Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Artur Schwacher

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez Artur Schwacher (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-05 )



Sort by                Order  

#94611 Inwigilacja forum przez WTS

Napisano przez Artur Schwacher on 2008-06-18, godz. 20:57 w Oceń forum

Nie w ramach skruchy tylko dostał takie polecenie.....jeszcze nie udało sie ustalić czy była to oddolna incjatywa czy polecnie z góry (i pytanie z jakiej góry). Ja tylko dotrze do mnie nagranie i bedzie nagrany to całe miasto oblepie jego podobizna i z opisem tak wygląda kapuś!



#94622 Inwigilacja forum przez WTS

Napisano przez Artur Schwacher on 2008-06-18, godz. 21:25 w Oceń forum

Nie działa, bo to my jesteśmy ci dobrzy a oni to są ONI. Kto pracuje dla nich to kapuć i konfident a kto pracuje dla nas jest bohaterem - czy naprawdę takie rzeczy trzeba wyjaśniać.....



#93194 Inwigilacja forum przez WTS

Napisano przez Artur Schwacher on 2008-06-02, godz. 18:32 w Oceń forum

To ,ze śledzą da się zauwazyc.... otóż na spotkaniuw Pozaniu z Rayem Franzem pojawił sie oddelegowany starszy z polecenim sprawdzenie, któa z poznanskich owieczek tam zabładziła. Dzisiaj otrzymałem potwierdzenie tej informacji moimim kanałami z Kostrzyna. Okazało sie ,że zyje w konkubinacie i mam syna w dodatku jestesmy liderami zorganizowanego ruchu odstepców w Poznaniu .



#94645 Inwigilacja forum przez WTS

Napisano przez Artur Schwacher on 2008-06-19, godz. 07:22 w Oceń forum

Sebbek i wszyscy którzy mają problemy ze czytaniem ze rozumieniem....

Skoro napisałem ,że dowiedziałem sie, to znaczy ,że nic na ten temat nie wiedziałem, a skoro nie wiedziałem to znaczy ,że a) nie ma dziecka, b) nie zyje w konkubinacie. Kurde jakie to wszystko jest dla niektórych skomplikowane....a co do usuwania fragmentów postu to zrobiłem to ja po naradzie szefostwa odstępców (w realu) co by zapewnic niektóym osobom spokój i chronic je przed zakusami nadgorliwców.

Koniec dywagacji.



#66801 Negatywne opinie po wykładzie na temat sekt

Napisano przez Artur Schwacher on 2007-06-23, godz. 13:02 w Nowości z kraju i zagranicy

to co negujesz? Przestań się Sebol kompromitować, bo jesteś inteligenty facet a gadasz głupoty....



#66804 Negatywne opinie po wykładzie na temat sekt

Napisano przez Artur Schwacher on 2007-06-23, godz. 13:06 w Nowości z kraju i zagranicy

Sebol po raz ostatni apeluje do twojego zdrowego rozsądku....

Pytam sie dokładnie co negujesz.....



#47305 angielskie słowo STRETCH OUT

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-12-29, godz. 08:22 w Krzyż czy pal?

Zrobimy. Na wiosnę. Tylko nie przybijemy nikogo ani nie ubiczujemy, tylko przywiążemy. I będziemy mieli sprawę wyjasniona raz na zawsze.



#26726 PROWADZENIE ROZMÓW NA PODSTAWIE PISM część 2

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-05-05, godz. 10:23 w Książki na temat ŚJ

A oto przykładowy schemat jak by wyglądał temat w książce finalnej.

Schemat

Oczywiscie prace nad ksiązką czyli wasze propozycje ujęcia tematu nie muszą byc w takiej formie.

I ostatnia sprawa. To ma byc ksiązka dla zwykłych ludzi a nie dla teologów.

P.S I definicje z mądrych ksiązek nie z wikipedi!



#26725 PROWADZENIE ROZMÓW NA PODSTAWIE PISM część 2

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-05-05, godz. 10:18 w Książki na temat ŚJ

Uff. Już sa wszystkie tematy. Jeszcze tylko to ładnie wyeksponuje i bedzie okey.
Zapraszam do pracy. Zajmie to nam pewnie około 3 miesięcy.



#26806 PROWADZENIE ROZMÓW NA PODSTAWIE PISM część 2

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-05-06, godz. 14:54 w Książki na temat ŚJ

1. Da się zrobić.
2. Nie ma mowy. Za duzo tego i sie rozmyje. Każdy watek trzeba opracowac osobno.
3. Da się zrobić.

Reszta nie zalezy ode mnie.



#26661 PROWADZENIE ROZMÓW NA PODSTAWIE PISM część 2

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-05-04, godz. 19:21 w Książki na temat ŚJ

No dobra. Niech będzie ja na wikipedi ;)

Na mojej stronie umieściłem juz pierwszych 21 pytań. Zasady są proste.
Piszemy do kazdego pytania w formie komentarza odpowiedzi. Każdy może komentowac wszystko. Za jakis czas zbierzemy to razem i stworzymy odpowiednia książkę.

No to do roboty.

A mam wersje z 1991. Na szczęście istnieje lista poprawek i spróbuje to jakoś popoprawiać.

Link



#26604 PROWADZENIE ROZMÓW NA PODSTAWIE PISM część 2

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-05-04, godz. 08:15 w Książki na temat ŚJ

Fajnie, tylko skąd wziąść ksiązkę?

Liberała nie ma.



#15483 STRINGI - ciekawy temat

Napisano przez Artur Schwacher on 2005-12-21, godz. 15:14 w Zwyczaje Świadków Jehowy

To jednak nie będziesz informować swoich braci o naszych działaniach? :(
Szkoda



#15433 STRINGI - ciekawy temat

Napisano przez Artur Schwacher on 2005-12-20, godz. 09:23 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Chcialbym w imieniu ruchu gorąco podziękować Lottce. Twoja dzialanosc przysporzy nam tak jakże potrzebnego rozgłosu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni. Nigdy Ci tego nie zapomnimy. Jak będziemy wręczać ordery zasłuzonych dla dobra stowarzyszenia będziesz pierwsza na liście. Wielkie dzięki lottka.



#105772 Dowody Trójcy na świecie

Napisano przez Artur Schwacher on 2008-11-12, godz. 21:07 w Humor

wódka składa sie z węgla, wodoru i tlenu

twórcy nowej rewolucji teologicznej: iszbin, scavender i olo.

WTS: watch, tower and society



#41373 Biblia pisana pod dyktando szatana?

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-11-17, godz. 19:43 w Ogólne

A może jest po prostu obecny przy czytaniu i podsuwa rózne interpretacje?

To by wyjasniało wszystko....



#124098 Omylna nieomylność publikacji Świadków Jehowy

Napisano przez Artur Schwacher on 2009-08-14, godz. 08:18 w Tematyka ogólna

troistości, bo ci sami ludzie, którzy słuchają niewolnika, kiedy tylko niewolnik przestaje kazać, kiedy padaja słowa kwestia sumienia, dobra rada itd to natychmiast 3/4 Sj przestaje sie do tych rad stosowac i udziela sie w internecie na przykład.



#7063 nakrywanie głowy przez kobiety

Napisano przez Artur Schwacher on 2005-06-05, godz. 10:13 w Obowiązki teokratyczne

Zakaz związany z zakrywaniem włosów wprowadzono ze względu na powagę zgromadzeń i po to by mężczyźni nie ogladali sobie kobiet tylko skupiali się na modlitwie. Po drugie: W czasach staroytnyh zazwyczaj to córy Koryntu chodziły w rozpuszczonyh włosach, podczas gdy stateczne matrony miały włosy upięte.
Stąd te zakazy
A tak przy okazji: Jak to się ma do tego jak ubierają się siostry latem na spotkania. Przecież to rozprasza niesamowicie.



#7077 nakrywanie głowy przez kobiety

Napisano przez Artur Schwacher on 2005-06-05, godz. 18:59 w Obowiązki teokratyczne

Ależ bracie Liberal.
Co to za światowe myśli są w twojej głowie.
Powinieneś się wstydzić. Okaż skruchę i skłoń swoje serce ku myśleniu teokratycznemu.

;)



#19674 "sekciarska mentalność"

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-02-26, godz. 19:18 w Oceń forum

Treść i tak jest więcej niz w Twoich postach, aparatczyku, watchfurerku etc. Błaznisz się, rzucasz a i tak z nami nie wygrasz. Odpuść sobie wreście człowieku, znajdz jakąś uczciwą pracę, zajmi rodzina jak masz a nie śmieć na naszym forum.



#19033 "sekciarska mentalność"

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-02-18, godz. 17:10 w Oceń forum

Nie widze sensu prowadzenia dyskusji z przedstawicielem totalitarnego ustroju Straznicokracji. Pan Homm zachowuje się jak fanatyk komunistyczny albo faszystowski i wmawia ludziom, ze lepiej byc niewolnikiem ale w słusznej religi i w silnej masie niż słaba indywidualną jednostką.

Dla mnie takie poglady są nie do przyjecia. Dla każdego wolnego człowieka są nie do przyjecia!



#19587 "sekciarska mentalność"

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-02-26, godz. 12:11 w Oceń forum

Co? Skąd te radosne informacje?

Nowe Swiatło w sprawie tradycji?



#19888 "sekciarska mentalność"

Napisano przez Artur Schwacher on 2006-02-28, godz. 16:27 w Oceń forum

FLy to zajrzyj na moją stronke i przejżj moje zarzuty przeciwko WTS-owi i się wypowiedz. www.abwehra.org



#51275 Kanada: Sześcioraczki w rodzinie ŚJ

Napisano przez Artur Schwacher on 2007-02-04, godz. 17:27 w Kwestia krwi

Zabiłes człowieka! Tyle ci powiem! Wykluczyliście go i podłamany psychicznie umarł pomimo wysiłków lekarzy! jestes mordercą! Co mnie do diabła obchodzi, ze płakałeś. jakim hipokryta trzeba byc aby po zastosowaniu okrutnego prawa płakac nad jego ofiarą! Sni ci się po nocach! Do końca zycia bedziez widział te oczy! Będziesz! Po to Twoje sumienie domaga sie sprawiedliwości za Twoją zbrodnie! TWOJĄ ZBRODNIE!



#51241 Kanada: Sześcioraczki w rodzinie ŚJ

Napisano przez Artur Schwacher on 2007-02-04, godz. 09:54 w Kwestia krwi

Nie wierze w to co mówisz hubert. Jestem pewnien ,że WYWIERAŁEŚ nacisk! Tylko, ze ani wtedy ani teraz nie patrzysz na to jako na nacisk ale jak na pomoc w przeciwieństwie do lekarzy, któy postrzegałeś wtedy i dzisiaj jako przesladowców stosujących naciski. I tyle tego.

I koniec na ten temat.