Skocz do zawartości


Kasztanowa

Rejestracja: 2008-12-12
Poza forum Ostatnio: 2010-12-12, 20:06

Moje posty

W temacie: UK: ŚJ skazany za nadużycia seksualne wobec trzynastolatki

2010-12-06, godz. 11:27

Boże, coż Ci zawiniła ta dziewczynka, że dopuściłes aby Twój Świadek tak ją krzywdził?

...A czy Świadek Jehowy ma coś wspólnego z BOGIEM?-nawet nazwa jest chybiona,nauki kłamliwe,Biblia przekłamana,wszystko zamotane i pod płaszczykiem"religi prawdziwej"serwowanie ludziom papki moze i smacznej na poczatku,ale jakże trujacej i zabojczej :angry:

W temacie: Gabinet zwierzeń

2010-12-06, godz. 11:18

Pamiętam końcową scenę filmu To Verdener (Roździelone światy) kiedy Sara zapytała ojca czy ją kocha,ale czy bardziej kocha ją czy Boga (jehowę),ojciec odpowiedział : "Oczywiście,że Boga,On mnie stworzył i jest moim niebiańskim ojcem i dał mi życie wieczne" :(

Ślepe mechanizmy posłuszeństwa autorytetów zaciemniają trzeżwe myślenie i pogarszając dramaty egzystencjonalne przemieniając je w otchłań rozpaczy,a "milośc" do Człowieka -przedmiotu przemienia się w transakcję wiązaną - absurdem :" jak okażesz skruchę,możesz do nas wrócic i dalej będziemy kochającą się rodziną".


Masz rację Caius-zastanawiam sie nad tym świadkowskim "fenomenem"-Teraz totalna niechęć,brak zwykłej życzliwości,nie mowiąc już o normalnej miłości małzenskiej.
A potem jak za dotknięciem różdżki-och jak kocham,dam ci wszystko i będziemy zyć długo i szczęśliwie :lol:
Jak ja nie znosze tej hipokryzji-tej udawanej miłości do Boga-mając gdzieś zwykłego,często niedawno bliskiego człowieka :(

W temacie: Walka z shunningiem w Polsce: ULOTKA

2010-11-24, godz. 07:29

:) Mnie też się podoba :)
Wystąp.pl-zacząłes prześladowania "jedynej i prawdziwej",niechybnie armageddon za drzwiami,he,he,he :lol:

W temacie: Rewolucja przeciwko shunningowi w Brazylii

2010-11-23, godz. 20:31

ja takze popieram starania Wystąp pl.w kwestii nagłośnienia tej bolesnej dla exow sprawy.
Mam nadzieję,ze przysłuzymy się tym nieszczęśnikom i WTS zmieni w końcu politykę personalną,a moze w końcu padnie nareszcie ten sztuczny kolos na glinianych nogach. :lol:

W temacie: wybierzmy optymalną NAZWĘ

2010-11-21, godz. 09:38

:rolleyes: A może IZOLACJONIZM?-też ładnie brzmi i wiadomo o co chodzi-całkowita izolacja wobec bylych braci i w rodzine.Co wy na to ,moi drodzy? :rolleyes: