Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szymon Słupnik


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Kruq

Kruq

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 39 Postów

Napisano 2003-07-08, godz. 16:59

Świadkowie Jehowy często stoją ze swymi publikacjami na dworcach PKP. Ostatnio czekając ze znajomym na pociąg mieliśmy przyjemność porozmawiać z głosicielką (lat ok. 60) Rozmowa zeszła na temat 'krzyż-pal'. I oto dowiedzieliśmy się, że Jezusa przybito do pala o czym świadczy fakt, iż Kościół Katolicki nazywa Szymona z Cyreny, pomagającego Jezusowi w drodze na śmierć... SŁUPNIKIEM, bowiem niósł PAL, do którego PRZYBITO JEZUSA. :lol:

Dla wszystkich SJ, którzy nie wiedzą kim był Szymon Słupnik:
http://wiem.onet.pl/wiem/008e70.html

To nie wszystko jednak :)
Do tego dowiedzieliśmy się, że 'coś się dzieje':
1. ptaki wyrzucają swoje jaja z gniazd,
2. obserwacje satelitarne wykazały, że w środku ziemi 'coś' sie zmienia, rozstępuje, jakby robiło się miejsce na 'COŚ'

Nie można wyciągnąc innego wniosku jak tylko taki, że zbliża się ARMAGEDON, a owo 'COŚ' to BABILON WIELKI, który pochłonie rozstepująca się ziemia :lol:

Kruq

#2 tom

tom

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2003-07-17, godz. 07:42

:lol:

#3 Artur

Artur

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 6 Postów

Napisano 2003-11-03, godz. 20:43

:D
a poważnie to nie raz wybijałem temu podobne pomysły z głów moich braci, i nawet nie jest mi z tego powodu specjalnie przykro, bo różne podobne pomysły przytrafiaja sie ludziom różnego pochodzenia i wieku bez wzgledu na to czy sa swiadkami Jehowy czy nie

#4 ytyt

ytyt

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2004-06-30, godz. 17:45

takie osoby są nazywane "tablicami ogłoszeń" w organizasji ŚJ i nie zacheca sie do stania z czasopismami na dworcach

#5 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2004-07-14, godz. 04:06

Kruczku siostry były najwyrażniej po seansie filmu katastroficznego "Pojutrze" :) stad to COŚ w środku ziemie :D
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#6 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2004-07-14, godz. 04:34

ups pomyliłem tytuł filmu to jednak "Jądro ziemi" :) "Z nieznanych przyczyn jądro ziemi nagle wstrzymało swój ruch obrotowy, co spowodowało, gwałtowne osłabienie pola elektromagnetycznego naszej planety. Ludzie staja się świadkami przerażających zjawisk na całej kuli ziemskiej." :)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#7 Grzegorz_Z

Grzegorz_Z

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 6 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2004-07-14, godz. 23:26

Buuuu, jaka szkoda, ze NIC się od ubiegłego roku nie wydarzyło, jaka szkoda. Chetnie zapytalbym sie tych sistars, jak tam ich aktualne obserwacje ornitologiczno-satelitarne, choc pewnie wzorem sekty zaprzeczylyby dzisiaj, że rok temu o czymś takim w ogóle w rozmowie z kimkolwiek wspominały, a te całe oskarżenia to z podszeptu demonów.......

#8 ABC...

ABC...

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 72 Postów
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano 2006-09-01, godz. 09:28

ups pomyliłem tytuł filmu to jednak "Jądro ziemi" :) "Z nieznanych przyczyn jądro ziemi nagle wstrzymało swój ruch obrotowy, co spowodowało, gwałtowne osłabienie pola elektromagnetycznego naszej planety. Ludzie staja się świadkami przerażających zjawisk na całej kuli ziemskiej." :)


Ale to.ze jadro tam sobie w druga strone sie zaczyna kulac to nic wielkiego. Dzieje sie tak co kilka tysiecy lat i ziemia zmienia bieguny magneytyczne i z tego co wiem do tej pory z tego powodu Armagedonu nie bylo.

#9 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-09-01, godz. 11:16

Z najnowszych badań jakie przeprowadzono na temat jądra ziemi i w ogóle całej planety okazuje się że nie mamy żadnych informacji głębiej niż kilkanaście kilometrów w głąb ziemi co się tam dzieje i obecnie teorie są w fazie zmian.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych