Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwis ujawniający niewygodne fakty o forum Watchtower.


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#21 wyspa

wyspa

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 241 Postów

Napisano 2007-05-01, godz. 18:18

No cóż, jeśli ktoś nie zdążył przeczytać tekstu, do którego Olo zamieścił adres,
to jest mała nadzieja, że mu się to uda... autor usunął swoje wypociny ;)
(tylko małe fragmenty tego tekstu cytuję w swoim powyższym poście)

Pozwolę sobie nie zgodzić się z osobami, które uważają, że zdemaskowały autora tekstu.
To nie mógł być rmx! Przeczytałam wszystkie jego posty ( niech mi to będzie poczytane za pokutę ;) )

Zamieszczony tekst był pisany, pomijając jego merytoryczną wartość, w miarę poprawną
polszczyzną.

Natomiast styl, jaki prezentuje rmx właściwie we wszystkich swoich postach jest na takim poziomie :


"rmx Napisane: 2007-01-02 10:40
Początkujący (1-50)

to nie jest powód tych 16 lat, nie zwalajmy biedy za wynik komunizmu i to że te forum jest tak wielkie nie udajmy Telewizji (która nadal się zachowuje jak komunistyczna) co to zawsze tylko pęknie opowiada, nie bójmy się mówić prawdy bo w końcu tak nas zasczują że bidule będą siedzieć w koncie a w TV będą sami bogaccy opowiadać o Boże jaka ta Polska piekna jest.

To fak w polsce coraz więcej samochodów jeździ, coraz więce ludzi se świętuje, ale kto bo ja przynajmniej w swojej wielkiej rodzinie widze same budule, które ŻYJĄ ZA 400 ZŁOTYCH ROCZNIE, i jeszcze ja musze pomagać, ludzie co to jest za gadka. I są wykształceni i chcą pracować, i zarzuty take że trzeba myśleć są conajmniej drażniące, bo każdy myśli i każdy ma chęci do pracy, i gdyby taka byłą w małych miejscowościach w Polsce inaczej byśmy rozmawiali tutaj dziś."



Jestem pewna, że rmx nie napisał tekstu, do którego Olo zamieścił adres.

#22 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-05-16, godz. 17:16

rmx czy nie rmx, ale błysnął złotym cytatem:

Bóg będzie nas chronił przed roztropnymi działaniami jak odstępowanie od jego organizacji."

Odstępowanie od organizacji jest ROZTROPNE, ale Bóg będzie ich (ŚJ) chronił przed roztropnością...

#23 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-05-16, godz. 19:40

buhaha tam jest nagranie z rzecznikiem Towarzystwa Strażnica Robertem Arzaka, który mówi w typowy sposób, że Trynitarze uważają że Ojciec Syn i Duch to jedna osoba... Żenujące, ale jakże niezaskakujące...

(mówi oczywiście że dokładnie nie pamieta definicji w co trudno uwierzyć...)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#24 kjt

kjt

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 623 Postów
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano 2007-07-19, godz. 16:37

W sieci można znaleźć serwis ujawniający niewygodne fakty o forum Watchtower. Oto jego adres:
http://badacz.sfera....tchtower.org.pl

Autor zamieścił też tam opracowania o imieniu Bożym i ewolucyjnym pochodzeniu nauki o Trójcy Świętej będących mego autorstwa. Zamieszczone tutaj:

http://badacz.sfera....o-tam-nie-bylo-
http://badacz.sfera....-trojcy-swietej

Zaznaczam jednak, ze miał do tego wszelkie prawo, gdyż wyraziłem na to zgodę na mojej stronce w stopce redakcyjnej pod kazdym artykułem.

http://theos.republika.pl/index.html

Strona zdaje się być ciekawa. Co sądzicie na jej temat?

Melduję posłusznie, że sie nic nie zgadza. A strona która wydaje sie byc ciekawa, nie istnieje. Hmm, zawsze masz takie rewelacje?
"Ta dama była głupia, ja też jestem głupi i głupi jest każdy, kto sądzi, że udało mu się przejrzeć zamiary Boga"
Księga Bokonona, część autobiograficzna

#25 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-19, godz. 16:47

Melduję posłusznie, że sie nic nie zgadza. A strona która wydaje sie byc ciekawa, nie istnieje. Hmm, zawsze masz takie rewelacje?


Bo koleś zmienia strony, ich nazwy idt. Teraz ta sama strona (okrojona) prowadzona na 99,999999% przez tego samego kolesia, jednak udaje że robi to jako osoba 3cia. Są tam przerobione dwa artykuły TPS.KOM.PL.

,,Paranoja na sile przybiera....''

#26 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-07-19, godz. 20:18

Czyżby chłopak miał rozdwojenie jaźni?
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#27 kjt

kjt

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 623 Postów
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano 2007-07-19, godz. 20:23

Bo koleś zmienia strony, ich nazwy idt. Teraz ta sama strona (okrojona) prowadzona na 99,999999% przez tego samego kolesia, jednak udaje że robi to jako osoba 3cia. Są tam przerobione dwa artykuły TPS.KOM.PL.

,,Paranoja na sile przybiera....''

Widzę, że poruszane tam tematy nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem. Nie bardzo rozumiem, dlaczego:-)))))))
"Ta dama była głupia, ja też jestem głupi i głupi jest każdy, kto sądzi, że udało mu się przejrzeć zamiary Boga"
Księga Bokonona, część autobiograficzna

#28 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2007-07-19, godz. 20:27

Widzę, że poruszane tam tematy nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem. Nie bardzo rozumiem, dlaczego:-)))))))

yyy... no, to zagadkowa kwestia ;)
pzdr
asia

#29 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-19, godz. 20:59

po prostu pod komentarzami synów Koracha otwiera się ziemia :P

ale to i tak postęp, że w ogóle mogę coś wpisać, choćby na 666 minut :P

innymi słowami: do 12h wszystko zniknie, ale 11 godzin i parę minut być może powisi...

#30 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-20, godz. 15:22

po prostu pod komentarzami synów Koracha otwiera się ziemia :P

ale to i tak postęp, że w ogóle mogę coś wpisać, choćby na 666 minut :P

innymi słowami: do 12h wszystko zniknie, ale 11 godzin i parę minut być może powisi...


Patrz na to, o rootfl. Koleś ma już jazdy na całego. Nie wiem jakie prochy on bierze, ale ja też takie chcę:P

Jednak tak jak podejrzewalem, Kolo - IPek narobił sobie siary witryną Badacz, więc ją skasował i teraz robi zupełnie inną, ale... o tym samym, tylko o sobie pisze w 3 osobie, hehehe:PP

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2007-07-20, godz. 15:25


#31 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-20, godz. 15:31

czuję się zaszczycony :P nasz "badacz" poświęcił mi osobny artykuł :P

#32 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-07-20, godz. 18:44

Ja się zastanawiam czy ten człowiek przed samym sobą czuje się dobrze.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#33 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-20, godz. 19:10

obstawiam, że badacz leczy własne kompleksy i zagłusza wyrzuty sumienia.

#34 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-08-28, godz. 19:05

Sugerujesz że gdybym przykładowo chciał przystąpić do religii katolickiej to wiedza od ust księdza,biskupa,papieża czy radia Maryja byłaby nie wystarczająca i nie pełna?



Haha RMX, a jednak miałem racje... doktorku redaktorku...
Kolejny, dzisiejszy artykuł - świezy niby ''Prawda'' z ZSRR -  w serwisie zadymiarza T. (Ex'y, odstępcy, wyrzuceni, ludzie, którzy odeszli ...):

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2007-08-28, godz. 19:06


#35 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-08-29, godz. 07:01

Haha RMX, a jednak miałem racje... doktorku redaktorku...
Kolejny, dzisiejszy artykuł - świezy niby ''Prawda'' z ZSRR -  w serwisie zadymiarza T. (Ex'y, odstępcy, wyrzuceni, ludzie, którzy odeszli ...):

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozwoliłem sobie zamieścić taki komentarz:

Czesiek @ 29 Sier 2007 08:58 am
Dodany: 52 Sekundy temu

A jak obiektywny może być ten artykuł oparty na jednej wypowiedzi internauty i do tego wypowiedzi autora tego artykułu?
Po prostu dno i bąbelki


Czesiek

#36 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-08-29, godz. 13:20

A ja taki:

w w/w wypowiedzi jej autor zadaje takie pytanie "A czy katolik jak zostanie Ś.J. to też w internecie wytyka błędy katolikom? ".Odpowiadam: oczywiście, że wytyka, często byłam obiektem ataków SJ ex katolików.
Następna wypowiedz "Odnoszę jednak wrażenie ze nie macie prawa będąc ex wypowiadać się w tematach które i tak już was nie dotyczą." Nie dotyczą? A jeśli ktoś zostanie okradziony, to już potem nigdy nie ma prawa przestrzegać innych przed złodziejami?? Natomiast stwierdzenie:"Dziś powstają duże fora dyskusyjne z tematyką "anty", między innymi przeciwko świadkom Jehowy, gdzie byli wyznawcy tej religii się wypowiadają się o sprawach, które nie dręczyły ich gdy byli jeszcze ich wyznawcami ale dręczą ich teraz." Jest jednym wielkim przekłamaniem, bo właśnie na tych forach ludzie, którzy wyszli z organizacji, wyszli z niej właśnie dlatego, że dręczyły ich wątpliwości związane ze sprzecznymi z Biblią naukami WTS-u i właśnie na tych forach dają tego świadectwo dość dobrze udokumentowane materiałami z literatury Organizacji.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#37 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-08-29, godz. 13:38

Tylko już tych komentarzy nie ma pod artykułem. Jak też już nie można dodawać następnych komentarzy.
Niech żyje cenzura!
Czesiek

#38 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-08-29, godz. 14:03

Tylko już tych komentarzy nie ma pod artykułem. Jak też już nie można dodawać następnych komentarzy.
Niech żyje cenzura!

Ja się tego spodziewałam, dlatego wkleiłam tutaj odpowiedz. Wcześniej już usunął mój komentarz z tematu "Ujawniamy podszywaczy w internecie"

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#39 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-08-29, godz. 22:49

Po przeczytaniu: Ogłoszenie właścicieli www.tps.kom.pl oraz redakcji www.badacz.yoyo.plAż się popłakałem :D

Ważne ogłoszenie redakcji www.badacz.yoyo.pl oraz właścicieli www.tps.kom.pl w związku z odejściem od pracy dziennikarskiej głównego redaktora. Niestety nadeszła ta okropna chwila właśnie teraz, i musimy ją Państwu przekazać.Z powodu odejścia naszego głównego redaktora, który znany był kiedyś jako redaktor Badacz (z którym połączyliśmy siły w lipcu roku 2007 - był naszym największym inspiratorem wielu kontrowersyjnych tematów, dzięki, którym to właśnie serwis www.tps.kom.pl był najbardziej popularny niż kiedykolwiek indziej (kilka tysięcy internautów w ciągu 2 miesięcy przebywający w serwisie według statystyk więcej niż 15 minut), postanowił odejść z naszej redakcji już w połowie sierpnia.Nie informowaliśmy Państwa o tym ponieważ nie była to jeszcze jego pewna decyzja (czasem jeszcze aktualizował pewne artykuły wraz z dochodzeniem nowych e-mail od internautów) a serwisem kierował też cały czas autopilot, który automatycznie publikował tematy już gotowe o wiele wcześniej.Jednakże teraz po wejściu w życie nowej ustawy do polskiego prawa nasz redaktor chcąc żyć zgodnie z polskim prawem rezygnuje całkowicie z pracy redakcyjnej w www.tps.kom.pl jak nas poinformował również nie będzie już posiadał dostępu do internetu już od ostatnich dni miesiąca sierpnia 2007.Przykro nam to mówić ale bez niego nie będzie już tak spektakularnych i sensacyjnych tematów i wielu interwencji, które zawdzięczamy głównie właśnie dzięki niemu.Przekazał On na naszą rzecz serwer www.badacz.yoyo.pl (swój alias www.tps.kom.pl przekazał nam już ponad półtora roku temu).Ponieważ redakcja nie posiada redaktora o tak podobnym guście jak poprzednik oraz podejrzenia że redakcja może działać nielegalnie jeśli nie zarejestrujemy serwisu jako dziennika, zaprzestajemy działalności z dniem 30 sierpień 2007.Prosimy aby już nie nadsyłać do naszej redakcji żadnych wiadomości ponieważ z dniem 31 sierpień 2007 zostaje ona rozwiązana.Wiemy że pomogliśmy wielu internautom, którzy nadsyłali do nas wiele próśb i dowodów, które tylko świadczyły o wielu patologiach w internecie.Choć dziś wiele osób podważa te głosy mówiąc że wszystkie te listy nadesłane do naszej redakcji oraz opinie internautów zmyśliła nasza redakcja, jednakże są to głosy cyniczne i nie mające potwierdzenia w rzeczywistości ponieważ wiele z tych głosów można znaleźć bez problemu w sieci, na forach, czatach i stronach www.Wszystko co publikowaliśmy było inspiracją tak naprawdę internautów a redaktor Badacz na tej podstawie kreował artykuły.Nie będziemy lamentowali nad tym że Prawo Polskie jest okrutne, zapewne wiele osób będzie narzekało że w Polsce zaprowadzono cenzurę a blogi czy dzienniki amatorskie nie zarejestrowane będą działały nielegalnie w momencie gdy polskie największe media zarabiające grube pieniądze, czasami nie zawsze przekazują prawdziwe lub pełne informacje, czasem to prywatne, amatorskie media (strony www) przekazują więcej informacji ponieważ nie są kierowane przez żadne grupy społeczne czy osoby, którym są bardziej przychylne i są czasem całkowicie niezależne co za tym idzie rzetelne. Może i nowe prawo będzie bardziej przychylne dostawcom internetowym, bo dzięki temu mogą oszukiwać swych klientów mówiąc im że internet to coś wspaniałego a tym samym likwidować strony internetowe zaprzeczające temu, może i przychylne jest nowe prawo mediom, które czasem mówią swoje a społeczeństwo mówi swoje, choćby w sprawach bogacenia się Polaków. Może nowe prawo służy by zamknąć ludziom usta w sprawach niewygodnych. Może nowe prawo spowoduje to że przy okazji kolejnej afery nie tylko internetowej, nie będzie już okazji informowania o niej nawet tutaj. Mimo tego jeśli z internetu dzięki tej metodzie mają zniknąć strony internetowe, które sieją dezinformację to będzie to dobre prawo.Wielu powie również by nie przejmować się tym prawem i publikować nadal, ale przecież do takich serwisów może przyczepić się prokuratura a prawo jest prawem i każdy powinien się do niego stosować bo nie powinno być "świętych krów".Dziękujemy również naszym internautom, współpracownikom, którzy pomagali nam zbierając dowody w sieci.Informujemy że serwis nadal będzie dostępny w internecie pod adresem www.badacz.yoyo.pl oraz www.tps.kom.pl ale będzie to serwis tak zwany widmo (serwis nie aktualizowany - zarchiwizowany) aby wszystko było zgodne z polskim prawem, nie chcemy go przecież w żaden sposób naginać dziwnymi sposobami, na przykład "kruczkami prawnymi"Witryna www.tps.kom.pl zawsze działała zgodnie z prawem a styczność z łamaniem prawa czy piractwem nigdy nie miało miejsca i chcemy aby tak pozostało.

Ciekawe kto da rade to łyknąć ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#40 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-08-29, godz. 22:56

a serwisem kierował też cały czas autopilot, który automatycznie publikował tematy już gotowe o wiele wcześniej

Wow, jak w filmach s-f.
: )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych