o Czy może my mamy wyruszyć ? :o Krucjata to brzmi bardzo grożnie i bardzo starozytnie. :lol: Tak mi sie podobają te bużki ,że brak mi ich nawet w domu.
Widziałam raz taką na jakimś poście Artura Olczykowskiego że boki zrywać, tylko nie tu, ale gdzie to nie pamietam... Radosna starość jak mniemam... :unsure:
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#5 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-06-25, godz. 22:13

Mała krucjatka jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;) A jak! Wałęsa kiedyś jechał przewietrzyć Warszawkę, a my - przewietrzymy Nadarzyn. Przecież to niedaleko Warszawy :)

A teraz będzie po łacinie, zupełnie apropos: QUI MEDICAMENTUM NON SANAT - FERRUM SANAT, QUI FERRUM NON SANAT - IGNIS SANAT, co się tłumaczy:

CZEGO NIE LECZĄ LEKARSTWA, TO LECZY ŻELAZO,
CZEGO NIE LECZY ŻELAZO - LECZY OGIEŃ

Ummm... Już czuję ten zapaszek stosów, a wy? :D

Oddajmy przysługę swoim "mądrzejszym braciom", przecież ich największym marzeniem jest to, by mieć męczenników ;)

A zatem: JEDEN NA JEDNEGO! HURA!
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#6 Nimril

Nimril

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 157 Postów

Napisano 2005-06-29, godz. 21:55

'narzedzia' beda rozdawane z gory czy trzeba zabrac swoj sprzet ??

#7 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-06-30, godz. 04:41

CZEGO NIE LECZĄ LEKARSTWA, TO LECZY ŻELAZO,
CZEGO NIE LECZY ŻELAZO - LECZY OGIEŃ


o, o... jakie fajne, cenna inicjatywa bracie jaracz :-)

#8 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-06-30, godz. 06:03

Dziękuję za słowa poparcia. W ramach akcji społecznej proponuję kwestę na narzędzia tortur :P Pewną kwotę obiecał nam już Watykan :D Ja osobiście mogę zawsze użyczyć zapalniczki :)
Pozdr

Do boju!
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#9 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-06-30, godz. 09:54

Czyli co, robimy nasz własny, odstępczy, HERETYCKI Armagedon w Nadarzynie (oczyszczanie nadarzyniaków przy pomocy siarki i odnia :D )

Wow, na taką inicjatywę jestem skłonna poświęcić wiele ... i narzędzia też się znajdą :D

Pozdr

#10 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-06-30, godz. 10:08

Można tak to określić :) Heretycy zawsze byli wielką siłą, i tak musi być. W zasadzie jeśli chodzi o formę to pełna dowolność. Ale każde narzędzie się przyda :P
Pozdr
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#11 batman

batman

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 59 Postów

Napisano 2005-06-30, godz. 12:57

Krucjata ? :blink: Przecież to nie modne! Proponuje iść z postępem teraz na takie wyprawy mówi się Akcja Pokojowa :)

#12 Nimril

Nimril

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 157 Postów

Napisano 2005-06-30, godz. 17:44

albo ataki terrorystyczne - to teraz jest chyba w modzie jeszcze :P

#13 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2005-07-06, godz. 15:58

Oludu, ludu! :D Teraz to już całą pewnością pojawią się w Nadarzynie zasieki i kałachy. Może nawet jakąś fosę zbudują? :D :D Albo Zeppeliny zakupią, żeby się bronić przed atakami z powietrza. :lol: :lol:
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#14 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-01, godz. 08:07

Mysle, ze podstawa takiego ruchu musi byc zalozenia towarzystwa ¨Odstapieniec¨ i wydawanie pomocnej przy dzialaniach literatury. Nalezaloby podrukowac broszurki i czaopima (ksiazki?), zatytuowane np. dlaczego nauki SJ NIE pokrywaja sie z Biblia a jedynie z biblia. Oraz rozpoczac od tzw. akcji ¨oslonowej¨ majacej na celu wlozenie do rak ludzi argumentow odpierajacych nauki SJ. Moznaby oczywiscie zrekrutowac jakies ¨owieczki¨ co by toto roznosily za free i zbieraly datki a potem to juz tylko maybachy i koalicja z Rydzykiem... ;)

#15 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-09-14, godz. 14:55

gdyby każdy z nas sprowadził na manowce co najmniej jednego braciszka/siostrzyczkę, to WTS na Wisłą... przestałby istnieć! :) Oczywiście zakładam, że jest w Organizacji Prześwietnej taki beton, którego nie skruczą nawet aniołowie :D Ale z całą pewnością, przy wzmożonej działalności wywrotowej, jesteśmy w stanie obalić jej podstawy.


Bracia i siostry, proponuję następującą akcję:
1. Rozprowadzić plotkę (jak to mają bracia nadzorcy w zwyczaju) :lol: , że Towarzystwo Strażnica zostało przejęte przez Coca-Colę i teraz wszyscy ochrzczeni muszą roznosić ten szlachetny trunek, aby nastał czas końca i aby Nowa Korporacja przejęła rządy nad Światem - Nowym Światem. :)
2. Przejąć kontrolę nad serwerem DNS obsługującyn http://www.watchtower.org i wszystkich przekierować na serwer http://www.coca-cola.com/index-a.html. :P
3. Przesłać wszystkim świadkom listy stwierdzające, że są uwolnieni od przyżeczenia, które złożyli w dniu chrztu Korporacji Watchtower i że mogą teraz na wolnych zasadach podjąć współpracę z Coca-Colą. :)
4. I tak oto Coca-Cola ugasi pragnienia milionów wyznawców na całym świecie! :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#16 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-14, godz. 16:40

Niezłe, niezłe, bracie Lajt :rolleyes: . Choć nie wiem, czy nie lepiej byłoby przeprowadzić takie "mentalne przekierowanie" na koncern Philipa Morrisa albo Raynoldsa. Mamy przecież dowody: ciągnięcie zysków przez WTS z akcji producentów tytoniu :) . No i od strony mentalnej też byłoby smakowicie: tak oto najzagorzalsi wrogowie nikotyny pod słońcem stają się orędownikami Marlboro tudzież L&M-ów.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#17 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-14, godz. 19:53

A trzeba będzie zdawać owoc? Będą palacze nieregularni i pełnoczasowi? Zrobimy jakiś odstępczy dom Betel? Przypominam, że betel to rodzaj używki, jakiś narkotyk o podobnej sile jak nikotyna. Bodaj na wyspach Oceanii większość ludzi żuje liście betelu.

#18 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-14, godz. 20:06

A trzeba będzie zdawać owoc? Będą palacze nieregularni i pełnoczasowi? Zrobimy jakiś odstępczy dom Betel? Przypominam, że betel to rodzaj używki, jakiś narkotyk o podobnej sile jak nikotyna. Bodaj na wyspach Oceanii większość ludzi żuje liście betelu.

Nie, Haael. Betel będą mogli żuć tylko Ci najbardziej zasłużeni. :)

Użytkownik Terebint edytował ten post 2006-09-15, godz. 16:27

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#19 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-09-14, godz. 21:15

Stu czterdziestu czterech czy sto czterdziesci cztery tysiące osób? :D (Patrz na mój nr użytkownika - możę się załapię) B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#20 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-15, godz. 06:46

Stu czterdziestu czterech czy sto czterdziesci cztery tysiące osób? :D (Patrz na mój nr użytkownika - możę się załapię) B)


tylko 144 największych gadułów na forum (po odliczeniu mało treściwych wypowiedzi) złapie się na ten przywilej.
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych