Skocz do zawartości


Zdjęcie

WTS "wraca" do dawnych poglądów


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-08-31, godz. 13:11

no aż się wierzyć nie chce ze oni znów wpadali w takie szaleństwo. Jak się cieszę że nie jestem w tym Ciemnogrodzie!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#22 darq

darq

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 Postów

Napisano 2005-09-09, godz. 08:40

Nie od dziś wiadomo, że łatwiej sprawować rząd dusz nad niewykształconymi. Jeszcze trochę, a zabronią samodzielnego myślenia.
Oj, przegapiłem, że już tego zabronili...
Smutne.
########-d-a-r-q-#######
# Dariusz R. Hapoń
# http://darqha.chrzescijanie.pl
# darqha(at)chrzescijanie(dot)pl
# registered linux user # 316565

#23 ehomo

ehomo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 337 Postów

Napisano 2005-09-09, godz. 22:08

brooklyn_hunter napisał:

Więcej na ten temat już w artykule ze Strażnicy z 01.10.2005 - "RODZICE - JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ CHCECIE ZAPEWNIĆ SWYM DZIECIOM""

Artykuł prawie cały (nie ma ilustracji) jest tu:

http://watchtower.or...st=0#entry10200

Czytajcie i studiujcie. Są pytania i pytania powtórkowe.

:)

#24 bury

bury

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 593 Postów
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano 2006-05-25, godz. 18:21

Proponuję ogłosić ogólnoświatową zbiórkę suchego drewna na opał!

spalimy te czarownice, czarujace uniwersytetami i wyższym wykształceniem.

Niech żyje beton! Za to jest twardy, nieugięty, płaski i leży u stóp! Niech żyją Równiejsi pośród równych! Ale luja!

#25 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-25, godz. 19:53

FAKT ŻE WYKSZTAŁCENIE JEDNAK UWALNIA UMYSŁ, ROZSZERZA HORYZONTY...... I PRZYZNAJE RACJĘ PRZEDMÓWCom, ŻE ... ALBO INACZEJ, DLA ŚWIADKÓW FAKTYCZNIE LEPIEJ BYŁOBY ZABRANIAC KSZTAŁCENIA SIĘ I KARAĆ ZA TO, BO DUŻA CZĘŚC Z LUDZI Z WYŻSZYM ODESZŁA ODCHODZI ALBO ODEJDZIE, ZOSTANA JEDNOSTKI............ :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#26 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-05-25, godz. 19:53

CK to faryzeusze pelna para.

Oto ich motto:

Im prosciejszy lud, tym latwiejszy do oszukania i zastraszenia.

Obrzydliwe !

#27 jajosworld

jajosworld

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów

Napisano 2006-05-26, godz. 06:12

dokladnie tak jest jak piszecie...

to zwykla kompromitacja...

zreszta po wypowiedziach niektorych szczegolnie uparcie cytujacych fragmenty Biblii na tym forum widac ogromne mozliwosci potencjalne zwane w niektorych krgach inteligencja....

to wiele wyjasnia - juz wiem dlaczego pewien starszy podchodzil do mnie "z pewna doza niesmialosci"... kiedy zaczalem przychodzic na zebrania... chyba nie bylem odpowiednim materialem...

smieszy mnie jednoczesnie kiedy na zebraniach bracia na pytania omocnicze odpowiadaja czytajac jawnie ze straszaka tekst ktorego dotyczy pytanie...
i smieszne jest to, ze ludzie ktorzy nie umieja nawet ubrac odpowiedzi w wlasne slowa maja byc czyimikolwiek nauczycielami...

zatem chyba sie sypie wielka przepotezna organizacja skoro robi sie z ludzi matołów... powinni teraz w ramach nowego swiatla dopuscic nalogowe pice wódy wtedy jest jeszcze prosciej sterowac ludzmi... tyle ze takich glosicieli nikt do domu by nie wpuscil...

im wiecej czytam na ten temat ty bardziej mam ochote na jakies zorganizowane dzialanie majace na celu wyrywanie normalnych ludzi z brudnych łap tej sekty...
im bardziej poznaję organizację Strażnica, tym jestem mocniej przekonany, ze jest to sekta i to wcale nie nieszkodliwa, a bezwzględna i działająca niszczycielsko na społeczeństwo i podstawową jej komórkę - rodzinę...

#28 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2006-06-07, godz. 10:07

Jeśli ślepy prowadzi ślepego - to obaj wpadną w dół.

C.K. NIE MOŻE BYĆ NIEŚWIADOME ZALEŻNOŚCI MIĘDZY OWIECZKAMI
A NIMI SAMYMI.
Nie mogą dopuścić aby zwierzyna stała się łowcą.

2T.m 4, -4
" I odwrócą ucho prawdy, a zwrócą się ku baśniom "
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#29 robert

robert

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 119 Postów

Napisano 2006-06-07, godz. 11:08

Czy przypadkiem nie jest napisane w biblii ze trzeba poznac wszystko aby móc to ocenic????
Doswiadczajcie wszystkiego i wystrzegajcie sie od złego
Ja to rozumiem tak ze są rzzeczy poznane intuicyjnie np. morderstwo, kreadziez itp. ale w zaden sposób nie da sie tego zastosowac do wiedzy poglądów filozofii innych wyznan itp.

Wie ktos moze jak Oni to godzą ze sobą?

#30 buldog

buldog

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2006-06-07, godz. 15:13

Znam ciekawy zbor;byla nauczycielka , po studiach , jest ponierka pelnoczasowa(skrajne poglady);corka - konczy studia,tez jest pionierka pelnoczaowa;jeden z starszych tez po studiach (syn na pewno bedzie studiowac!);Wyjatek potwierdza regule.......?????

Pozrawiam ;)

#31 jajosworld

jajosworld

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów

Napisano 2006-06-07, godz. 20:47

no wlasnie... starszyzna zboru...

i nastepnie dostaja - wylinkowane tu na forum - poufne listy z pentagonu ŚJ i steruja pozostalymi w sposob jedynie sluszny...
im bardziej poznaję organizację Strażnica, tym jestem mocniej przekonany, ze jest to sekta i to wcale nie nieszkodliwa, a bezwzględna i działająca niszczycielsko na społeczeństwo i podstawową jej komórkę - rodzinę...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych