Skocz do zawartości


Marcin ex SJ

Rejestracja: 2005-02-06
Poza forum Ostatnio: 2006-05-29, 20:36

Moje tematy

Oczyszczanie umyslu

2006-01-10, godz. 22:46

w jaki sposob udalo się wam, bądź udaje się wam ,oczyścić wasz umysł z Nauk Niewolnika?????

REINKARNACJA SZATANA

2005-12-21, godz. 20:13

chcialbym abyscie opisali w jaki sposob ewoluowal Szatan w waszym wyobrazeniu ...czy nauki Straznicy mialy na to jakikolwiek wpływ???

jesli chodzi o mnie to będąc swiadkiem wyczuwalem Szatana w kazdym przejawie niezaleznego myslenia. w kazdym przejawie niepodporządkowania się woli Niewolnika wiernego i rozumnego.w kazdej ,nawet najmniejszej woli samorealizacji,...wszystko to co zabieralo moj czas ,ktory moglbym poswiecic dla "DZiela Pana"i "Teokracji", bylo zle i pochodzilo od Szatana.a jak jest teraz ...................zdradze to pozniej

Duchy

2005-10-28, godz. 15:38

poszukuję osob ktore mialy kontakt z duchami...

czy ktos piszacy na tym forum doswiadczyl zlego badz dobrego oddzialywania duchow???

jesli tak to prosze o krotki opis tych zjawisk

Ofiary sekty

2005-04-03, godz. 17:40

Jakiś miesiąc temu popełnił samobójstwo były Świadek moj znajomy.Kilka lat temu został wykluczony...nie wnikam w słuszność tego,choc uwazam iz bylo to bezpodstawne.Starsi jego zboru dzierżyli władzę niczym Guru.Więc go wykluczyli bo byl zbyt sprawiedliwy.
Konsekwencje tego były katastrofalne.Początkowo odrzucenie przez zone.Potem przez dzieci(gorliwe pionierki).Presja ze strony starszych zboru była tak silna,iz zbuntowali przeciwko niemu całą rodzinę.Zdarzało się czasami iz szukał ukojenia w alkoholu.Ale pozbierał się w końcu.Prawie wrócił do Organizacji.Chodził bardzo czesto na zebrania.Ale.........
nadal był smieciem dla zony i dla córek pionierek.Bowiem wykluczony to nie człowiek,nie godzien miłości i życia jest.
Ale starsi pasli dalej milosiernie trzodę Bożą,doglądając swe owce,podżegając przeciwko męzowi i ojcu żone i córki.....Zapomnieli o przykazaniu danym od Jezusa,aby byc milosiernym,aby odszukac tę 1 ze 100...Po co przeciez ktos kto jest poza murami Organizacji jest nikim.Zniszczyli małzenstwo,związek i rodzinę opartą na milosci.
Nieraz wspominam Mirka jako gorliwego Świadka i pioniera.Bywał na wielu ośrodkach pionierskich.Przychodził do mnie i do mojego brata na studium Biblii.Mial ogromną wiedzę biblijną.A takze nieodpartą milość do Boga i do Biblii.Nieraz przechodzily mi ciarki po ciele gdy prowadzil studium biblijne.
Gdy spotkalem go po ilus tam latach,gdy byl juz wykluczonym zadziwil mnie.Dalej pozytywnie wypowiadal się o prawdzie biblijnej,o Bogu,ze chce wrocic.Jednak jego zycie rodzinne leglo w gruzach.Zona wpierw kazala mu spac na przedpokoju na podłodze,potem wyrzucala go z domu.Potem sprawy w sądzie,potem sprawy alimentacyjne,potem calkowite odrzucenie nawet przez corki pionierki.
Ostatnim razem,gdy rozmawialem z nim w polowie grudnia 2004 byl zdolowany.Nie mogl pogodzic sie z tym wszystkim.
W polowie lutego 2005 popelnil samobostwo.
Kto stoi za smiercią Mirka ?Kto zniszczyl jego więzi z rodziną?Zbuntowal zone oraz corki przeciwko niemu?
Jak wam nie wstyd bracia starsi?(z Nadgórnej).Modlcie sie,aby Bog wam wybaczyl wasze grzechy...

UFO

2005-03-28, godz. 09:51

Organizacja tłumaczy,ze za zjawiskami UFO stoją demony.
Demony,ktore zwodzą ludzi.
Czy jest to logiczne twierdzenie???