Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika cara

Odnotowano 517 pozycji dodanych przez cara (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-02-05 )



Sort by                Order  

#64801 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-06-01, godz. 15:14 w Humor

Tak, z każdym zaliczonym kolokwium zmieniają mi się plany na przyszłość. A tak naprawdę, to myślę nad drugim kierunkiem studiów, żeby było śmieszniej - ścisłym, a wczoraj wysłałam pierwsze w życiu CV i choć musiałabym być szczęściarą, żeby odpowiedzieli, to i tak jestem zadowolona :D Więc jednak ważne życiowe decyzje. ;)

Osoba pode mną ma wokół siebie artystyczny nieład (czyli bajzel na kółkach) i utrzymuje, że to pomaga jej się skupić :)



#63070 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-05-15, godz. 19:09 w Humor

Taaak. Z chipsami, długopisem i podręcznikiem do angielskiego. Ewidentnie nie umiem sobie wyobrazić lepszych chwil :P

Osoba pode mną lubi czarny humor.



#62818 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-05-13, godz. 20:28 w Humor

Taaaak... zwlaszcza, gdy wszyscy już się uspokoili, a mnie wciąż od nowa napadają ataki (na samo wspomnienie śmiesznej sytuacji).

Osoba pode mną też czuje się dzisiaj jak nie w swojej skórze.



#71014 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-07-24, godz. 12:07 w Humor

Nie miałam okazji ;)

Osoba pode mną wcale nie ma wakacji w ten wakacyjny czas.



#73778 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-08-15, godz. 14:56 w Humor

Tylko na ramionach i to przypadkiem. Nie lubię słońca, straszę bladością.

Osoba pode mną nie cierpi Turnaua.



#96855 ZABAWA

Napisano przez cara on 2008-07-17, godz. 22:38 w Humor

O, nie. A chciałabym <_<

Osoba pode mną też jeszcze czyta, choć oczy jej się zamykają.



#76972 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-09-24, godz. 14:22 w Humor

O kurka! Zapomniałam o dentyście! Dzięki, Hubert! Muszę to załatwić nim się zaczną studia :)

Osoba pode mną pracowicie planuje każdy dzień.



#73797 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-08-15, godz. 15:54 w Humor

Nie czekam ;) Za to pracowicie odpisuję na korespondencję, która chyba mi się rozrasta pod klawiaturą.

Osoba pode mną też czasem traci umiar w pisaniu listów.



#58151 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-03-28, godz. 08:19 w Humor

Nie odchudzam się. Na wiosnę zawsze lepiej jeść warzywka i owoce i jakoś samo leci ;)

Czesiek: ano, żyją w sensie - nie psują się. Kolejny eksperyment Morgana Spurlocka (pomysłodawcy i królika doświadczalnego w filmie Super Size Me - przez miesiąc żywił się tylko w McDonaldsie, co zrujnowało jego zdrowie i sylwetkę) pokazał, że frytki zakupione w tejże sieci przez 10 tygodni mogą leżeć na biurku i się nie zepsują. Co więcej, nadal pachną jak świeżo usmażone ziemniaczki. Czas życia przeciętnego BicMaca też był dłuższy od jego kolegi usmażonego w zwykłej budce z hamburgerami.

Osoba pode mną ma z okna widok na szare blokowisko.



#62964 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-05-14, godz. 21:25 w Humor

Nie potrzebuję. Nie wierzę w magię pieniądza, wolę skromnie, a z uczuciem. ;)

Osoba pode mną zajada czekoladę z orzechami na kolację.



#50207 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-01-19, godz. 18:22 w Humor

Fakt, zwłaszcza gotyckie. Mają jakąś magię, nigdy nie zapomnę katedry (?) w Strasburgu...

Osoba pode mną lubi spędzać dlugie godziny w łazience, co doprowadza jej domowników do szału. ;)



#48845 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-01-08, godz. 08:23 w Humor

A gdzie tam, tematy polityczne, brr... Coraz większe zniesmaczenie mnie ogarnia, kiedy włączam portale internetowe... Czytam "Pieśni" Jana Kochanowskiego i cierpię strasznie.

Osoba pode mną pija herbatę wyłącznie z cytryną i miodem (jak ja :P)



#52520 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-02-17, godz. 22:07 w Humor

A pewno, jak tylko skończę z antybiotykami. Póki co, mogę wznieść toast sokiem aroniowym - za zakochanych zawsze ;)

Osoba pode mną też spędza ten weekend w łóżku, z tęsknotą patrząc na piękną pogodę za oknem...



#51106 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-02-02, godz. 16:18 w Humor

Nie cierpię. Zwłaszcza zapachu mleka. Przejdzie tylko jako kakao, a i wtedy zatykam nos.

Osoba pode mną czytała "Pachnidło" Suskinda.



#51260 ZABAWA

Napisano przez cara on 2007-02-04, godz. 14:18 w Humor

Akurat sprawa jest prosta - nie mam tv i nie lubię sportu. ;) Za to jadę na uniwerek, by sprawdzić wynik egzaminu z gramatyki opisowej języka polskiego. ;)

Osoba pode mną lubi zupki chińskie.



#31041 kawały inne

Napisano przez cara on 2006-06-09, godz. 20:12 w Humor

Niestety nie ;) Tutaj Olo ma rację ;)



#106701 kawały inne

Napisano przez cara on 2008-11-24, godz. 18:00 w Humor

Litości :lol: :D



#49214 To juz chyba przegiecie...

Napisano przez cara on 2007-01-12, godz. 08:21 w Seksualność

To samo kiedy usłyszałam od księdza. Kurczę, jedna mafia (te wszystkie religie) :blink:



#104298 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez cara on 2008-10-25, godz. 20:29 w Nowości z kraju i zagranicy

Faktycznie... czytałam cały wątek, ale to mi gdzieś umknęło...

A i jeszcze, ten starszy zboru był wykreowany jakoś demonicznie. Bałabym się takiego czlowieka w swoim otoczeniu, nie wzbudził w ogóle mojego zaufania. Pewnie co zbór to inna osoba na tym stanowisku, więc nie ma co generalizować. Ten tutaj pokazany chyba miał trochę odstraszać ;)



#104286 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez cara on 2008-10-25, godz. 18:44 w Nowości z kraju i zagranicy

A nie pomyśleliście, że dla niej sporą tragedią była konieczność odwrócenia się od wykluczonego syna? Dopiero po wyprowadzce mogła widywać wszystkie swoje dzieci.

Objerzałam film wczoraj i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobał. Taki w sam raz dla światusa, myślę. Pokazuje z jednej strony, że świadkowie to nie jakieś potwory o stu głowach, a z drugiej prawdę o wyglądzie życia w zborze tak, jak się ona przedstawia dla osoby z zewnątrz. Zdziwiło mnie, że Biblia praktycznie się w tym filmie nie pokazywała, a starszy nie odwoływał się w swoich przemówieniach do jej tresci (wydaje mi się, że w rzeczywistosci jest inaczej, ale mogę się mylić ;)). Co jeszcze... zarzuty o "bezmyślność" głównej bohaterki, że wiara nie ma dla niej znaczenia, myślę, że kluczowe jest tutaj zdanie, które mówi do Teisa: "po prostu zawsze tak było". Wychowana w tym wyznaniu, podchodzi do niego bardziej obojętnie - jak do tradycji, niż podchodziłby konwertyta. Za wyjście z matriksa zapłaciła jednak rodziną i związkiem - chciała przecież zachować więzi z rodziną, ale pozostawiona sama w sobie mogła projektować negatywne emocje na chłopaka. Nie wiem, czy podświadomie nie obwiniała go o to, że przez niego straciła wszystko.
Trochę w filmie irytuje brak czasu, ma się wrażenie, że wszystko dzieje się w ciągu kilku dni - a to przecież musiał być dość długi proces...



#104440 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez cara on 2008-10-27, godz. 19:32 w Nowości z kraju i zagranicy

Ściągnij ten program: http://dobreprogramy...ayer build 4066
Po instalacji sam rozpozna napisy.
WMP nie odtwarza napisów.



#104492 Nowy duński film "Worlds Apart"

Napisano przez cara on 2008-10-28, godz. 14:36 w Nowości z kraju i zagranicy

Chodzi mi raczej o aspekt moralny takiego wyboru - opuszczony mąż, dzieci. Najbardziej szkoda mi dzieci, bo one z powodu dorosłych zawsze cierpią najbardziej. Przecież dziecko które ma rodzinę w komplecie na pewno jest dużo szczęśliwsze niż wtedy gdy rodzice są rozwiedzeni. I już jest nie istotne że ojciec je wychowywał w duchu religii ŚJ.


Dziecko z rodziną w komplecie, w której dzieją się rózne patologie też jest szczęśliwsze niż dziecko w rodzinie rozbitej? Dlaczego dzieci z tych rodzin, w których matka "dla ich dobra" żyła z tatusiem mimo jego zdrad, a często i gorszych rzeczy, muszą przerabiać swoje życie na kozetce u psychologa? Jeśli kobieta wie, że nie umie wybaczyć, to co to za dobro dla dzieci? One czują, że między rodzicami jest coś nie tak, widzą ich zimne relacje - to miałby być wzór na przyszłe życie i zdrowy związek dziecka w przyszłości?



#32874 Media o Kongresach

Napisano przez cara on 2006-08-21, godz. 08:49 w Nowości z kraju i zagranicy

Podejrzewam, że był ubrany cywilnie, ale z koloratką... Takich często sie spotyka na ulicy- czemu by wiec nie na Kongresie? Lub jest postacią na tyle znaną mediom, że uchronić twarz mógłby jedynie operacją plastyczną ;)



#31560 Media o Kongresach

Napisano przez cara on 2006-08-08, godz. 14:06 w Nowości z kraju i zagranicy

Mariusz Oleś (starszy zboru Bydgoszcz-Bartodzieje) w jednym artykule:

Dołączają do nas młodzi, częściej jednak ludzie w średnim wieku. Ci, którzy decydują się na chrzest, muszą być dojrzali. Nie chrzcimy niemowląt. Dołączenie do wspólnoty musi być świadomą decyzją. Poprzedza ją zazwyczaj rok intensywnych przygotowań. Każdego roku jest nas średnio o dwa procent więcej.


Inny artykuł:

Chrzest przyjęło 165 osób z całego regionu. Najmłodsi, którzy zanurzali się w basenie ustawionym na środku boiska, mieli po kilka lat, najstarsi - około 60.


Bez komentarza :huh:



#13416 Sale Królestwa i Zgromadzeń w Polsce i na świecie

Napisano przez cara on 2005-11-08, godz. 13:47 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Tak patrzę na tą salę głogowską, patrzę, patrzę (nie przeczytałam podpisu ;)) i myślę- skąd ja ją znam... :P
<rodowita głogowianka...>