Skocz do zawartości


corobic

Rejestracja: 2006-04-16
Poza forum Ostatnio: 2006-06-03, 22:19

Moje posty

W temacie: Co w zamian

2006-04-28, godz. 22:44

mozna isc do innego kosciola, mozna robic kariere, mozna studiowac rozne nauki - mozna wszystko - byle ciagle nie myslec o jednym.
a tym jednym czego wszyscy szukamy, tym Co ma byc w zamian (wlasciwie nawet nie chodzi o to zeby znalezc jakis zamiennik, ale to coś) - jest Noe i jego Arka. Gdzie jest Noe, gdzie jest Arka?
Na forum czytalam ze ktos zastanawial sie rozmawiając z osoba innego wyznania, bardzo mocno wierzaca - przeciez to nie jest mozliwe ze Bog zniszczy takie osoby tylko dlatego ze nie nalezą do jedynej prawdziwej religii. Ale przeciez tak sie juz stało - Noe - tylko on i jego rodzina ktora wsiadla z nim do Arki przezyli. Przeciez w czasach Noego tez bylo z pewnoscia duzo dobrych ludzi... Zgineli, bo nie wsiedli na Arke. Nawet nie pytam co na ten temat myslicie, przeciez wiemy ze bedzie tak jak za czasów Noego.
Ja sie boje ze nie znajde juz portu w ktorym Arka czeka, albo poprostu wiem gdzie on jest, ale nie wierze ze moge to wiedziec, albo ze to co wiem to prawda, albo w ogole nie nadaje sie do Arki... Przeciez nie wszyscy tam wejdą. Wiec tak naprawde to nie ma znaczenia Co w zamian - liczy się tylko Arka.

W temacie: Zdobywanie wykształcenia oraz świecka literatura

2006-04-27, godz. 21:38

jak to czytam to przynajmniej wiem ze dobrze podarlam - ostatnie kuszenie i jedna ksiazke raczej erotyczna
ale nikt nie kazal mi tego robic - samam na to wpadlam...
w kazdym badz razie na studia po maturze nie poszlam - bo po co - niedlugo koniec swiata...

W temacie: BAZA DANYCH BYŁYCH ŚWIADKÓW

2006-04-16, godz. 12:45

Witam,
[email protected]
mam 32 lata, Warszawa, kobieta, bylam głosicielem 14 lat temu, nie zostałam ochrzczona, tuz przed ta decyzją zrezygnowałam, do tej pory nie wiem dlaczego... i nie szukam innego miejsca na ziemi, nigdy nie wejde do zadnego innego kosciola, cały czas uwazam ze Świadkowie maja racje, tylko ja sie nie nadaje
z nikim wlasciwie nie moge o tym pogadac - chyba szukam jakiegos rozgrzeszenia, ale z gory wiem ze to na nic, mam synka, ma 10 lat - nie mam pojecia co mam mu mowic o Bogu
chcialabym z kims o tym pogadac
pozdr
Ewa




Witam
widze ze wszyscy chce bazy danych EX-ŚW
Jak widac nic takiego formalnie nie istnieje-bynajmniej mi nic nie wiadomo
PROPONUJE WIĘC ABY KAŻDY KTO CHCE SIE ZNALEŻĆ W TAKIEJ BAZIE NAPISAŁ DO MNIE!!!
Moge stworzyc taka baze
potrzebne sa nastepujące dane: e-mail, wiek, miasto, płeć, "status w organizacji"
moze byc wiecej jesli uwazasz ze to za mało
Po co mi te info???
PROPONUJE PRZYJACIELSKIE SPOTKANIA
JESTESMY NADAL BRAĆMI!!!!
Tylko, że "braciom starszym" nie spodobało sie ze wiemy WIECEJ od nich ze ZNAMY PRAWDE - OTO PRZYCZYNA usuniecia nas z organizacji!!!
Nie traćmy tej iskry...
Spotykajmy sie nadal - ROZMAWIAJMY
BUDUJMY SIE SWOJĄ OBECNOŚCIĄ - NIE OPUSZCZAJMY SIE "tak jak inni mają w zwyczaju"
podaje e-mail:
[email protected]