Skocz do zawartości


Margoś

Rejestracja: 2009-04-12
Poza forum Ostatnio: 2011-05-29, 04:22

Moje posty

W temacie: Forum Watchtower na Facebooku

2010-11-04, godz. 20:33

Widzę, że w Loży ciągłe fluktuacje, ktoś dołączył, ktoś uciekł, i znowu ktoś dołączył i ktoś uciekł ;) Wybaczcie, że Loża chwilowo wydaje się być martwa, ale jestem bardzo bardzo zajęta, do domu wpadam właściwie tylko spać, nie mam czasu nic mądrego napisać na naszej stronce :((( Obiecuję, że za kilka dni to się zmieni :)

W temacie: Forum Watchtower na Facebooku

2010-11-01, godz. 20:28

Kremówko,to,że nazywamy się Odstępcami nie oznacza,że nimi jesteśmy,a tym bardziej czujemy się.Loża Odstępców ma pokazanie ludziom,że Jesteśmy normalnymi ludźmi,którzy kochają i maja wiele uczuc,aby przedstawic siebie w korzystniejszym świetle.Loża Odstępców to metafora i przewrotnośc do tego zagadnienia,że potrafimy się akceptowac i mamy wysokie poczucie wartości,którego nikt nam nie zabierze.Bo jak nie czujemy się wartościowi,to będziemy zawsze uważac,że termin odstępca,to coś bardzo złego i musimy się z tym ukrywac,ale jak powiedział Jezus : " Odwagi ,ja zwyciężylem świat", i byl o wiele w gorszej sytuacji niż my teraz poza organizacją.


Odwagi Kochani dajcie wyraz poczuciu wielkiej(własnej)wartości jako - Człowiek,bo ... Człowiek to brzmi dumnie,czyż nie tak?? :)


Tak naprawdę, jedyny powód, dla którego nadałam facebookowej stronce taką a nie inną nazwę jest to, że... Loża Odstępców po prostu fajnie brzmi, bez żadnej głębszej filozofii ;)

W temacie: Forum Watchtower na Facebooku

2010-11-01, godz. 14:02

Nie mam konta na facebooku


Nie rozumiem, dlaczego tak się przejmujecie, co powiedzą albo pomyślą znajomi... Każdy ma swoje życie i prywatne sprawy, które nikogo innego nie powinny obchodzić,a jeżeli kogoś obchodzą, to z nim jest coś nie tak, a nie z Wami... Ehh

W temacie: Forum Watchtower na Facebooku

2010-10-29, godz. 17:59

Nie czuję się ani wyniesiona poza margines życia w społeczeństwie, ani specyjalnie pokrzywdzona, ani potrzebujacą nadzwyczajnego wsparcia... także też podziekuję za zaproszenie. :) Zresztą odmowa lożowania w zaszczytnym gronie qwerty i warmiaczki nie wydaje mi się czymś niestosownym. ;) A poza tym jaki tam ze mnie odstępca, chyba poważnie kulejący, to i elitarna loża się nie należy. :D


Ale mi elitarna loża ;) Bardziej kółko zainteresowań ;)

W temacie: Forum Watchtower na Facebooku

2010-10-27, godz. 19:20

Weszło by wtedy więcej osób,


Nie da się ukryć jej zawartości. Byłoby to możliwe, gdyby to był fikcyjny profil, ale to nie profil tylko strona... Jeżeli ktoś chciałby się wypowiedzieć, a boi się ujawnić tożsamości, wystarczy do mnie napisać, a zrobię z niego Administratora i będzie się wypowiadać jako "Loża Odstępców" tak jak ja... Nie wiem, czy o to Ci chodzi :)