- Forum Watchtower
- → Przeglądanie profilu: Posty: Popiel
Popiel
Rejestracja 2007-02-07Poza forum Ostatnio 2007-02-17, 16:28
Community Stats
- Grupa Członkowie
- Całość postów 3
- Odwiedzin 929
- Tytuł użytkownika Site Admin
- Wiek Wiek nie został ustalony
- Data urodzenia Data urodzin nie została podana
-
Płeć
Not Telling
User Tools
Moje posty
W temacie: Czy należy się modlić do Jezusa?
2007-02-13, godz. 13:41
W temacie: Czy należy się modlić do Jezusa?
2007-02-10, godz. 21:38
W swoim poście Adelfos zacytowałeś fragment, w którym apostoł Paweł pisał te słowa do braci w Koryncie. Nie ma tu żadnej sperzeczności z moim wcześniejszym postem. Fragment, który przytoczyłęś: "(...)wraz ze wszystkimi, którzy wszędzie wzywają imienia naszego Pana, Jezusa Chrystusa" - wzywanie imienia Jezusa w tym kontekście bowiem oznacza głoszenie, rozgłaszanie ludziom nauk, w które wierzył, i rozgłaszał sam Jesus. Sam o sobie Jezus pisze, że przyszedł na świat po to, by dać świadectwo prawdzie. Więc Paweł nie miał tu na myśli (według podanego przez ciebie fragmentu) modlenie się do Jezusa tylko głoszenie o Nim. To samo robią dziś Swaiadkowie Jehowy w 235 krajach na świecie.
W temacie: Czy należy się modlić do Jezusa?
2007-02-09, godz. 17:06
- Forum Watchtower
- → Przeglądanie profilu: Posty: Popiel
- Privacy Policy
- Regulamin ·


Find content