Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kkreska

Odnotowano 14 pozycji dodanych przez kkreska (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-04 )


Sort by                Order  

#24169 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kkreska on 2006-04-12, godz. 11:15 w Zwyczaje Świadków Jehowy

zauroczenie Świadkiem Jehowy?!!!! (z przeniesienia)

i to duuuzo starszego ode mnie,ktory ma rodzine,ale ewidentnie pokazuje mi zainteresowanie moja osoba!!!esemesuje ze mna,flirtuje...i choc na poczatku sms-y byly zbywajace z biegiem czasu zauwazylam ze pisze coraz to powazniej...usprawiedliwia sie ze nie moze isc na kawe,czy spotkac sie w knajpie.nie chodzi mi o to zeby zaciagnac go do lozka,ale zeby po p rostu pobyc z nim choc troche sam na sam.,zeby pogadac tak sam na sam,bez kolezanek z pracy(bo nie wspomnialam wczesniej pracujemy razem).jest uroczym facetem,ktory zawrocil mi w glowie..i czasmi czuje ze juz jestem tak blisko...a on nagle gwaltownie sprowadza mnie na ziemie!!!! ale jednego jestem pewna...bardzo by chcial,ale ta wiara jest najsilniejsza na siwecie i powoduje ze rezygnuje i odchodzi jak bezbronny szczeniak!dlaczego nie przelamie sie???co moge zrobic?pomocy!!!!



A ja mam podobną sytuację jak Emilka... poznałam młodego ŚJ smsowaliśmy ze sobą, rozmawialiśmy, on okazywał wyraźne zainteresowanie. Ale kiedy zauważył zainteresowanie z mojej strony nasze stosunki uległy ochłodzeniu... Tłumaczył się, że nie ma czasu. Ehhh...



#18141 Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Napisano przez kkreska on 2006-02-07, godz. 11:18 w Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Właśnie.. które rozdziały Kryzysu sumienia "podarować" ŚJ najlepiej?



#18124 ŚJ a walentynki, mikołajki?

Napisano przez kkreska on 2006-02-07, godz. 08:03 w Boże Narodzenie & Sylwester

Jak ŚJ zapatrują się na walentynki, mikołajki itp.? Czy są to dla nich pogańskie zwyczaje?



#16707 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kkreska on 2006-01-15, godz. 17:36 w Zwyczaje Świadków Jehowy

A mój chłopak stwierdził, że nie możemy ze sobą być bo wiara mu przeszkadza... ehhh.. ;(



#16544 Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Napisano przez kkreska on 2006-01-13, godz. 07:37 w Raymond Franz "Kryzys Sumienia"

Książka Raymunda Franza na allegro dla zainteresowanych :) TUTAJ



#16543 Jaką książkę ..?

Napisano przez kkreska on 2006-01-13, godz. 07:35 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Dzięki :) a książkę już chyba wiem gdzie znajde. A wlasnie dla zainteresowanych książka jest na allegro: TUTAJ. ja niestety nie mogę skorzystać bo nie jestem pełnoletnia... Jeszcze raz dzięki.



#16489 Jaką książkę ..?

Napisano przez kkreska on 2006-01-12, godz. 20:19 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Osobę, która jest w prawdzie od urodzenia. Aktualnie ma lat 19



#16487 Jaką książkę ..?

Napisano przez kkreska on 2006-01-12, godz. 20:09 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Jaką książkę "podsunąć" ŚJ żeby zaczął wątpić w te wszytskie bzdury... gdzie można takie książki zdobyć?



#16485 Szukam "Prowadzenie rozmów na podstawie pism"

Napisano przez kkreska on 2006-01-12, godz. 20:00 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Ja też bym prosiła Liberal :) Z góry dzięki :) [email protected]



#16026 Dyżury??

Napisano przez kkreska on 2006-01-07, godz. 10:29 w Obowiązki teokratyczne

Jak wygląda "dobieranie" par które głoszą prawdę na ulicach i po domach ludzi? Czy ŚJ sami wybierają sobie parę czy mają przydzieloną jakąś osobę?



#16022 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kkreska on 2006-01-07, godz. 08:53 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Sebol.... miłość nie wybiera :)



#15904 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kkreska on 2006-01-05, godz. 14:25 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Taaaa... a feacetowi?



#15827 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kkreska on 2006-01-04, godz. 07:05 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Dzięki :) Mam nadzieję, że mi się to uda... naprawdę mi na nim zależy, a czytając niektóre wypowiedzi na tym forum dochodzę do wniosku, że jest to niemożliwe... Ale spróbować zawsze warto :)



#15808 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kkreska on 2006-01-03, godz. 17:02 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Ehhh.. jak 'nakłonić' ukochaną osobę do odejści od ŚJ? Z doświadczenia wiem, że ŚJ mają tzw. klapki na oczach.. Jak porozmawiać z nim o tym ? I czy taki związek w ogóle ma sens?