Skocz do zawartości


głosiciel-dręczyciel

Rejestracja: 2011-07-08
Poza forum Ostatnio: 2011-11-28, 16:27

Moje tematy

Prośba o usunięcie konta

2011-11-09, godz. 20:59

Witam. Zgłaszam prośbę o usunięcie konta. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

Czy forum padło ?

2011-08-02, godz. 16:55

Czyżby forum zdechło ? Jakoś tu pusto, powstała konkurencja w postaci http://watchtower-forum.pl Czyżby jakieś odstępczy rozłam na łonie bieżącego forum, panie administratorze ? Ale na minus należy im przypisać brak polskich liter przy rejestracji i głosiciel-dręczyciel bez polskich liter, to już nie to... Może więc okażę się lojalnym wobec tego forum, kto wie...

Witam kółko wzajemnej adoracji rozgniewanych na WTS exów

2011-07-29, godz. 22:04

Witam szanowne zgromadzenie ex'ów, choć nie sądzę byście się na dłuższą metę cieszyli z moich tu odwiedzin. Tak się widzicie jakoś paskudnie w tym roku złożyło, że moje ambitne plany ośrodkowe szlag trafił, a ludzie na moim terenie sa jacyś tacy niekumaci, więc się wszystkich terenów za jednym zamachem hurtowo pozbyłem. I bardzo dobrze, ale tym samym zaczyna doskwierać mi nuda, bo nie bardzo jest kogo dręczyć na wakacje. A tym czasem proszę - najwyraźniej opatrzność boża doprowadziła mnie na wasze forum. I kogo my tu mamy ? Jak przeglądam tematy, to same nadzwyczaj barwne, kompetentne i wiarygodne postacie. Zreszta nieźle i do bólu szczerze zaczął juz sam twórca strony:

"Moim celem nie jest pozbawiać Świadka Jehowy wiary w Boga ani wyrywać go na siłę z jego religii. W tym serwisie nie ma też miejsca na artykuły niszczące wiarę w Boga czy wiarygodność Biblii."

Ależ skądże znowu ! Nikomu przeglądającemu treść strony watchtower.org.pl nawet przez myśl nie powinno przejść, że ktoś tu próbuje pozbawiać kogokolwiek wiary. Wygląda z tego, że jest to strona co najmniej neutralna, tymczasem jak jest, każdy widzi. Ale jest i cos prawdziwego:

"Ten serwis nie należy także do Towarzystwa Strażnica."

Co do tego zapewnienia, to akurat nie mam najmniejszej wątpliwości !

Czym by tu was na wstępie pognębić... niech pomyślę... Tak w ogóle, to fajnie brzmi to zapewnienie z podtytułu "Dlaczego taki serwis ?":

"Dzieki tej internetowej stronie każdy będzie mógł przyjrzeć sie drugiej stronie medalu."

A wiecie, gdy tu wsadziłem swój pysk, to jak wy wygladacie z mojej strony medalu ? Otóz mniej więcej tak jak klub "Polska jest najważniejsza" po odejściu z PIS'u i notowania spadły do zera. Słowem sami biedni, poszkodowani,niewinni, niezrozumiani i zrażeni totalitaryzmem religijnym, szukają teraz bezpiecznej przystani na stronach internetowych gdzie moga się na wzajem wypłakać i ostrzec innych przed straszna krzywda jaka im się w zyciu przytrafiła. W ogóle na stronie tej znalazło bezpieczne schronienie mnóstwo ofiar bezwzględnych Świadków Jehowy, którym ci biedni forumowicze swego czasu dziecinnie zaufali, a zostali wykorzystani jak w jakimś angielskim zakonie. No po prostu dramat, że aż wszystko to woła o pomstę do nieba ! Ale rozumiem ,że teraz będąc wreszcie wolnymi ludźmi w niezłym w zasadzie świecie, znaleźliście prawdziwą miłość, przyjaciół, zrozumienie i wszystko to czego wam dotychczas tak brakowało. Nikt was teraz nie gnębi, nie manipuluje - po prostu mały własny raj na ziemi. C.D.N.