Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika A_Kloo

Odnotowano 506 pozycji dodanych przez A_Kloo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#56220 kawały inne

Napisano przez A_Kloo on 2007-03-13, godz. 21:15 w Humor

Siedzą faceci w barze i piją piwo. Jeden z nich mówi:
-Moja żona ma AIDS...
Po chwili mówi:
-No co żeście tak zbledli? Żartowałem!

:rolleyes:
Jedzie małżeństwo autobusem. Mąż usiłuje skasować bilety, ale okrutnie trzęsie. Autobus zatrzymał się na czerwonym. Żona woła:
-Wkładaj szybko, póki stoi!

:rolleyes:

Kubuś mówi do prosiaczka:
-Wiem co się z Tobą stanie, gdy dorośniesz.
-A co czytałeś mój horoskop?
-Nie, książkę kucharską...

:rolleyes:
Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo.
Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi:
- Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryję, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mi dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone...
Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.
- Co tu robisz? - zapytał surowo.
- Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieję, że kapitan go nie ukarze?
- Nie - odpowiedział kapitan. - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, że jesteś na pokładzie promu Wolin - Świnoujście - Wolin...

:rolleyes: :lol: :lol: :lol:


Wsadzili 70 letniego dziadka do więzienia.
Dziadzio wchodzi do celi pełnej strasznych zakapiorów:
- Za co cię posadzili dziadygo?
- Za figle.
- Za jakie kurna figle?! Co ty będziesz kit wciskał, gadaj zgredzie za co, bo po tobie!
- To ja to mogę pokazać - mówi dziadzio.
- Ta? No to pokaż! - mówi zaintrygowany herszt celi.
Dziadzio przeżegnawszy się bierze wiadro służące w celi za ubikację i puka w drzwi. Kiedy uchylił się judasz, dziadzio chlust zawartością wiadra przez judasz, odstawił wiadro na miejsce i stanął obok drzwi na baczność.
Po chwili drzwi się otwierają, staje w nich gromada wkurzonych klawiszy, w tym jeden wysmarowany g...em, i mówią:
- Dziadek, ty się odsuń na bok, żeby ci się przypadkiem nie oberwało.

:lol:



#56210 Witajcie w "klubie"

Napisano przez A_Kloo on 2007-03-13, godz. 20:25 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

:rolleyes: Witay Siostro wśród żywych :rolleyes:



#56130 WTS porzuca nauke o roku 1935

Napisano przez A_Kloo on 2007-03-13, godz. 14:41 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

:) skoro odejście od zmartwychwstania w roku 1918, przeszło po zborach prawie niespostrzeżenie podczas studium, to w pytaniach czytelników przemknie li tylko 1935 :rolleyes:



#56121 Zabił swoją b. dziewczynę w 9. miesiącu ciąży

Napisano przez A_Kloo on 2007-03-13, godz. 14:23 w Nowości z kraju i zagranicy

Dożywocie za zabicie kobiety i jej nienarodzonego dziecka
Zapadł wiec wyrok. Przepraszam i prosze moderatora... (przeniesiono tutaj | moderator)



#55949 kawały inne

Napisano przez A_Kloo on 2007-03-12, godz. 20:44 w Humor

:)
Zachorował wielki wojownik indiański. Jego współplemieńcy udali się do czarownika po radę.
-Połóżcie mu jajka na oczach - powiedział czarownik.
Nazajutrz delegacja znów jest u uzdrowiciela.
-I co? Pomogło? - pyta starzec.
-Nie, on umarł.
-A położyliście mu jajka na oczy, tak jak kazałem?
-Nie, udało nam się je dociągnąć tylko do pępka. :lol:



#34578 T. Jaracz w szpitalu

Napisano przez A_Kloo on 2006-09-07, godz. 15:07 w Obowiązki teokratyczne

:) Idzie NOWE ;)