Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika brat_jaracz

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez brat_jaracz (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-13 )



Sort by                Order  

#35850 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 11:56 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Hmmm, no nie bez kozery użyłem określenia... "członek". A niech sobie każdy rozumie, co chce :P ;)



#35848 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 11:41 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Ba, co więcej - organizacja była jednym z oficlanych członków tej "bestii" :P Ucztowała razem z nią i czerpała z jej zasobów. Moje powinszowania :lol:



#35840 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 10:45 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Azariaszu, gdybyśmy na siłę chcieli być złośliwi, nikt z nas nie pozostałby kryształowy. Każdy może się pomylić i każdemu może coś umknąć. Ja pomyliłem się ws. bzdurnego zakazu, bo i skąd miałem o tym wiedzieć, nie chodząc na zebrania...? Pociesz się tym, że prawie cała doktyryna WTS to jedno wielkie pasmo błędów i pomyłek, więc witamy w klubie :) .

Fajnie, że poważnie potraktowałeś mojego żartobliwego posta :rolleyes: . Przeczytaj jednak uważnie odpowiedź Sebastiana: odstępcy to nie tylko ludzie, którzy odłączyli się od organizacji. A nawet jeśli tylko - czyżbyś nie wiedział, że jest na co najmniej 2 razy tyle, co Was? A więc jeśli my jesteśmy nieistotni, to Wy po dwakroć :P . Tylko mi nie opowiadaj frazesów o przewadze jakości nad ilością, bo z tą pierwszą nie jest o Was najlepiej, o czym powszechnie wiadomo :lol:



#35835 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 09:36 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Moi drodzy, przecież to proste: BESTIĄ SĄ ODSTĘPCY :P ;) . Nie jest to wprawdzie oficjalna wykładnia WTS, ale z pewnością przypadnie im do gustu. Z tym kłanianiem to problem... Choć w zasadzie kłania mi się... córka sąsiadki, gdy idę po bułki :P :D



#35834 Porządki w "Organizacji"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 09:33 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

No fakt, trzeba by dobrobić nowelę do ustawy o pijanych kierowcach i oprócz zarekwirowania auta pozwolić ofierze na ukamienowanie rzezimieszka B) . Minister Ziobro byłby w siódmym niebie B)



#35830 Porządki w "Organizacji"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 09:02 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Na to wychodzi. Wystarczy 2 "jedynie prawdomównych", a już cały system wymiaru sprawiedliwości wysiada :P ;) .

Mogliby przestać ośmieszać się z tymi ciągłymi odwołaniami do Ksiąg Mojżeszowych. Co ma prawo "mściciela krwi" do współczesnych piratów drogowych. Idąc takimi analogiami, można porównać wszystko do wszystkiego. Tylko po co?



#35816 NSK listopad 2006

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 05:57 w Kwestia krwi

Czesiek, to jest suplement do PNS, który dopiero powstaje. Ale jako edytor mam już PFA-a, tyle że to ściśle tajne, więc musisz obejść się smakiem :P :D ;)



#35813 NSK listopad 2006

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-22, godz. 05:50 w Kwestia krwi

"Jako argument na samodzielne podjęcie decyzji podaje się fakt, że Biblia milczy w sprawie mniejszych frakcji krwi (milczy też w sprawie tak zwanych czterech podstawowych składników – frakcji krwi, co nie przeszkadza CK zakazać ich przyjmowania)".

Hehe, a w sprawie "większych" frakcji krwi Biblia grzmi ;) :) . W ogóle Dzieje Apostolskie powinny być studiowane na akademiach medycznych jako skrypt do morfologii :lol: :D



#35769 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-21, godz. 11:56 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Dołączam się do prośby o zeskanowanie, bo mam ten sam problem - głosiciele omijają moje drzwi szerokim łukiem B)



#35756 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-21, godz. 09:23 w Humor

Brawo, bracie. Takiego sprzętu właśnie nam potrzeba. Gdybyś za radą A. Słodowego chciał sklecić sam podobne gogle, zamawiam egzemplarz, który z tęczówki oka rozmówcy będzie odczytywał procentową podatność na odstępstwo. Skala 0-100%, oznaczenie od zielonego do czerwonego.
Darz Zbór!



#35733 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 19:19 w Humor

No gdzie tam dopiero teraz... :rolleyes: Ale komplementy trzeba dozować, bo... można przedawkować ;) :)



#35711 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 16:09 w Humor

Odstępczyni - dość rzadki rzeczownik w języku polskim :rolleyes:. Pisałem o klasycznym modelu odstępcy. A przede wszystkim o facetach ;) :) . Sistarsy to inna bajka i nawet odstępstwo nie odbiera im uroku, a może nawet przydaje B) .



#35703 Specyfika życia w Betel

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 14:18 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Myślałem nad nowym działem: Systemy komputerowe Towarzystwa, ale obawiam się że będą go czytać tylko kosmici, :( ze względu na terminologie, czy mam rację? :)

Poczytać zawsze można, ale co się z tego pojmie, to już inna rzecz. Przypomniała mi się scenka z filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", gdzie jedna z pań "czyta" książkę po angielsku :P :D . Tu mniej więcej byłoby podobnie.



#35701 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 14:16 w Humor

No nie wiem, może jest w tym trochę prawdy, ale w chwilach wolnych ćwiczę trudną sztukę zatrzymywania mózgu, osiągam nawet jedną godzinę bezmyślności, jak poprawię wyniki, to może zostanę dopuszczony do komitetu redakcyjnego strażnicy. :D


:D :D :D

LD, to nie takie proste, albowiem oprócz wstrzymania biegu myśli musisz jeszcze nabyć umiejętność regresu i apoptozy szarych komórek (czyli samowyniszczenia). Dopiero wówczas możesz się starać :P :lol:



#35697 Specyfika życia w Betel

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 13:04 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Oj bracie
mi tylko chodziło o tych prezydentów, których podobizny są na takich śmiesznych papierkach z numerkami


Cóż, nie załapałem, ale popieram, oczywiście. Na co dzień operuję raczej złotym, niekiedy euro i funciakami...



#35696 Kolejne filmiki

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 13:01 w Strony neutralne

Kolega Azariasz ma rację. Pod koniec lat 80. mój zbór wynajmował salę w cechu rzemiosł różnych, gdzie oczywiście wisiało sobie godło. Niektórzy kręcili na to nosem, ale nikt go nigdy nie zdejmował, bo obok... wieszano hasło roczne :) . I każdy później się przyzwyczaił, że tak musi być.



#35684 Otyłość brakiem poszanowania daru Bożego?

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 11:33 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Można inaczej - najczęstszą przyczyną zgonu jest śmierć :D :P . Co nie zmienia faktu, że opychając się hamburgerami i golonką trochę jej pomagamy. To niesprawiedliwe, że najsamczniejsze potrawy są najbardziej niezdrowe... :(



#35679 Otyłość brakiem poszanowania daru Bożego?

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 10:59 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Wracając do tego nieco zaniechanego tematu: ciekaw jestem ilu SJ tak na poważnie mysli o powstrzymywaniu się od obżarstwa, ładując przy okazji do wózka w markecie co popadnie? :rolleyes: . Problem zdrowego odżywiania jest znacznie ważniejszy niż to się z pozoru wydaje. We wcześniejszych postach zahaczyłem o kilka aspektów medycznych, więc nie chcę się powtarzać. Dodam jeszcze tylko, że NIE CHOROBY NOWOTWOROWE (które wywołuje nikotyna), ale SCHORZENIA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO są najczęstszą przyczyną zgonów na świecie (a te wywołuje m.in. obżarstwo).

Pozdrawiam zdrowo jedzących B)



#35675 "Człowiek bezprawia"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 09:46 w Obowiązki teokratyczne

Zdaje się, że faktycznie to mógł być 1992 r., o ile mnie pamięć nie myli - "Czysta mowa". Tego "wujka" pamiętam dość dobrze; faktycznie nie za bardzo chciał się sprać na jego wykładach B)



#35673 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 08:48 w Humor

' date='2006-09-20 09:15' post='35669']
Niedługo będzie agentem BBB (Brooklyn-Benedetto-BinLaden) ;)

Brzmi ciekawie. Agent uniwersalny - to jest coś :) . Szczytem tej piramidy będzie zostanie agentem... samego siebie. Zacznę donosić na swoją skromną osobę, a co tam B) . Tylko nie wiem, kto mi wówczas zapłaci. Sam mam przelewać swoją kasę z jednego konta na drugie...? Można i tak :P



#35672 Specyfika życia w Betel

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 08:45 w Zwyczaje Świadków Jehowy

A po co od razu prezydenci USA... Przecież WTS brzydzi się polityką ;) . Wystarczy znać REZYDENTÓW w Nadarzynie i już wszystko gra :rolleyes: . A zera przy jedynkach przydaczą się w każdym układzie B)



#35662 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-20, godz. 05:51 w Humor

E, Jaracz, to ty też jakaś podróba albo agent Brooklynu :unsure:

Oczywiście. Z czegoś trzeba żyć. 50% kasiorki dostaję od Benedykta, a drugie tyle z Brooklynu. Ostatnio otrzymałem lukratywną propozycję od muzułmanów; chyba skorzystam :P :D :lol:



#35640 "Tajna akcja"

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-19, godz. 19:51 w Humor

A ja już mam zdjęcie z prawdziwym odstępcą a raczej odstępczynią ;) i nic nie musiałem płacić :D i nie wyglada tak jak opisałeś, :P


Eeee, to na pewno jakaś podróba albo agent Brooklynu ;) :P . Rasowy odstępca musi mieć swój image, żeby spełniały się proroctwa... nowojorskie oczywiście :rolleyes:



#35620 Specyfika życia w Betel

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-19, godz. 14:08 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Czesiek, a gdzie jest to powiedziane. Jestem jeszcze młody, więc mam szansę się zrehabilitować. :) A od kiedy Fenicjanie wymyślili pieniądze, znacznie łatwiej o rehabilitację B) . Znajomości też się ma, więc czemu nie... :P ;)



#35615 Specyfika życia w Betel

Napisano przez brat_jaracz on 2006-09-19, godz. 13:03 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Czekamy zatem na nieco większy kawałek tej góry lodowej niż ten wierzchołek. Bo jeśli jest tam taki cymesik, to wracam do WTS-u, pakuję manatki i przenoszę się do Nadarzyna. Przynajmniej nie musiałbym co miesiąc martwić się z płacenie ZUS-u, podatku itp. :P :D ;)