Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Oko-Rentgen

Odnotowano 720 pozycji dodanych przez Oko-Rentgen (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-23 )



Sort by                Order  

#80327 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-28, godz. 18:16 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Jest między nami duża różnica wieku tzn. 22 lata.

Żona jest młodsza od Ciebie?



#80277 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-27, godz. 21:20 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Zapewniam Cię,że taka sytuacja nie nastąpi nigdy lub gdy nastapi to ze wzgledu na chęć kontroli.

Rozumiem. Pragnąłbyś te wszystkie sprawy, które dotyczą żony, mieć pod kontrolą?



#80237 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-26, godz. 21:43 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Nadmieniam, że moja luba nigdy nie próbowała mnie namówić w żaden sposób na studiowanie jej religii. Wręcz odwrotnie ja sam zacząłem się interesować i szczerze mówiąc jestem w delikatnym tego słowa znaczeniu mocno zaniepokojony. ...

No widzisz jaka mądra kobieta. Na końcu jeszcze okaże się, że Ty sam założysz garnitur plus krawat i Ty sam od siebie zaczniesz chodzić na zebrania, do służby oraz jeździć na wspaniałe kongresy.



#80180 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-25, godz. 17:53 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Moim celem nadrzędnym byłoby przeciągnięcie jej na łono kościoła, ale chcę żeby to była jej własna decyzja. Jak myślicie, jakie są na to szanse ... ?

Marne szanse.



#80145 Boża Służba Brooklynowi

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-25, godz. 04:08 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Jednak dla mniej kumatych napiszę w przykładach (prawie jak Jezus :P ):

na mojej głowie zostało wymyślenie schabowego z frytkami i sałatką (...)

Jezus i schabowy - interesująca konstelacja



#79850 Stało się!

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-21, godz. 13:44 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Wiem, to było celowe.
Przepraszam.
Powiem tylko, ze zajmuje go głownie narty, pływanie, piłka nozna, koszykówka i siłownia też.

Za uzupełniającą odpowiedź również dziękuję. Pragnę zapytać - jeśli będzie to w miarę OK oczywiście - której z tych czynności najwięcej czasu potrafi poświęcić i czy umie grać w tenisa stołowego?



#79847 Stało się!

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-21, godz. 11:11 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Sport chyba w każdym mozliwym wydaniu. W tym skłonnośc do rękoczynów i demolka. Fajnie, co?? Oczywiście wszytko jest moja winą, bo albo marudze albo prowkuję. Świadek-macho...?

Dziękuję za odpowiedź.



#79823 Stało się!

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-20, godz. 21:52 w Zwyczaje Świadków Jehowy

(...) To, co zostaje, nie licząc pracy w kilku miejscach to ewentualnie czas na sport. (...)

Cześć
Chciałbym zapytać - jeśli można oczywiście - jaki sport? Chodzi mi w tym przypadku o rodzaj sportu.



#79769 jak przedstawic SJ Swieta Bozego Narodzenia, jako piekny czas w zyciu człowieka.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-20, godz. 00:56 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Należy brać pod uwagę, że taki prawdziwy Świadek Jehowy mógłby Was skwitować w następujący sposób:
"Wasze argumenty są nędzne, a nawet gdyby były odrobinę mniej nędzne, to i tak tych Waszych pogańskich świąt nie obchodzimy i nie będziemy obchodzić. A tak poza tym, cześć oddajemy tylko naszemu wspaniałemu Bogu Jehowie - nikomu i niczemu więcej." - koniec cytatu

P.S.: no ciekawe co z tą literą ć; mały test litery ć: ćwiczyć i ćwierkać w ćwierćfinale ćwierćinteligentów - u mnie chyba działa



#79693 Religijny humor

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-18, godz. 15:05 w Humor

- Ratuuunku! Czy jest tu ktoś JESZCZE?!

- Tak. Owszem, pójdziesz do raju, ale najpierw trafisz do mnie!



#79686 Super sekta, kto się zapisuje?

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-18, godz. 14:01 w Humor

Cicho.. psujesz mi religiny marketing;))

OKi ludzie, promocja: Teraz tylko 3 499 zł!
Uczniowie i studenci 37% zniżki!

Kasę należy zbijać odwrotnie, to znaczy:
Suuper okazja - teraz już tylko 4099 zł
... a za każde dalsze słowo stówa w górę!



#79680 Super sekta, kto się zapisuje?

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-18, godz. 13:42 w Humor

I jak teraz takich z tamtąd wyciągnąć?

Poznają prawdę, to sami wyjdą.



#79459 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-14, godz. 06:46 w Wizja Raju

Oko-Rentgen Widzisz zabrakło konstruktywizmu w odparciu aspektu, że ratowanie życia wiecznego, to nic zdrożnego, czego należało by się wstydzić.

Tak, zabrakło argumentów et cetera. Przyjemnego oraz owocnego pisania życzę.



#79426 jak przedstawic SJ Swieta Bozego Narodzenia, jako piekny czas w zyciu człowieka.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-13, godz. 13:43 w Zwyczaje Świadków Jehowy

No niestety Daniel, przeważnie pozostaje zrobić taką minę jak ten Twój Al-Bundy w awatarku.
Świadkowie to taki bardzo dziwny ludek, a o nas, ex-Świadkach, to już lepiej nie wspominać : )



#79423 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-13, godz. 11:58 w Wizja Raju

Jak wspomniałem, kawał dobrej roboty odwalili Ś.J. i Całe to Towarzystwo wraz z Ciałem Kierowniczym.

Tak, jedni odwalili kawał dobrej roboty, a innym ludziom przez to dobrze odwaliło.



#79404 Punkt Informacji o Świadkach Jehowy w Gliwicach!

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-12, godz. 21:20 w Strony polemizujące z Brooklynem

Dlaczego nie mogę zacytować powyższej odpowiedzi Oka. A adres podanego przez niego linku to:
http://a1.4.pl/

Heh, zaczarowany ołówek. Nie możesz mnie zacytować, bo ja niczego nie napisałem, tylko zacytowałem Ciebie. A tego, co ja zacytowałem, Ty tak bezpośrednio nie możesz zacytować - proste nie? Zresztą to i tak takie rozwiązanie na szybko, bo chciałem iść spać i o czymś fajnym śnić. Z tego, co widać, to problem z oryginalym linkiem i tak chyba już został rozwiązany. Trzymaj się.
http://www.wtl.us.ed...rm_i_ofiara.pdf



#79400 Punkt Informacji o Świadkach Jehowy w Gliwicach!

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-12, godz. 20:35 w Strony polemizujące z Brooklynem

W świetle omawianego tematu proponuje obszerne opracowanie zawarte w Pokarm i ofiara. Refleksja eucharystyczna wczesnych Ojców greckich.




#79360 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-12, godz. 12:43 w Wizja Raju

Wdedy w mig odwrócę się od tych doktryn, aby się ratować.

Zobacz Colargolku jakie piękne Słowa - takie w sam raz pasujące:
Łuk 17:33 Bw "Ten, który zabiegać będzie o życie swoje, by je zachować, utraci je, a kto je utraci, odzyska je."

Ciekawa sprawa, nie?



#79345 Doktryny ŚJ są niezgodne z biblią?

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-12, godz. 00:43 w Tematyka ogólna

Jedna liczba "144.000", a tyle namieszać w główkach drugich owiec potrafi - oczywiście wg definicji chłopców dla chłopców.
Fajna rzecz



#79344 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-11, godz. 23:53 w Wizja Raju

Fajnie Colargolku, a co zrobisz, jak sam w tym Armagedonie zginiesz? Jest jakiś awaryjny plan B?



#79072 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-08, godz. 09:08 w Wizja Raju

... przeciez my wykorzystujemy swój mózg w 7%, no może niektórzy w 9% :) a co z resztą?

A reszta masy w główce dla równowagi, aby biedna główeczka sama sobie nie opadała i przez to przypadkiem krzywo na świat nie patrzyła.



#79019 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-07, godz. 15:29 w Wizja Raju

Coitus interruptus



#79006 Pytanie do swiadkow ktorzy aktywnie udzielaja sie na forum

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-07, godz. 12:15 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Panie jakoś dziwnie zwalniały kroku aby mnie nie dogonić i czekały aż zniknę u klienta.

Nie dziwię się tym paniom.



#78985 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-06, godz. 22:47 w Wizja Raju

Ale owoce mango?

Tak, owoce mango takie jak tutaj... obecnie na ziemi. Już nie mogę się doczekać.
Fenomenalnie



#78936 Przypuszczalna budowa raju.

Napisano przez Oko-Rentgen on 2007-11-06, godz. 14:46 w Wizja Raju

1. Co z mnogością języków.
2. Co z przemysłem.
3. Czy Bóg poda nam nowe lepsze rozwiązania techniczne, czy też sami to będziemy odkrywać.
4. Ja wyglądałaby praca w społeczeństwie wyspecjalizowanym.
5. Co z pożyciem seksualnym. Co dalej z małżeństwami w świetle zatrzymanej rozrodczości.
Może na początek wystarczy napewno jeszcze nasuną mi się dalsze tematy.


Ciekawe, czy tam też będą owoce mango?