Skocz do zawartości


maur

Rejestracja: 2010-08-12
Poza forum Ostatnio: 2011-03-09, 21:29

Moje posty

W temacie: UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

2010-12-15, godz. 06:10

Zgadzam sie z Toba w 100% ale zawsze wydwałao mi sie że takie zachowania nie powinny sie mieścic w profilu św jehowych. Skoro sami twierdzą ze są tacy pobożni, lojalni, szczerzy to z kad sie biarą takie wypaczenia... Jak człowiek który ma takie obciązenia na sumieniu może nazywac sie św samego Boga. To kogo oni mają za Boga - pedofila, kłamce, złodzieja???

W temacie: UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

2010-12-14, godz. 19:33

Trudne pytania ;) to nie jest trudne zagadnienie ... dla niego, napewno św jehowy maja na wszystko wytłumaczenie :P a co do stonki ... moze masz racje to złe porównanie ...

W temacie: UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

2010-12-14, godz. 14:14

Chciałbym aby do tego tematu się wypowiedziała o soba o nicku Iam. Dla mnie to kolejne potwierdzenie o jakim pokoroju są to ludzie. Sprawa przypomina mi sytuacje z moim ojcem ocziwiscie jest to zupełnie inny rodzaj nadużycia, ale tak samo przez ponad 20 lat lga oszkuje i też mi sie wydaje ze to do czasu. Gdy sprawa by wyszła na jaw to co robi to jestem bardzo ciekaw jakby się zachował zbór. Ta opisana sprawa oraz wiele innych są dla mnie potwierdzeniem że św jehowy po mimo tego co głoszą potrafią bardzo dobrze zatuszowac swoje wypaczenia. Tak jak juz pisałem św jehowy są tak potrzebni dla społeczeństwa jak stonka ziemniaczana.

W temacie: Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

2010-12-12, godz. 19:03

To dalej nie tłumaczy zarzewia konfliktu. -

- "nie pytał się o zawarcie drugiego związku" ? No wybacz, nie wyobrażam sobie abym miał swego syna kiedykolwiek pytać o tak osobistą decyzję. To ja będę z nią żył a nie on i to moja i tylko moja sprawa i decyzja. Pytać się dorosłe dzieci lub im wcześniej przedstawiać swoją kobietę - chyba tylko w sytuacji wielkiej zażyłości i bliskości a takiej u was nie było. Ty się pytasz ojca o swoje dziewczyny?
Jesli ojciec zostawił zaproszenie na ślub i uciekł z domu to mu współczuje, uciekać przed swoim synem, to chyba musieliście od dawna żyć w "miłości".
Ojciec bez słowa wyprowadził sie ze swojego mieszkania zostawiając go dzieciom i jeszcze źle? chętnie bym posłuchał jego relacji. Musiało mu z wami być tak dobrze że wyprowadził sie z własnego domu.
- "Suma sumarum ja tęz powinienem wyrzuć żone mojego ojca bo jej też nie akceptuje" No comments.

Wyprowadził się i było super. Ja nienarzekałem, skoro jego obecna partnerka zrobiła swojemu synowi prezent w postaci darowanego mieszkania które wykupiła za pieniądze które ojciec otrzymał po śmieci mojej matki, to czemu ja mam być pokrzywdzony - niech też mi taki start w życiu zafunduje.... Skoro nie przedstawił swojej żony to nie mozę ozcekiwać że ja bede szanować za co - nie wychowywyała mnie, nie pomagała tylko wyciagneła rece po coś co sie jej kompletnie nienalży. Domyślam sie ze jestes sw. jehowy. Św jehowy maja prosta zasade wszystkie ruchy dozwolone w imie wiary. Chętnie dam ci kontakt do niego... jak chcesz wysłuchć relacji, Tylko dziwi mnie fakt dlaczego za każdym razem ucieka pzred sąsiadami i cała rodzina która tylko czeka aby go zlinczować za to co zrobił.

W temacie: Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

2010-12-11, godz. 09:02

Znowu się wtrące. W moim przypadku ojciec św jehowy był odkąd pamietam, nie pytał sie o zwarcie drugiego zwiazku, nawet nie pzredstwaił mi swojej nowej zony, tylko położył zaproszenie na ślub 2 dni przed zawrciem zwiazku i uciekł z domu - dosłownie. No to jak tłumaczyć takie zachowanie, potem bez słowa wyprowadził sie na 3 lata i jak wrócił syn obecnej żony z Londynu to wywalił mojego ojca bo go nie akceptował (też jest katolikiem), Suma sumarum ja tęz powinienem wyrzuć żone mojego ojca bo jej też nie akceptuje. Sprawa była poczatkowo pogmatfana ale dostep do ksiag wieczystych i iniformacje z giminy rozjaśniły mi sytuacje, Oboje na łagali na kłamali i taki sobie wystawili obraz - obraz św Jehowy - hipokryci.