Skocz do zawartości


rmx

Rejestracja: 2006-11-08
Poza forum Ostatnio: 2007-01-13, 12:39

Moje posty

W temacie: Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)

2007-01-13, godz. 12:36

Oj, DJ Bobo, nie przeginaj, bo i Ciebie może dosięgnąć sądna dłoń Pana :ph34r: . Nie znasz takiego wersetu, że obrzydliwością dla Jahwe jest zarówno ten, kto nazywa niegodziwca sprawiedliwym, jak i ten, który NAZYWA SPRAWIELIWEGO NIEGODZIWCEM? A gdzie miłość chrześcijańska? Przecież powinieneś miłować swoich nieprzyjaciół.

Tym sądem to możesz sobie straszyć chłopaczków, którzy piją piwo pod Twoją klatką schodową. Plisssss, nie ośmieszaj się :) . Tutaj piszą ludzie trochę starsi i poważniejsi nad poziom gimnazjum.A mam nadzieję, że jesteś bogaty i stać ciebie na zapłacenie kosztów sądowych i odszkodowania dla mnie.
Więc przestań błaznować i wnoś sprawę do sądu. Mi akurat potrzebna jest gotówka i chętnie tak piszącego sądownie pozbawię nieco gotówki.
To kiedy zakładasz sprawę?
wypad zadymiarze z forum :rolleyes:
z takimi matołami to bym w piekle nie chaiał się spotkać
:rolleyes:

Witaj Rmxsiku,
poproś mamusię aby Ci z powrotem smoczek do usteczek wsadziła, bo smucisz jakby Ci wypadł.
Takie tupanie noworodkowymi nóżkami nic dobrego Ci nie przyniesie, a nawet może doprowadzić
do Twojego wylotu z kolejnego forum /co najmniej jeden wylocik już bobasek gdzieś zaliczył/.
Pozdrawiam


a ty koleś spierd.....l


MOŻECIE MNIE ZBANOWAĆ,
JA WKRACZAM TUTAJ SĄDOWO, ZA DOPROWADZANIE DO NERWICY LUDZI, JESZCZE SIĘ SPOTKAMY MATOŁY WASZA MAĆ !

W temacie: dot. reklamowania/podawania linków do forum

2007-01-13, godz. 02:21

eh nawet z taką prawdą się sprzeczacie,
jak mówię że tak było to tak było, nie znacie tlenu i szkodliwych skryptów :( i co wyrządzają,
to był jakiś skrypt automat i w kilku sekundach otwierał 100 okienek to tak jakby trzymał enter na ikonce i nieustannie włączał, a efekt przegrzanie, u mnie tak jest jak za wiele funcki, to siada i reset :(

W temacie: dot. reklamowania/podawania linków do forum

2007-01-12, godz. 23:28

To, o czym piszesz, jest po prostu niemożliwe.

1. Wysłanie stu zaproszeń może przeciążyć pamięć, ale nie procesor. Wystarcza na ogół zabicie tlena z menedżera zadań.
2. W Windows XP niemożliwe jest, żeby takie przeciążenie spowodowało reset. Chyba, że sam ręcznie go zresetowałeś.
3. "Ważne dane", o których piszesz, musiały być właśnie tworzonym plikiem, którego nie zapisałeś jeszcze na dysku.:blink: :blink: :blink:

co wy myślicie że ludzie mają tylko nowoczesne komputery po 2 GHz procesorki i 1 GB ramu, to nie prawda bo do dziś działają komputerki z procesorkiem 400 MHZ :angry:

więc teraz może uwierzysz, u mnie lekkie przeciążenie oznacza auto reseta a co dopiero otwarcie 100 okienek w pasku zadań , jak to się mówi, jest zwiecha a po 3 sekundach reset a moje dokumenty worda poszły gdzieś a poza tym jaki XP, miejcie współczucie, nie stać mnie na taki drogi system, mam o wiele gorszy :rolleyes:

W temacie: Pijany ŚJ sprawcą śmiertelnego wypadku

2007-01-12, godz. 23:19

Każdy popełnia błedy i jest człowiekiem, nie ma świętego na ziemi, a ci co zostali wyświęceni szybko spadną z ołtarzy, bo żaden człowiek nie jest świety i nie będzie nim, wszędzie są źli i dobrzy bo taka jest natura człowieka, że zawsze będzie popełniał błedy bez względu jakiej wiary jest

:(

W temacie: Ocena według Świadka Jehowy tego forum (rmx)

2007-01-12, godz. 23:12

Po takim pożegnaniu i kolejnej obietnicy, że rmx po raz ostatni się odzywa, znowu się odezwał i wysmarował taki post:
rmx-ie po tak podłym podsumowaniu forum i wykazaniu się swoim zachowaniem masz jeszcze czelność kogokolwiek krytykować? Sam dla śJ domagasz się zrozumienia, że nie są to święte osoby, ale od innych tego wymagasz, a jak nie postępują jak się tobie podoba, to wyśmiewasz się z nich i szydzisz z nich.

Po prostu twoje zachowanie to dno. Może jednak dotrzymuj swojego słowa i nie pisz więcej, bo świadectwo jakie wydajesz rzutuje na całą "organizację" śJ w imieniu której występujesz.


Z takimi kolesiami co to do każdego pretensje mają omijam szerokim łukiem i ignoruje :rolleyes:
takie cześki prowokatorzy, to powtórze niech spadają - te słowa do takich ludzi, nie do wszystkich !!!,

nawet biblia powiada że zła mamy nienawidzieć, więc nierozmawiam ze złem, bo Cześki to kłócą się w niektórych postach nawet ze Sebastianem A.

a jakby cześki nie były ślepe to by widziały że to była moja reakcja na post dotyczący obrazy biednej siostry, którą tu nazywacie ze złości "pijaną, zgwałconą jehowitką" i dlatego moja reakcja jest taka, bo takie ludzie jak cześki to zawsze zgnoją każdego kto im nie odpowiada

Rmx-ie, proszę, pisz nadal...


a będę, dziekuje za słowa poparcia :P


rmx
Jak masz zamiar tak psuć opinię śJ to sobie odpuść pisanie. Chociażby przez wzgląd na imię Boga którym w nazwie posługuje się twoja "organizacja". Po co z twojego powodu ludzie mieliby bluźnić imieniu Boga którym tak chętnie się posługujesz.


powiedziałem jak wyżej, jedno słówko do ciebie, i własnie z taki ludźmi się żegnam na tym forum, i nie oznacza to mojego odejścia, oznacza to że nie dyskutuję z takimi prowokatorami, którzy zrobili z tego forum burdel