Skocz do zawartości


sylas

Rejestracja: 2004-05-15
Poza forum Ostatnio: 2005-03-03, 09:26

Moje posty

W temacie: O co chodzi???

2005-02-23, godz. 11:56

Do fianka: Masz rację, pamiętaj jednak, że śj zarzucają wszystkim pogańskie źródła albo pogańskie zwyczaje. Najpierw należy zrobić porządek u siebie a potem robić za wzorzec moralności. Oczywiście nie myślę, że wszyscy śj myslą jednakowo ( i całe szczęście))

W temacie: O co chodzi???

2004-07-23, godz. 18:33

Uciekinier spoko, kiedy byłem w WTS piłem wódę i to w słusznych ilosciach:))) może rozładowywałem stres?? hehe pozdrawiam

W temacie: Co z ofiarami?

2004-07-23, godz. 18:14

Sądzę, że takie procesy są na razie możliwe (jeśli w ogóle) tylko w USA, tylko tam zasądzono odszkodowania dla nałogowych palaczy i ich rodzin. Co do naszego kraju to mam mieszane uczucia...

W temacie: Dlaczego jest tyle ataków na ŚJ i ich religię?

2004-07-23, godz. 08:50

Oczywiście jestem za polemiką na tematy biblijne ponieważ chrześcijanie powinni ze sobą rozmawiać, tym bardziej chrześcijanie, ale sam widzisz, prawda może być tylko jedna.
Pisząc o tym mam na mysli to, że kościoły jako organizacje dały ciała, od dawna nie idą w ślad za Jezusem i Jego naukami. KK, WTS czy inne wyznania to potężne molochy, biurokratyczne giganty, które nie zważają na tych, którzy stoja najniżej.
Poza tym w Dziejach Apostolskich Łukasz napisał: "Miły Bogu jest CZŁOWIEK (a nie organizacja), który się Go boi i przestrzega Jego przykazań..."

W temacie: Dlaczego jest tyle ataków na ŚJ i ich religię?

2004-07-23, godz. 08:42

Do Cześka:
Stoimy po tej samej stronie barykady, ja też się przejechałem na WTS, masz rację, że Zaszokowany przegiął, pokazał swoje prawdziwe oblicze. Dałeś dużo dobrych argumentów, których on nie przyjął. Ma do tego prawo, pies go lizał. Chodzi mi o to, że nie warto się zniżać do ich poziomu ponieważ oni i tak wiedzą lepiej...sami mówią: "jeśli prawda nie jest po naszej stronie to nie ma jej nigdzie". Odeszli od Kościoła bo mieli słabą wiarę a teraz myslą, że złapali Pana Boga za nogi albo co więcej stawiają się na równi z Nim i roszczą sobie prawo do pokazywania palcami kto będzie, a kto nie będzie zbawiony. Wielu z tutaj obecnych dało mocne argumenty, ze WTS to pułapka a główne prawdy wiary są podszyte wiatrem i co?? I NIC! Spłynęło to po nich jak woda po kaczce. Wniosek z tego, ze żaden argument ich nie przekona.