Skocz do zawartości


Czesiek

Rejestracja: 2003-04-04
Poza forum Ostatnio: 2011-11-14, 21:28

Moje posty

W temacie: Czy administrator i moderatorzy mogą czytać

2010-12-08, godz. 07:33

W toku tematu wszystkie odpowiedzi już padły. Nie ma nic do dodania.


Czyli rozumiem, że obie poniżej zacytowane wypowiedzi są prawdziwe. Jeśli nie o może sprostujesz to jb

prawdopodobnie skrzynka odbiorcza adresata pełna albo skrzynka 'wysłane' pełna.

administratorzy mogą bez ograniczeń przeglądać wszystkie rozmowy, nie bezposrednio.
moderatorzy domyślnie nie.Możliwe przyczyny: wiadomość skasowana przez adresata, wyłączona skrzynka adresata, ewentualne skutki uboczne aktualizacji oprogramowania forum, bliżej nieokreślony błąd forum, inna kwestia techniczna.


Natomiast co do tej części twojej wypowiedzi:

BTW, proszę nie zaśmiecać tematu wpisami, które niczego w opisanych kwestiach nie określają.


Wybacz, ale nie wszyscy muszą brać jako prawdziwe wszystkie wypowiedzi na forum i mogą oczekiwać potwierdzenia lub zaprzeczenia ze strony admina lub moderatora. Więc może zmień nieco swoje poglądy na to, co jest zaśmiecaniem tematu, a co jest dopytywaniem się jaka jest prawda. Bo przy twoim takim coraz częstszym podchodzeniu do tego, co jest zaśmiecaniem wątków, to aż się nie chce pisać na tym forum. I piszę to nie tylko z powodu tej wypowiedzi, ale także po doświadczeniu, kiedy to ciąłeś wątki i zakładałaś nowe tematy, niszcząc kontekst wypowiedzi niektórych postów.

W temacie: Czy administrator i moderatorzy mogą czytać

2010-12-06, godz. 19:35

prawdopodobnie skrzynka odbiorcza adresata pełna albo skrzynka 'wysłane' pełna.administratorzy mogą bez ograniczeń przeglądać wszystkie rozmowy, nie bezposrednio.
moderatorzy domyślnie nie.

skrzynka zapełniona w 76%. to chyba jednak nie ten powód.

W temacie: "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami...

2010-12-05, godz. 12:07

Czy uważasz że każdy będący NGO się zeszmaca? Stali się częścia besti bo zapisali sie do Departament Informacji Publicznej?

Porażająca logika. Czyli jeśli pobieram zasiłek dla bezrobotnych i zapisuję się do urzędu państwowego to jestem częścią "tego systemu rzeczy". Dalej idąc twoją logiką to nie powinienem mieć dowodu osobistego, prawa jazdy, nie powinienem płacić podatków ( no bo to kasa dla rządów tego szatańskiego świata) ORTODOKS to pikuś przy takim myśleniu.

Już kiedyś prosiłem ciebie, abyś nie przypisywał mi swoich myśli. Poza tym to o WTS-e napisałem, że się zeszmacił dla paru dolców, a nie o każdym, kto staje się NGO. O kobiecie, która dorabia sprzedając swoje ciało mówi się dziwka. O mężczyźnie robiącym to samo, mówi się męska dziwka. A co powiedzieć o organizacji, która dla paru dolarów łamie soje zasady i wbrew temu co oficjalnie naucza o ONZ przyrzeka popierać działania ONZ i szerzyć informacje o tej organizacji? A jeśli dochód WTS-u jest w tym czasie około 900 mln$, to jak określić tak postępującą organizację? Organizacyjna dziwka dziwnie brzmi, więc wolałem napisać, że WTS się dla kasy zeszmaciło.

qwerty, oni wypisali się z zupełnie innego powodu:

dopóki ONZ była szatańską bestią, oni mieli perwersyjną przyjemność uprawiania rozpusty z tą bestią
a kiedy ONZ przestała być bestią, to i z perwersyjnej przyjemności nici - to po co mieliby dalej należeć?!...

kumasz teraz o co chodzi?

ONZ przestało być szkarłatną bestią w naukach WTS już po tym, jak przestali być NGO. Tym samym, skoro WTS przestało z nimi uprawiać nierząd, to stwierdziło, iż ONZ nie zasługuje na miano szkarłatnej bestii. Dlatego Sebastianie twoje przypuszczenia co do powodu zaprzestania rozpusty są nieprawdziwe.

W temacie: "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami...

2010-12-02, godz. 16:13

Akceptując swoją przynależność do DPI, organizacja zgodziła się akceptować wymagane do tego kryteria"[/size] No i co z tego, chcąc zapisać się do jakiejkolwiek biblioteki też muszę zaakceptować wymagane do tego kryteria. To przecież oczywiste.


czy organizacja wyzwywa miejskie biblioteki od potworów czy innej zwierzyny?
bestie biblioteki nie istnieją w nowomowie SJ, zatem przykład chybiony.

Ależ gruby drabie przykład jest jak najbardziej na miejscu. WTS przecież tłumaczyło się tym, że zostało NGO aby móc korzystać z biblioteki ONZ. Tylko nie dodało, że z tej biblioteki mogli korzystać i bez bycia NGO. ale dane tam zawarte mogliby przeglądać na miejscu lub dostawać je za opłatą. A będąc NGO te same dane otrzymywali za darmo nie ruszając się z Brooklynu.
Czyli aby bezpłatnie móc korzystać z danych nie ruszając się z miejsca WTS zeszmaciło się stając się częścią szkarłatnej bestii którą wcześniej tak potępiało.

W temacie: "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami...

2010-11-11, godz. 18:47

Ale wiemy o co chodzi Cześku - relgia Żydowska Mojżeszowa.

co do tego, że wszyscy wiedzą o co chodzi to mam duuuuuże wątpliwości. Tyle, że ostatnio nie mam ochoty na dyskusje i wytykanie tego, co jest w niektórych wpisach totalną bzdurą.