Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Strona randkowa 安iadk闚 jehowy

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 alan

alan

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 114 Post闚

Napisano 2008-10-29, godz. 15:32

Jak w temacie jestem tylko ciekaw czy s pary skojarzone przez t stron

http://www.jwmatch.com

A mo瞠 kto pr鏏owa si na t stron logowa, ciekaw jestem czy potrzebne jest za鈍iadczenie od starszego zboru?

U篡tkownik alan edytowa ten post 2008-10-29, godz. 15:35

Odkupi stare publikacje z pocz徠ku poprzedniego wieku (polskie lub angielski)

#2 alan

alan

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 114 Post闚

Napisano 2008-10-29, godz. 15:53

Ciekawe s opisy kandydat闚 na randk, kto kto zna angielski zapraszam mo積a si nie幢e po鄉ia.
Interesuj帷e s pytania o palenie i picie - podejrzewam 瞠 strona skopiowana z innej.

Strona dzia豉 na terenie UK i jestem ciekaw co na to WTS? Czy nie krytykuje si szukania partnera przez internet?
Odkupi stare publikacje z pocz徠ku poprzedniego wieku (polskie lub angielski)

#3 Agape

Agape

Domownik forum (501-1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 882 Post闚
  • P貫:Not Telling

Napisano 2008-10-29, godz. 17:10

Strona dzia豉 na terenie UK

Ale Polacy tez tam sa.
Do陰czona grafika

#4 jb

jb

^o^

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Post闚
  • P貫:Female

Napisano 2008-10-29, godz. 17:34

Z serwisu korzystaj tak瞠 osoby, kt鏎e nie szukaj partnera, lecz (na przyk豉d) zaufanych przyjaci馧 z Organizacji:

Szukamy razem z moja ukochana zona za pomoca tej strony przyjaciol ktorzy sa z organizacji Swiadkow Jehowy i cenia sobie zdrowe, nacechowane miloscia przyjaznie wsrod naszych wspolwyznawcow zeby wspolnie sie wspierac pod wzgledem duchowym oraz wymieniac doswiadczeniami ze sluzby polowej ;-))) Jest to tak bardzo wazne w tych ciezkich dzisiejszych czasach miec zaufanych przyjaciol...

.jb

#5 malinowa7

malinowa7

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 438 Post闚
  • P貫:Not Telling

Napisano 2008-10-29, godz. 17:50

Fajne :lol: Sprawdzi豉m w pobli簑 mojego miasta nie ma 瘸dnego teokratycznego randkowicza :(

Zacz窸am si logowa i po podaniu danych personalnych, ustalenia loginu, has豉 itd. kolejnym etapem jest tabela "O mnie", dosy szczeg馧owa i przypomina mi po cz窷ci aplikcje, kt鏎e wype軟ia si w UK przy zatrudnianiu si w jakie firmie :lol: S bardzo szczeg馧owe pytania o wygl康, czyli budowa cia豉, waga, kolor oczu, w這s闚 no i wzrost oczywi軼ie, chyba jednak walory duchowe nie s najwa積iejsze :lol: Potem pytania o ras i narodowo嗆, a tak瞠 o wyznanie i uwaga...s inne opcje ni 匡 ! Np. mo積a wybra agnostyk, czyli ja! S pytania czego randkowicz poszukuje w serwisie ma鹵e雟twa, przyja幡i a mo瞠 chce zapocz徠kowa studium biblijne. S te opcje dotycz帷e picia, palenia i od篡wiania i jest nawet opcja wegetarianin czyli znowu pasuje do mnie :P :P (chyba si zaloguj na powa積ie ;) ). Potem wykszta販enie - jest opcja wy窺ze ! Bardzo liberalny serwis!

PS: Z pyta teokratycznych znalaz豉m na razie tylko dotycz帷e kwestii czy jeste g這sicielem, pionierem, starszym, misjonarzem itp. i tu te s opcje do wyboru.

#6 jb

jb

^o^

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Post闚

Napisano 2008-10-29, godz. 18:02

jestem tylko ciekaw czy s pary skojarzone przez t stron

Wygl康a na to, 瞠 tak. S nawet podzi瘯owania dla JWMatch od tych, kt鏎zy znale幢i tam swoj drug po這w: link
.jb

#7 vilgefortz

vilgefortz

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 219 Post闚

Napisano 2008-10-29, godz. 22:42

buhahaha...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co za excuserstwo no ale mam oficjalny zakaz randek z osobami spoza organizacji (dzisiaj na zebraniu jak brat si na mnie patrzy gdy tak pi瘯nie m闚i貫m 瞠 niewolno robi par mieszanych... bezcenne ;P ) wi璚 mo瞠 si zabawi.... :PPP
------------> TUTAJ SP粑RZ i za堯 konto na chomiku. Wi瘯szo嗆 rzeczy mo瞠sz pobra za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupe軟o軼i :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmuj帷e si WTS-em: troch prywaty, czyli m鎩 chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#8 pharao29

pharao29

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 166 Post闚
  • P貫:Male

Napisano 2008-10-29, godz. 23:04

A gejowskie pary te tam kojarz?? <hahaha>

buhahaha...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co za excuserstwo no ale mam oficjalny zakaz randek z osobami spoza organizacji (dzisiaj na zebraniu jak brat si na mnie patrzy gdy tak pi瘯nie m闚i貫m 瞠 niewolno robi par mieszanych... bezcenne ;P ) wi璚 mo瞠 si zabawi.... :PPP

mo瞠 mysla o WAS...
jaki 瘸rt, hahahaa

U篡tkownik pharao29 edytowa ten post 2008-10-29, godz. 23:04

"Szlachetny rzecz ka盥 z wielu stron ogl康a i nie ma uprzedze"

#9 vilgefortz

vilgefortz

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 219 Post闚

Napisano 2008-10-30, godz. 14:33

mo瞠 mysla o WAS...
jaki 瘸rt, hahahaa

??? :huh: nie rozumiem
------------> TUTAJ SP粑RZ i za堯 konto na chomiku. Wi瘯szo嗆 rzeczy mo瞠sz pobra za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupe軟o軼i :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmuj帷e si WTS-em: troch prywaty, czyli m鎩 chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#10 Emka

Emka

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 164 Post闚

Napisano 2008-11-10, godz. 10:33

A gejowskie pary te tam kojarz?? <hahaha>

No w豉郾ie wygl康a na to, 瞠 tak, skoro przy "wymarzonym partnerze" mo積a wybra p貫 ^^

Z ciekawo軼i zajrza豉m, zabawna strona. Formularz 篡wcem zer積i皻y z jakiego bardzo popularnego mi璠zynarodowego serwisu, na kt鏎ym bazuje m.in. polska Sympatia.pl. Wydaje mi si, 瞠 pytania o stosunek do papieros闚 naprawd mogli sobie podarowa :P Og鏊nie wydaje mi si, 瞠, gdyby by豉 bardziej popularna, to szybko by j zamkni皻o, bo wygl康a na to, 瞠 niewielu braci o niej wie. Ale ju sobie wyobra瘸m list do wszystkich zbor闚 ("Drodzy Bracia! Na pocz徠ek chcieliby鄉y Was wszystkich serdecznie pozdrowi s這wami z (...). Niestety, jak si niedawno dowiedzieli鄉y, niekt鏎zy chrze軼ijanie zacz瘭i korzysta z internetowych stron kojarz帷ych pary. Nawet, je瞠li taka strona szczyci si tym, 瞠 jest otwarta jedynie dla wsp馧wyznawc闚, i tak mo瞠 si okaza niebezpieczna, szczeg鏊nie dla m這dych braci, podatnych na szata雟kie zakusy. Albowiem, jak pisze Salomon w ksi璠ze Przys堯w, 'g逝pota jest przywi您ana do serca m這dzie鎍a'. Tworzenie intymnych wi瞛i, nawet przez internet, mo瞠 prowadzi do powa積ych konsekwencji, a nawet do rozpusty! (...) Zatem, cho Biblia nie wspomina bezpo鈔ednio o internetowych znajomo軼iach, wskazuje na wielkie niebezpiecze雟twa, kt鏎e czyhaj na m這dych braci. Z tego wzgl璠u, niekt鏎zy prawdziwi chrze軼ijanie mog doj嗆 do wniosku, 瞠 takie strony s dla nich niew豉軼iwe, wszak 'rozs康ny, widz帷 niebezpiecze雟two, kryje si'. Takim post瘼owaniem dowiod oni, 瞠 s oni naprawd m康rzy i umiej皻nie korzystaj ze swojego wyszkolonego na Biblii sumienia. B璠zie to bardzo buduj帷y przyk豉d. (...) Wasi kochaj帷y bracia z biura oddzia逝.").
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#11 Fly

Fly

Domownik forum (501-1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPip
  • 712 Post闚

Napisano 2008-11-10, godz. 10:50

Emka, ale to ju by這 naprawd! Stra積ica jaki czas temu ostrzega豉 przed korzystaniem z takich stron.

#12 Emka

Emka

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 164 Post闚

Napisano 2008-11-10, godz. 10:58

No tak, nie jestem na czasie ;) Ale mimo wszystko - strasznie to 豉twe do przewidzenia. A jestem ciekawa, jak brzmia ten artyku i czy pokrywa si cho troch z moimi przewidywaniami.

Zreszt, podobne g這sy ostrze瞠nia pojawiaj si zawsze, kiedy tylko kto us造szy, 瞠 m這dzi bracia si podejrzanie cz瘰to spotykaj, 瞠 s organizowane imprezy w zborach albo co takiego. Staruszkowie trzymaj r瘯 na pulsie :P

#13 Matrix

Matrix

Początkujący (1-50)

• Cz這nkowie
  • Pip
  • 51 Post闚

Napisano 2008-11-11, godz. 10:14

Emka, jak dla mnie nadajesz sie na redaktora naczelnego listow pasterskich, 鈍ietnie pos逝gujesz si gwar, potrafisz do tego wszystkiego podpinac wersety na uzasadnienie najbardziej dziwacznej tezy- gratki!

#14 vilgefortz

vilgefortz

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 219 Post闚

Napisano 2008-11-24, godz. 14:23

SKANDAL!!! 疾by napisa do kogo trzeba op豉ci abonament!!! Ja si tak nie bawi... :angry2:

#15 Dementor

Dementor

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 473 Post闚

Napisano 2008-12-03, godz. 11:40

Emka jeste z KRK?
destination: ..::SALSERO::..

#16 Fakirek

Fakirek

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 181 Post闚

Napisano 2008-12-03, godz. 17:42

[ciach]"Drodzy Bracia! Na pocz徠ek chcieliby鄉y Was wszystkich serdecznie pozdrowi [ciach]Zatem, cho Biblia nie wspomina bezpo鈔ednio o internetowych znajomo軼iach, wskazuje na wielkie niebezpiecze雟twa, kt鏎e czyhaj na m這dych braci. [ciach]niekt鏎zy prawdziwi chrze軼ijanie mog doj嗆 do wniosku, 瞠 takie strony s dla nich niew豉軼iwe, wszak 'rozs康ny, widz帷 niebezpiecze雟two, kryje si'. [ciach]

Emka, to jest cudowne :DDD

#17 ISZBIN

ISZBIN

Elita forum (> 1000)

• Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Post闚

Napisano 2008-12-04, godz. 13:13

Emka jeste z KRK?

Hehe mo瞠 to ona?

http://www.jwmatch.c...iew/1572424/s/9

:P

#18 Emka

Emka

Forumowicz (51-500)

• Cz這nkowie
  • PipPip
  • 164 Post闚

Napisano 2008-12-07, godz. 17:50

(Niez豉 lola, btw. :P)

Prosz mnie tu nie szkalowa, ja sobie facet闚 po sieci nie szukam. :P Nie jestem z KRK, jestem po 20 latach wychowania w Przenaj鈍i皻szej, to i styl mi si osta :P

#19 ble

ble

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Post闚

Napisano 2008-12-12, godz. 08:43

Kiedy jaki starszy m闚i w wyk豉dzie na zgromadzeniu o stronach randkowych dla 匡. Teraz widz, 瞠 to jednak prawda. Ale takie poznawanie przez net to w sumie lipa. Zreszt siostra... Wol katoliczk :)

#20 ewa

ewa

Elita forum (> 1000)

• Cz這nkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Post闚

Napisano 2008-12-12, godz. 20:13

Teraz widz, 瞠 to jednak prawda. Ale takie poznawanie przez net to w sumie lipa.

Wcale nie. 砰jemy w czasach, w kt鏎ych internet sta si g堯wnym narz璠ziem komunikacji mi璠zyludzkiej, wi璚 nic dziwnego, 瞠 wiele os鏏 w豉郾ie tak si poznaje.

Znam kilka par, kt鏎e pozna造 si przez internet i kt鏎e tworz fajne zwi您ki po dzi dzie.

U篡tkownik ewa edytowa ten post 2008-12-12, godz. 20:20

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych