Skocz do zawartości


alan

Rejestracja: 2008-05-25
Poza forum Ostatnio: 2009-07-11, 19:20

Moje tematy

Strona randkowa Świadków jehowy

2008-10-29, godz. 15:32

Jak w temacie jestem tylko ciekaw czy są pary skojarzone przez tą stronę

http://www.jwmatch.com

A może ktoś próbował się na tę stronę logować, ciekaw jestem czy potrzebne jest zaświadczenie od starszego zboru?

Jakie statusy ma WTS w różnych krajach?

2008-10-10, godz. 17:14

Czy ktoś wie jaki status prawny ma Organizacja ŚJ w Wiwlkiej Brytani?
W jakimś poście wyczytalem że jako organizacja charytatywna, na pewno w Meksyku jako Organizacja kulturalna ponieważ jest tam prawo że Organizacje religijne nie mogą posiadać żadnego majątku w postaci nieruchomości więc aby to obejść SJ zarejstrowali się jako kulturalna gdzie obowiązują inne rozporządzenia prawne.
Jeśli natomiast prawdą jest że w UK jest pod statusem Organizacji Charytatywnej to w jaki sposób wywiązuje się ze statusu jaki przypisuje się organizacji charytatywnej?
A zdrugiej strony przychodzi mi na myśl w jaki sposób obchodzi się prawo obowiązujące w danym kraju? Taka alegoria to pospolitych domów publicznych w Polsce, aby obejść prawo rejstruje się jako działalność hotelarską z wynajmowanie na godziny pokoji a co się dzieje za dźwiami to już nie ich sprawa. (Tak mi się jakoś skojarzyło z nierządnicą)

Co myślicie o tym?

Datowanie roku 607

2008-05-28, godz. 21:18

Witam chciałbym się zwrócić z prośbą do wszystkich forumowiczów.
Potrzebuję wszelkie informacje jakie są dostępne w necie na poparcie roku 607 jak również na obalenie tegoż roku. Chodzi mi o żródła do których ciężko jest trafić oraz o których się mało co słyszy (np. opracowania profesorów historii). Prosiłbym darować sobie informacje z publikacji ŚJ, chcę mieć dokumentację tylko i wyłącznie naukową a później ja poddać konfrontacji z naukami ww.
Moga to być oddnośniki do danych stron ( polsko i angielskojęzyczne) jeśli ktoś ma w swoich zbiorach jakieś wartościowe materiały i chciał się ze mną podzielić bardzo byłbym wdzięczny.