Skocz do zawartości


XYZ

Rejestracja: 2010-10-20
Poza forum Ostatnio: 2011-06-30, 19:57

Moje posty

W temacie: Kongresy to świetny interes!

2011-06-30, godz. 19:54

I co? Ten post to taki szał? Jakaś istotna nowinka? Odkrycie? Chyba logiczne i normalne, ale jak widać dla niektórych nie.

W temacie: moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

2010-10-21, godz. 14:51

Hm , a własnej autopsji znam te wszystkie problemy ab ovo :)
Mam chłopaka ,który jest ŚJ , a w zborze pełni funkcję sługi pomocniczego.Ja wierzę w Boga, ale nie jestem ani katoliczką ,ani ŚJ, ale święta zgodnie z tradycją rodzinną obchodzę tak jak katolicy. Jego Mama jest też ŚJ ,tata nie i siostra starsza przestała być ŚJ. Ostatnia nadzieja w nim , z punktu widzenia jego mamy. Nawet nie próbuje przekonywać go ,że bardzo się myli ,bo wiem ,że jest tam osobą szanowaną ,mającą stanowisko, po tzw znajomosci ma dobrze płatną prace. Gdybym próbowała zniszczyć jego światopogląd ,zniszczyłabym również niestety jego. To cały jego świat. Jednakże trudno mi dopuścić do siebie myśl ,jak ciężka będzie nasza przyszłość... Wydaje mi się ,że będziemy walczyć o wychowanie dzieci, o kształtowanie ich światopoglądów. Z tego będą wynikać nasze kłótnie ...i małżeństwo się rozpadnie.
Co jeszcze mnie zastanawia? Otóż jak powszechnie wiadomo nie można kochać się przed ślubem. ŚJ przestrzegają tego, jednak mój chłopak nie. Nie doszło do stosunku ,ale pierwsze "kroki w chmurach" są za nami. Co o tym sądzić? Jest porządnym ŚJ ,człowiekiem z zasadami ,a ma taką słabość? Co o tym sądzicie?