Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika wojtek37

Odnotowano 555 pozycji dodanych przez wojtek37 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-04 )



Sort by                Order  

#72629 Media o Kongresach

Napisano przez wojtek37 on 2007-08-06, godz. 15:59 w Nowości z kraju i zagranicy

Teraz Kasia chce żyć zgodnie z biblijnymi zasadami. I jest podporządkowana Jackowi, bo żona mężowi jest to winna. Mężowie mają natomiast kochać żony. - Powinna mnie po prostu szanować.
Pieniądze na dom trzyma Kasia.


To ciekawe, zawsze myślałem, że biblijnym jest raczej trzymanie kasy przez "głowę domu" a nie "szyję" :blink: :o



#12749 Black Red White - sukces ŚJ

Napisano przez wojtek37 on 2005-10-24, godz. 18:52 w Nowości z kraju i zagranicy

Ciekawe,jak w oststnich Strażnicach pisali ŚJ po ataku Tsunami, jak to pomagają swoim braciom, i tylko im. Trzebe tylko napomknąć iż, ani słowa nie napisali iż wiele Kościółów i wyznań słało dary, nie patrząc kto i w co wierzy.

Taka hipokryzja śmierdzi siarką na kilometr. Jeśli to ma być pomocą bliżniemu, to Boże chroń od takich pomocników.



#49242 To juz chyba przegiecie...

Napisano przez wojtek37 on 2007-01-12, godz. 12:24 w Seksualność

Mnie rozchodzi się o "trzymanie się za ręce" dwojga młodych ludzi. Co do pocałunku, to różnie bywa, przeważnie można rozpoznać jakie emocje "targają" młodzieńcem rozpalonym do "czerwoności" ale to już zupełnie inna bajka. :)



#49222 To juz chyba przegiecie...

Napisano przez wojtek37 on 2007-01-12, godz. 09:14 w Seksualność

Pierwsze słyszę, bo nauczanie w KRzK mówi o "mowie ciała" w kwestiach uczuć, nie popadajmy w paranoję i w skrajności. Trzymanie się za rękę jest OK. Przecież to co nieczyste wychodzi z serca, a nie przychodzi z zewnątrz.



#67721 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez wojtek37 on 2007-07-03, godz. 11:20 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Właśnie przebrnąłem przez wszystkie 42 strony...
Jakież było moje zdziwienie, kiedy półtora miesiąca po uprawomocnieniu się wyroku o rozwodzie, Ona ponownie wyszła za mąż, za takiego jednego 'brata'...


Toś bracie sobie ponacierpiał, ale swoją drogą, coś szybciutko sobie "przytulankę" znalazla, a tak ponoś miaa Ciebie kochać ?!. Jak dla mnie to Ona jest w permamentnym grzechu, o obłudzie nie wspomnę.