Skocz do zawartości


Homo_sum

Rejestracja: 2007-08-02
Poza forum Ostatnio: 2010-08-23, 02:39

Moje posty

W temacie: Ewangelia, którą głoszę

2007-08-22, godz. 19:22

Do tej pory nie zauważyłem żebyś błyszczał wiedzą biblijna za to świetnie błyszczysz w inny sposób:

Po dokladnej relacji z biblii twój blysk wyglada tak

Nie wiem Homme Curieux czy śmiać się z tego co piszesz, czy płakać nad tobą, że tak przeinaczasz Biblię aby usprawiedliwić to co robi WTS, który tak zmienia nauki, że to co kiedyś głosili jako pochodzące od Boga w świetle dzisiejszego nauczania w imieniu boga okazuje się kłamstwem.
A do tego czy to twój zamierzony efekt, że swoje przemyślenia łączysz z tekstem Biblii aby ludzie czytający twoje wywody nie mogli się łatwo zorientować co jest treścią Biblii a co jest twoją argumentacją. Czy w ten sposób chcesz wywołać u czytających złudny efekt, że to co piszesz jest zapisane w Biblii?


jak powyzej

Nastepne olsnienie z biblii w twoim wykonaniu

Zdziwiłbym się jakby tak zakłamany człowiek jak ty przyznał się do łgarstwa. Więc nie dziwię się, że nie chcesz widzieć tego co napisałem.


Mysle ze wystarczy ludzie na tym forum moga jeszcze poczytac inne twoje "wywody" biblijne. Ja jestem leniem ale czasem sie wysile i poszukam za to twój rodzaj komentarzy pozostawia wiele do zyczenia.

Prosze bys odpowiedzial na moje wczesniejsze pytania bo ta polemika nie ma sensu i wyjdziemy na najgorszych wrogów, przejdzmy do meritum sprawy

W temacie: Ewangelia, którą głoszę

2007-08-22, godz. 19:02

Pytania nie dotyczą Ewangelii, jakbyś nie zauważył. Ale spokojnie, dostaniesz odpowiedź.
A tak na marginesie, to poproszę ciebie, abyś mi wskazał, gdzie to ja się szczycę tą wiedzą biblijną, jak mi to zarzucasz. Jakiś malutki mój tekścik na ten temat możesz mi przytoczyć?


Po pierwsze podziele opinie osoby, ktora trafnie ujela to co mysle w tym temacie:


Roznica pomiedzy nami polega na tym ze ja jako Swiadek zapoznaje ludzi z naszym zrozumieniem Pisma Swietego a "wycieczki" jak je Pan nazywa sluza nam do pokazania roznic wystepujacych pomiedzy dogmatami pewnych religii, a zrodlem ktorym dla nas jest Pismo Swiete .

Nastepna roznica pomiedzy mna a panem jest to ze ja staram sie udowadniac nasze wierzenia za pomoca Pisma Sw i nie kwituje pana wypowiedzi tylko i wylacznie slowami : klamiesz, oszukujesz, atakujesz, najedzasz, ................................................................... tak jak pan to czyni regularnie nie podajac najczesciej zadnego dowodu na swoje oskarzenia . Nie chce tu kontynuowac utarczek slownych bo to nie moja rola jakp Swiadka . Mam cos do powiedzenia i mowie , czy to sie panu i innym podoba czy nie . Jesli twierdzi pan ze klamie ........ to nie jest dla nas pierwszyzna.


W temacie: Ewangelia, którą głoszę

2007-08-22, godz. 17:10

Powyzej zamiescilem kilka pytan do Ciebie, jestem wdzieczny ze moderator przeniosl moj post do tego topica poniewaz nie bede oskarzony o zadawanie pytan niezgodnych z tematem rozmowy. Jestem bardzo wdzieczny za ta pomoc techniczna i oczekuje biblijnej argumentacji, ktora Czesiek tak sie szczyci. Zaznaczam ten temat nazywa sie Ewangelia, która głosze.
Moglbys mi przyblizyc ewangelie, ktora glosisz i odpowiedziec na zamieszczone powyzej pytania, bo jak do tej pory nie zauwaylem zebys blyszczal wiedza biblijna. A moze ty tak sam o sobie trabisz a jak co do czego to unikasz odpowiedzi?

W temacie: Rodzina ŚJ: wywieranie presji oraz nadzieja na powrót

2007-08-22, godz. 16:51

Presje psychiczna to teraz wywierasz Ty bardziej posunieta niz ŚJ i probujesz nam pokazac jak to psychicznie znecami sie nad wykluczonymi. Skoncz z wywieraniem presji psychicznej na ŚJ ktorzy znaja te przypadki lepiej od Ciebie.

Oj biednyś ty Homo_sum, jeśli takie zdanie wywiera na ciebie presję psychiczną. Zastanów się, czy przypadkiem twoje spostrzeganie przez ciebie wszędzie prześladowania ciebie nie jest oznaką jakiejś mani prześladowczej.Skoro to powiedzial "logik" z naszego forum to musi to miec 5% prawdy i jako takie nie obalam mam manie przesladowcza z ktorej sie lecze na tym forum ale ty masz świra na punkcie przesladowan ze strony ŚJ a choroba nie leczona moze okazac sie smiertelna.

Pozdrawiam

W temacie: Rodzina ŚJ: wywieranie presji oraz nadzieja na powrót

2007-08-22, godz. 01:12

Ale to nie oznacza, że nie wywierali psychicznej presji na takiej osobie.

Presje psychiczna to teraz wywierasz Ty bardziej posunieta niz ŚJ i probujesz nam pokazac jak to psychicznie znecami sie nad wykluczonymi. Skoncz z wywieraniem presji psychicznej na ŚJ ktorzy znaja te przypadki lepiej od Ciebie.