Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika sk8terboy

Odnotowano 136 pozycji dodanych przez sk8terboy (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-02-20 )



Sort by                Order  

#115878 ZABAWA

Napisano przez sk8terboy on 2009-03-25, godz. 17:56 w Humor

zajrzałem tu i wypadło na mnie :)
osoba pode mną odśnieżała dziś rano chodnik przed domem :D



#119829 kawały inne

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-31, godz. 09:37 w Humor

Założenie1: WIEDZA TO MOC
Założenie2: CZAS TO PIENIĄDZ

Jak każdy inżynier wie
PRACA/CZAS=MOC

Jeśli WIEDZA=MOC, a CZAS=PIENIĄDZ, otrzymujemy
PRACA/PIENIĄDZ=WIEDZA

Obliczając PIENIĄDZ, otrzymujemy:
PIENIĄDZ=PRACA/WIEDZA

Zatem, jeśli WIEDZA dąży do zera, to PIENIĄDZE dążą do nieskończoności bez względu na wykonaną pracę.
KONKLUZJA: Im mniej wiesz tym więcej pieniędzy zarobisz!
:D



#121837 kawały inne

Napisano przez sk8terboy on 2009-07-02, godz. 16:02 w Humor


Krótki przewodnik porównawczy po religii i filozofii


Taoizm - Zdarza się wdepnąć w g... .
Konfucjanizm - Konfucjusz powiada: "zdarza się wdepnąć w g...".
Islam - Jeśli wdepnie się w g... to jest to wola Allacha.
Buddyzm - Jeśli wdepnie się w g..., to nie jest to g....
Katolicyzm - Wdeptujesz w g..., bo jesteś grzeszny.
Kalwinizm - Wdeptujesz w g..., bo się opieprzasz.
Judaizm - Dlaczego w to g... wdeptujemy właśnie my?
Luteranizm - Jeśli wdeptujesz w g..., uwierz, a nie wdepniesz więcej.
Prezbiterianizm - Jeśli ktoś ma wdepnąć w g..., to niech to nie będę ja.
Zen - Czym jest g...?
Jezuityzm - Jeśli wdepniesz w g... i nikt tego nie poczuje, to czy ono naprawdę śmierdzi?
Christian Science - Jeśli wdepniesz w g..., nie przejmuj się - to samo przejdzie.
Hedonizm - Jeśli wdepniesz w g... - raduj się.
Hare Krishna - Równo w g.... Rama, rama, om, om...
Rastafarianizm - Sztachnijmy się tym g...em.
Hinduizm - Wdeptywało się już w to g....
Mormonizm - Wdeptywało się już w to g... i wdeptywać się będzie.
Ateizm - Nie ma w co wdepnąć.
Agnostycyzm - Może jest w co wdepnąć, a może nie.
Stoicyzm - No i wdeptuje się w g.... Co z tego ? Nie rusza mnie to.
Świadkowie Jehowy - Wpuść nas, a powiemy ci, dlaczego wdeptuje się w g....
Adwentyści Dnia Siódmego - Jedynie w soboty nie wdeptuje się w g....


po mojemu powinno brzmieć:
Świadkowie Jehowy - Wpuść nas, a powiemy ci, jak wdeptuje się w g....
:D



#116961 Przegląd najnowszych publikacji WTS

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-11, godz. 17:54 w Tematyka ogólna

ja mam inną wizję

MNie uderzyła tu totalna bzdura,bo skoro swiadkowie cały czas podkreslają,ze Królestwo Boze ma przyjść na ziemie, to czy ci,ktorzy wg nich bedą na niej zyć nie mają wejsc do tegoż Królestwa?A jak wejdą do królestwa tu na ziemi,jak nie będą "zrodzeni na nowo'? :lol:


śJ będą siedzieć POD ziemią! :)



#120241 Przegląd najnowszych publikacji WTS

Napisano przez sk8terboy on 2009-06-10, godz. 08:15 w Tematyka ogólna

Mnie najbardziej swego czasu rozbawił artykuł ze strażnicy chwalący zasługi uczonego i antytrynitarza Michała Serveta, bo na samym końcu nieomylni napisali, że "nie udało mu się uniknąć błędów" czy jakoś tak podobnie, bo "uważał, że powrót Chrystusa nastąpi za jego życia." :D

skądś to znam
"Zanim przeminie pokolenie(...)"



#121481 Onanizm

Napisano przez sk8terboy on 2009-06-28, godz. 07:32 w Seksualność

jak to powiedział jeden z bohaterów znanego polskiego filmu:
"Przechowywanie materialu genetycznego grozi chorobą jąder i zatorem w mosznie"



#121439 Onanizm

Napisano przez sk8terboy on 2009-06-27, godz. 06:51 w Seksualność

kiedyś jak byłem mały to rzeczywiście się przeraziłem, że jak będę robił 'to', to stanę się gejem



#122161 Metal

Napisano przez sk8terboy on 2009-07-08, godz. 10:33 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Zakazane przez WTS gatunki muzyki: rock and roll, punk, funky, soul, rhythm and blues, country and western, jazz, new wave, heavy metal, death metal, rap (hip hop). Niekiedy podawano nawet nazwy zespołów, których muzyka byłaby niewłaściwa do słuchania przez Świadków. Znalazłem w literaturze WTS takie grupy: The Art Ensemble of Chicago, Rolling Stones, The Tubes, Motley Crüe, Beastie Boys, Deicide, Guns N’ Roses, Death, Poison, Skid Row, Slayer, 2 Live Crew, Public Enemy, M. C. Hammer, Vanilla Ice, Beatles, Styx, Led Zeppelin, Kiss, Pink Floyd, AC/DC, Eagles i Fleetwood Mac.

niema power metalu, ufffffff. Ale za Guns and Roses bym wyleciał. Właśnie sobie słucham Sweet Child o Mine :P



#122637 Zgromadzenia okręgowe i międzynarodowe w 2009 roku

Napisano przez sk8terboy on 2009-07-17, godz. 07:08 w Obowiązki teokratyczne

Specsłużby na stadionie, typu: "Przepraszam, może w czymś pomóc?" szybko by się z tym uwinęły. Lepiej by było porozkładać cichaczem materiał, a najlepiej - wykonać zrzut ze śmigłowca :D

odrazu zbierzmy się do kupy i zróbmy desant spadochronowy :P to by krzyczeli że armagiedon :)



#119828 Zborowe Studium Książki: zmiany od stycznia 2009

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-31, godz. 08:53 w Obowiązki teokratyczne

USiA - taki wielki kraj, ostoja demokracji i wolności słowa. FASZYŚCI!!!



#119840 Zborowe Studium Książki: zmiany od stycznia 2009

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-31, godz. 18:10 w Obowiązki teokratyczne

wolność to tam może była 200 lat temu :(



#117342 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-17, godz. 15:27 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

powiedz w jaki sposób zostałeś oszukany



#116934 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-11, godz. 09:07 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

a ja myślę, prześlij im takie oto słowa:
"I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki."
2 Kor. 11:14,15
nic dodać, nic ująć



#116487 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-04, godz. 10:52 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Nigdy Was nie spotkałem osobiście, ale to, czego mogłem od Was doświadczyć w postach, to niesamowite wsparcie, które pomogło mi w najcięższych chwilach mojej drogi.
...
Odparłem, że nie mam im nic do powiedzenia, tylko chciałbym, by przy ogłoszeniu poprawnie wymówiono moje nazwisko (najczęścij wymawiają je 'Okrój' zamiast 'Okroj').

jak wpadniesz do stolicy to na ciebie czekam...:)
hehe w moim poprzednim zborze niektórzy bracia(nawet starsi) po 10 latach znajomości(ze mną i rodzicami) nie potrafili zapamiętać prawidłowo mojego nazwiska. Nie chcę narazie go zdradzać, ale nagminnie wymawiali zamiast ...dzi...-...dzy...
może w pamięci z powodu natłoku wersetów nie da się już nic więcej zmieścić. echhhh, dobrze że to już za mną

btw witam w gronie "wszeteczników, bałwochwalców, cudzołożników i rozpustników" :D



#114860 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-03-14, godz. 09:42 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Wzruszające, naprawdę. Grunt to nie dać się omamić jakiejś kolejnej sekcie. Też tak jak ty analizuję Biblię od zera, bez interpretacji strasznicy. Zobaczysz, będziesz czytał zupełnie inną księgę. Teraz jak czytam nowy testament to czasami ogarnia mnie wzruszenie jak nigdy, że te słowa są kierowane do mnie osobiście. Właściwie teraz jestem utwierdzony w poglądzie, że religia to opium dla ludu, dlatego narazie praktykuję chrystianizm samotnie, bądź też czasami rozmawiam o Biblii z innymi chrześcijanami. Teraz przymierzam się do spożywania krwi i ciała Chrystusa, czego wcześniej mi odmawiano. W lato zamierzam się też ochrzcić w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pozdrawiam i niech nasz Pasterz cię prowadzi.



#117165 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-15, godz. 10:32 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

smutne. Z tego wniosek że lada chwila wytoczy Cię rak lub jakieś inne paskudztwo :huh:



#117183 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-15, godz. 15:26 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Wiecznosc spedzona na czytaniu publikacji WTSu.

:lol: :lol: :P



#117347 AKT APOSTAZJI by ANDREAZZ

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-17, godz. 17:43 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

kto nie jest z nimi jest przeciwko nim



#121905 Musisz koniecznie obejrzeć

Napisano przez sk8terboy on 2009-07-03, godz. 08:26 w Humor

http://www.youtube.c...k...&playnext=1



#119304 Musisz koniecznie obejrzeć

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-22, godz. 18:16 w Humor

jego nikt nie pobije
http://www.youtube.c...k...PL&index=94



#119312 Świadkowie Jehowy,o jakiej tematyce filmy są zalecane?

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-22, godz. 18:44 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Kilka lat po moim chrzcie pewien gorliwy starszy odwiedził mnie w moim domu. Zobaczył dużą kolekcję płyt muzycznych i rzucił pytanie: Czy to aby wszystko nagrania teokratyczne ?

:lol: rotfl

Jak u siebie słuchałem metalu to matka za każdym razem krzyczała że to demoniczne. Jak prosiłem ją o merytoryczne argumenty na poparcie tezy, to było: pokaż ją starszym i oni zobaczą czy tak nie jest! Wszystko to jest śmieszne ponieważ część tej muzyki zgrałem od syna (gorliwego) jednego ze starszych. Ale mamuśki już z błędu nie wyprowadzałem, bo i tak by to do niej nie dotarło przez warstwę WTSowskiej papki w płacie czołowym.



#117117 Donosicielstwo

Napisano przez sk8terboy on 2009-04-14, godz. 15:55 w Zwyczaje Świadków Jehowy

kiedyś kolega miał przypał za samo przebywanie w towarzystwie osoby palącej. Ot, poprostu szedł ulicą i spotkał znajomego i poszli kawałek razem. No i jakaś gorliwa osóbka poszła z donosem i musiał się chłopak tłumaczyć :)



#109050 ORGANIZACJA – CZY POTRZEBNA?

Napisano przez sk8terboy on 2008-12-24, godz. 18:48 w Dyskusje moderowane

nie jest potrzebna.
1. Nigdzie w Bibli nie jest napisane że będzie jakaś organizacja, która będzie pośrednikiem między Bogiem a ludźmi, Biblia natomiast naucza, że jest jeden pośrednik Jezus
2. Organizacja nazywa siebie prorokiem Jehowy, Bóg powiedział, że prorok mówiący słowa w JEGO imieniu powie słowo które się spełni, a prorok nie mówiący w jego imieniu powie słowo które się nie spełni..... Organizacja przepowiadała już wiele choćby Armagedon w 1975 roku, nie spełnienie się słów świadczy o tym że Organizacja jest fałszywym prorokiem,
3. Organizacja, jest ŚLEPYM przewodnikiem, wpadnie w dół pociągając za sobą 6 milionów wiernych JEJ osób, które będą wołać do Jezusa w dniu sądu PANIE PANIE, Jezus powie NIGDY was nie znałem........


1.głową zboru i pośrednikiem był chrystus, ale zgodzę się że po czasie zapowiedzianego odstępstwa nie było wzmianki że ma być jakaś organizacja...
2.gdzie są te wersety o proroku? Jestem niezbyt oczytany a chciałbym zajrzeć
3.raczej się zgadzam



#119713 Świadek Jehowy jako produkt finalny..

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-28, godz. 19:36 w Wizja Raju

ja mimo wszystko zastanawiam sie nad konopiami indyjskimi. w ogóle to jedną z rzeczy, które mnie zaczęły otrzeźwiać z zapału religijnego był ten raj, który wydał mi się nierealny i normalnie po ludzku nudny.

ale o co mi chodzi - przecież rosliny psychoaktywne, a których jest naprawdę dużo zostały stworzone przez Boga. Bóg zatem musiał mieć plan, żeby potem też były... ciekawe czy w Raju będzie można palić marihuanę? jeśli znajdę ją, wysuszę i spalę... czym to się różniłoby od wysuszenia oreagno i spożycia?

piszę to wam tutaj, a tak w ogóle to poszukam jakichś świadków w okolicy, albo przy dworcu - Kraków - i ich też zapytam ^^

ciekawe, czy Bóg wyciągnie THC z konopii, DMT z roślin z których tworzy się ayahuascę itp. co na to śJ?
Równierz musiałby zniszczyć grzyby, gałkę muszkatołową i inne specyfiki. Człowiek praktycznie wszystko potrafi wykorzystać do odurzania się
Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, ale trzeba korzystać z tego z umiarem

...Po jakims czasie osiagaja Oni prawdziwy matrix i nic ich nie martwi...

ja bym to nazwał stanem nirwany :D



#119830 Świadek Jehowy jako produkt finalny..

Napisano przez sk8terboy on 2009-05-31, godz. 09:44 w Wizja Raju

Ciekawe, czy groziłoby wykluczeniem używanie jeszcze niedawno legalnej rośliny salvia divinorum. Palona, jest b. silnym środkiem psychodelicznym ale nie uzależnia psychicznie ani fizycznie. Ciekawe co z DMT, którego fala przelewa się przez nasz mózg każdej nocy