Skocz do zawartości


otello

Rejestracja: 2006-11-01
Poza forum Ostatnio: 2010-03-13, 18:11

Moje posty

W temacie: Gospodarz Sali Królestwa/Zgromadzeń

2010-02-16, godz. 00:03

Znam przypadek i jest to sprawa jak najbardziej świeża.Małżeństwo z dwójką dzieci.On starszy zboru sprzedał mieszkanie dwupokojowe które dostał od teści z powodu iż sam miał długi.Przenieśli się na jeden pokój do Sali Królestwa całą rodziną i tam mieszkają.Co do obowiązków dbania o budynek i teren wokół niego to nie sądze,facet ma zero zdolności i miga się od jakiejkolwiek pracy,patrzy tylko dostać coś gdzie się tylko da.

Ps.Nie narzekają ale to ludzie bez żadnych ambicji i celów wpatrzeni w WTS.Nic poza nim nie widzą.Także różne są sytuacje z tymi mieszkaniami.

W temacie: Czechy: Oskarżenie przeciw ciemiężącym córkę za odmowę zostania ŚJ

2009-05-05, godz. 01:06

Dzieci się ciemięży i one najbardziej są biedne,atakowane ze wszystkich stron.Zniszczone dzieciństwo i zmarnowane talenty.Raz po raz czytam to forum,tyle blizniaczych tragedii życiowych i bólu.Jest tutaj wielu inteligentnych ludzi.Skrzyknijcie się razem z innymi na forach w innych krajach i rozpędzcie to całe g....Byłem synkiem starszego,nie dałem się ochrzcić więc teraz mogę się śmiać.Niech ktoś coś kreatywnie pomyśli tak jak Kolega z krwią na przykład.

W temacie: Media o Kongresach

2008-07-07, godz. 20:55

szwagier świadek przy rodzinnym obiedzie powiedział że na kongresie oprócz dramatu nie było nic ciekawego,kiedyś mu pokaże kryzys sumienia to będzie bomba w rodzinie

W temacie: Media o Kongresach

2008-07-04, godz. 03:37

Z okazji kongresów przypominam kultowy dla mnie wykład z 2007 kongresu latem..... Jak możemy stronić od fałszywysch nauczycieli? nie wpuszczamy ich do domów,nie pozdrawiamy.Stalibyśmy się współuczestnikami ich niegodziwych uczynków.Ale unikamy też w inny sposób,nie czytamy ich literatury,nie oglądamy programow tv w których występują,no i nie przeglądamy ich stron internetowych.Z całą pewnością można powiedzieć że to ostatnie ostrzeżenie jest dziś szczególnie ważne.Na zebraniu Służby w skrzynce pytań była poruszona myśl-,, Internet ułatwia ludziom ukrywanie swej tozsamości i pobudek,a zatem to ważne gdzie się poruszamy w internecie.Czają się tam odstępcy czychający niczym pająki.Dlaczego nie podążamy za nimi? Skłania nas do tego miłość do Jehowy który jest Bogiem PRAWDY i nie jesteśmy zainteresowani przewrotnymi naukami które nie pochodzą z jego słowa.A po drugie kochamy zbór boży przez który poznaliśmy tyle cennych prawd.OKLASKI... Tutaj powinien być Oscar.

Ostani raz byłem na bieżąco w 1992r.Jak oglądam ten wykład na you tube to jestem pod wrażeniem. I ten Clean Up wszystkie daty zamiatane po dywan przez WTS.

W temacie: Ostre Forum

2008-06-27, godz. 01:52

Coś o 'sile rażenia forum'.
Kiedy zajrzałam tu po raz pierwszy, śJ widziałam jako totalną psychopatologię, co wynikało z moich doświadczeń. Oczywiście, wydawało mi się, że tylko ja jestem jedynym odstępcą na ziemi, który zauważył specyfikę myślenia śJ i przyłapał ich na gorącym uczynku psychomanipulacji i hipokryzji.
A teraz ze zdumieniem stwierdzam, że z dnia na dzień w miarę przeglądania wątków, moje poglądy na tę organizację, która kojarzyła mi się raczej z pachnącym szambem, się drastycznie liberalizują*.
I aktualnie sobie myślę: wychować się w rodzinie śJ to nie dramat, nie tragedia, a PECH po prostu...


*ps. a to wszystko dzięki tym, którzy demaskując śJ, są jeszcze bardziej zmanipulowani i stosują więcej ciosów poniżej pasa, niż sama org. prześwietna

kurew... smutne to jest kantata,ale może chodzi o przetrwanie jak w prymitywnej walce o ogień,dobra są ograniczone a potrzeby nieograniczone.Napisz coś więcej o tych gorszych.Zaciekawiłaś mnie ps.