Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika wojtek37

Odnotowano 555 pozycji dodanych przez wojtek37 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-31 )



Sort by                Order  

#1222 SJ - z życia wzięte

Napisano przez wojtek37 on 2004-01-18, godz. 18:43 w Obowiązki teokratyczne

Gdzieś na Kaszubach, nie pamiętam miasta.

...kiedy zapukano do dmu starszej, a dobrze wychowanej starszej Pani, zaprosiła ich do domu. Zaproponowała herbatę i ciastka. Oni bardzo rozochoceni usiedli wygodnie aby stoczyć walką o biedą kobietę tkwiącą w "Babilinie Wielkim" czyli w KRzK . Więc owa kobieta powiedziała im" że uczono ją jeszcze przed wojną że gości w domu się błogosławi, a że mam zawsze w mieszkaniu wodę święciną przeto błogosławię was (tu pokropiła ich)w Imię Ojca Syna i Ducha św. , no co Oni jak zmyci czmychnęli czym prędzej.

To nie żadna bajka lecz prawdziwa historia.



#1125 Czy ŚJ mają swoją demonologię?

Napisano przez wojtek37 on 2003-12-20, godz. 19:16 w Dusza nieśmiertelna

Co wiadomo na ten temat, bo mi nic, a zostałem poproszony o coś na ten temat, więc jeśli łaska to proszę o jakieś informacje na ten temat.



#1108 słownik świadko-polski

Napisano przez wojtek37 on 2003-12-17, godz. 19:29 w Zwyczaje Świadków Jehowy

My mówimy " na tym świecie" a Oni "w tym złym systemie rzeczy" Jak by to była jakaś kara żyć na ziemi.



#1107 Jackson

Napisano przez wojtek37 on 2003-12-17, godz. 18:20 w Nowości z kraju i zagranicy

Ja również ładnych 15 lat temu kiedy Jackson jeszcze był "normalny" nie poprawiony też od jdnego ze starszych słyszałem, że jest śJ i pokazywali mi jakieś na to teksty. Dokładnie nie pamiętam , lecz jaja zaczęły się po tym jak On jeżdził po świecie z żyrafą. Już wtedy mówili że bardzo ich wspiera finansowo, ale kiedy Michaelow zaczęło odbijać to mówili, że go wykluczono, ale to jeszcze było przed pamiętnym teledysku. Tak mi się wydaje.



#1090 Modlitwa SJ - kiedys i dzis

Napisano przez wojtek37 on 2003-12-13, godz. 22:41 w Obowiązki teokratyczne

Prosiłem kiedyś ŚJ na ich propozycję wspólnej ze mną modlitwy byśmy odmówili razem "Ojcze nasz" i nie zgodzili się lecz pobełkotali coś po swojemu. Na moje zdziwienie odpowiedzieli , "że to tylko taki przykład modlitwy, i nie koniecznie trzeba się tak modlić" A był z nimi starszy zboru. Ciekawe co?