Skocz do zawartości


lightdrink

Rejestracja: 2006-09-04
Poza forum Ostatnio: 2006-12-17, 17:13

Moje tematy

TAJEMNICE BIBLIJNE

2006-11-09, godz. 14:01

Zaginione księgi Starego Testamentu.
Uważny czytelnik Biblii zauważy, że niektóre wersety odwołują się do nieistniejących ksiąg biblijnych. Rzeczą naprawdę fascynującą jest dotarcie do tych zagubionych ksiąg i przeczytanie ich treści. Udało się dotrzeć do Słynnej księgi Henocha opisującej świat przed potopowy naprawdę fascynująca lektura. Poniżej zrobiłem zestawienie wszystkich zaginionych ksiąg biblijnych, obok są wersety, które świadczą o ich istnieniu:

Księga Henocha (Judy 1:14) Link do księgi Henocha :
http://www.chelm.mm......ria.w.pl).zip
Księga Wojen (Liczb 21:14)
Księga Jaszara (Jozuego 10:13)
Dzieje Króla Dawida (1 Kronik 27:24)
Księga Gada (1 Kronik 29:29)
Historia Proroka Iddo (2 Kronik 13:22)
Księga Nathana (1 Kronik 29:29)
Księga Jehu (2 Kronik 20:34)

Księgi te zostały usunięte z kanonu pism hebrajskich. Juda cytował księgę Henocha. Czy można dzisiaj powiedzieć, że Juda był odstępcą? Wiadomo dzisiaj kto poszukuje księgi Henocha, są to przeważnie spirytyści, czy wobec tego Juda był spirytystą?
Zapraszam do konstruktywnej dyskusji. :)

Legipol i Migapol - Wałbrzyski sukces Świadków Jehowy

2006-10-28, godz. 14:55

Podobnie jak w firmie Black Red White, prezes spółki MIGAPOL Sp. z o.o i spółki Legipol Sp. z o.o jest niewykrywalny przez radary. Nazwiska prezesa nie znajdziemy na oficjalnych stronach internetowych:

http://www.legipol.p...idSite=historia

oraz

http://www.invest-pa...ish/wch_o10.php

Skomplikowany charakter obu spółek uniemożliwia proste stwierdzenie: czyj kapitał wspiera rozwój obu spółek. Fakty są następujące: obie firmy prowadzone są przez Świadków Jehowy i zatrudniają w większości Świadków Jehowy, jest to jeszcze jeden tajny sukces ekonomiczny Braci.
Może osoby z Wałbrzycha przybliżą nam atmosferę panujacą w firmie.
Zapraszam do konstruktywnych wypowiedzi. B)

Masońska strona internetowa świadków Jehowy

2006-10-25, godz. 03:33

Po wielu nieprzespanych nocach, znalazłem siedzibę w Internecie Międzynarodówki Masońskiej Świadków Jehowy. Polski oddział tej tajnej organizacji mieści sie na stronie: [...]
Serdecznie Zapraszam! :D :D :lol:

Historia pisma "Strażnica"

2006-10-22, godz. 22:51

Wiele razy w literaturze Świadków Jehowy widziałem pierwszy numer strażnicy, ale moim zdaniem, ważne jest aby przedstawić kompletną historię tego wielce kontrowersyjnego pisma.
Aby zacząć dyskusję na ten ciekawy temat, podam wszystkim pierwszy link: http://nastrazy.pl/n...dki_i_nie_tylko
Zapraszam wszystkich do konstruktywnej dyskusji. :D

Czy ŚJ może modlić się w rajstopach

2006-10-20, godz. 15:04

:D Tu pragnę przybliżyć zasłyszaną historię dotyczącą brata, który był zwolennikiem nowych niemieckich trendów w modzie męskiej, ów brat uczestniczył w służbie polowej i modlił się nosząc czarne rajstopy, zamiast przepisowych czarnych skarpet. Tłumaczył to tym, że nie może nosić skarpet uciskowych (znana scena z filmu "Dzień Świra") i problem ten rozwiązuje zakładając czarne rajstopy, ponadto jak wynikało z jego wypowiedzi, ponad połowa starszych w niemczech nosi męskie rajstopy. W poradniku do służby kaznodziejskiej nic na ten temat nie wyczytałem, a starsi nie chcieli rozmawiać na ten temat (pewnie jakaś odgórna dyrektywa) A co wy drodzy myślicie o naszym sympatycznym bracie? :D :D :lol:
A jaki jest oficjalny wykład Towarzystwa Strażnica na ten bulwersujący temat? :D