Skocz do zawartości


Agape

Rejestracja: 2008-03-22
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna

Moje posty

W temacie: Nowe forum

2010-12-13, godz. 07:45

a wiemy czyje to forum?


widze ze lib jest ...fajnie

Forum jest strony www.brooklyn.org.pl

W temacie: "W raju nie będzie..."

2010-11-26, godz. 15:15

W raju nie bedzie ludzi z malymi uszami :D Po jakims czasie po uszach ich poznacie, im wczesniej ktos zmartwychwstal tym wieksze bedzie mial uszy, a najbardziej uszaci beda ci, ktorzy przezyja armagedon ;) http://www.bankier.p...ie-1283597.html

W temacie: Musisz koniecznie obejrzeć

2010-09-30, godz. 16:08


W temacie: mikropaństewko świadków Jehowy

2010-09-07, godz. 18:12

A ja mysle, ze gdyby istnialo miasto/panstwo tylko Swiadkow Jehowy, to nie mieliby problemu z obejsciem chrzescijanskich zasad i ustanowiliby burmistrza/prezydenta Swiadka Jehowy. Na pewno odpowiednio uzasadniliby to jako koniecznosc, cos niezaleznego od nich, czego wymaga od nich obecny system rzeczy, tak samo jak maja prezesa Towarzystwa Straznica, oraz rozne inne stanowiska swieckie w oddzialach. Lubia podkreslac , ze bracia na tego typu stanowiskach wcale nie sa przez to wazniejsi niz inni chrzescijanie, ale z drugiej strony jest to przywilej na ktory chrzescijanin musi sobie "zasluzyc", nie mianuja pierwszego z brzegu. W koncu nawet nalezeli do ONZ i potrafili znalezc wytlumaczenie :)

W temacie: Studium blokad myślowych...

2010-06-29, godz. 23:03

Nieskuteczność niwelowania blokad myślowych w dużej mierze zależy od pozostawania pod wpływem osób, które popierają wadliwy sposób myślenia i w efekcie potęgują zablokowanie na świeże/nowe spojrzenie. Trudno wyrwać osobę z zamkniętego kręgu myślowego, jeśli najbliżsi stanowią silną grupę wsparcia.

Dokladnie. Zawsze znajdzie sie ktos kto przypomni:

"Cyt. Smsa od zięcia:(...)Zawsze zajmuj umysł sprawami Jehowy, czyli tym, co cię buduje i wzmacnia. "

Pamietam tego typu rady, zeby w razie watpliwosci zajmowac umysl sprawami teokratycznymi: wiecej glosic, nie opuszczac zebran, czytac literature, unikac swieckiego towarzystwa... Nawet jak w ten sposob nie odpowiesz na zadawane sobie pytania to watpliwosci powoli robia sie malutkie wobec ogromu dziela gloszenia, wydarzen na ktore czekaja prawdziwych chwalcow Jehowy, itd. Dawka "raju duchowego" np. w postaci zgromadzenia tez wplywa znieczulajaco na bol samodzielnego myslenia ;)