Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika maur

Odnotowano 35 pozycji dodanych przez maur (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-12 )



Sort by                Order  

#142176 KARTA NIEBIESKA

Napisano przez maur on 2011-03-06, godz. 19:08 w Świadkowie Jehowy i prawo

Witam
Moją historie opisałem tu kiedyś (miekszkam z ojcem który jest św jehowy)Swoim zachowanie sie doigrał.
Dzisiaj po wezwaniu policji otrzymał niebieską kartę, oraz 2 razy w mc wizyta dzielnicowego.
Moje pytanie czy to zachowanie godne św. jehowy, który zaczepiajac pyta sie ludzi " czy religia krzewi pokój"?
Moim zdaniem to wielki obciach !!!



#141900 UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

Napisano przez maur on 2010-12-15, godz. 06:10 w Seksualność

Zgadzam sie z Toba w 100% ale zawsze wydwałao mi sie że takie zachowania nie powinny sie mieścic w profilu św jehowych. Skoro sami twierdzą ze są tacy pobożni, lojalni, szczerzy to z kad sie biarą takie wypaczenia... Jak człowiek który ma takie obciązenia na sumieniu może nazywac sie św samego Boga. To kogo oni mają za Boga - pedofila, kłamce, złodzieja???



#141890 UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

Napisano przez maur on 2010-12-14, godz. 19:33 w Seksualność

Trudne pytania ;) to nie jest trudne zagadnienie ... dla niego, napewno św jehowy maja na wszystko wytłumaczenie :P a co do stonki ... moze masz racje to złe porównanie ...



#141866 UK: Gwałciciel umykał sprawiedliwości przez 25 lat, bo ŚJ nie podjęli działań

Napisano przez maur on 2010-12-14, godz. 14:14 w Seksualność

Chciałbym aby do tego tematu się wypowiedziała o soba o nicku Iam. Dla mnie to kolejne potwierdzenie o jakim pokoroju są to ludzie. Sprawa przypomina mi sytuacje z moim ojcem ocziwiscie jest to zupełnie inny rodzaj nadużycia, ale tak samo przez ponad 20 lat lga oszkuje i też mi sie wydaje ze to do czasu. Gdy sprawa by wyszła na jaw to co robi to jestem bardzo ciekaw jakby się zachował zbór. Ta opisana sprawa oraz wiele innych są dla mnie potwierdzeniem że św jehowy po mimo tego co głoszą potrafią bardzo dobrze zatuszowac swoje wypaczenia. Tak jak juz pisałem św jehowy są tak potrzebni dla społeczeństwa jak stonka ziemniaczana.



#141817 Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

Napisano przez maur on 2010-12-12, godz. 19:03 w Świadkowie Jehowy i prawo

To dalej nie tłumaczy zarzewia konfliktu. -

- "nie pytał się o zawarcie drugiego związku" ? No wybacz, nie wyobrażam sobie abym miał swego syna kiedykolwiek pytać o tak osobistą decyzję. To ja będę z nią żył a nie on i to moja i tylko moja sprawa i decyzja. Pytać się dorosłe dzieci lub im wcześniej przedstawiać swoją kobietę - chyba tylko w sytuacji wielkiej zażyłości i bliskości a takiej u was nie było. Ty się pytasz ojca o swoje dziewczyny?
Jesli ojciec zostawił zaproszenie na ślub i uciekł z domu to mu współczuje, uciekać przed swoim synem, to chyba musieliście od dawna żyć w "miłości".
Ojciec bez słowa wyprowadził sie ze swojego mieszkania zostawiając go dzieciom i jeszcze źle? chętnie bym posłuchał jego relacji. Musiało mu z wami być tak dobrze że wyprowadził sie z własnego domu.
- "Suma sumarum ja tęz powinienem wyrzuć żone mojego ojca bo jej też nie akceptuje" No comments.

Wyprowadził się i było super. Ja nienarzekałem, skoro jego obecna partnerka zrobiła swojemu synowi prezent w postaci darowanego mieszkania które wykupiła za pieniądze które ojciec otrzymał po śmieci mojej matki, to czemu ja mam być pokrzywdzony - niech też mi taki start w życiu zafunduje.... Skoro nie przedstawił swojej żony to nie mozę ozcekiwać że ja bede szanować za co - nie wychowywyała mnie, nie pomagała tylko wyciagneła rece po coś co sie jej kompletnie nienalży. Domyślam sie ze jestes sw. jehowy. Św jehowy maja prosta zasade wszystkie ruchy dozwolone w imie wiary. Chętnie dam ci kontakt do niego... jak chcesz wysłuchć relacji, Tylko dziwi mnie fakt dlaczego za każdym razem ucieka pzred sąsiadami i cała rodzina która tylko czeka aby go zlinczować za to co zrobił.



#141770 Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

Napisano przez maur on 2010-12-11, godz. 09:02 w Świadkowie Jehowy i prawo

Znowu się wtrące. W moim przypadku ojciec św jehowy był odkąd pamietam, nie pytał sie o zwarcie drugiego zwiazku, nawet nie pzredstwaił mi swojej nowej zony, tylko położył zaproszenie na ślub 2 dni przed zawrciem zwiazku i uciekł z domu - dosłownie. No to jak tłumaczyć takie zachowanie, potem bez słowa wyprowadził sie na 3 lata i jak wrócił syn obecnej żony z Londynu to wywalił mojego ojca bo go nie akceptował (też jest katolikiem), Suma sumarum ja tęz powinienem wyrzuć żone mojego ojca bo jej też nie akceptuje. Sprawa była poczatkowo pogmatfana ale dostep do ksiag wieczystych i iniformacje z giminy rozjaśniły mi sytuacje, Oboje na łagali na kłamali i taki sobie wystawili obraz - obraz św Jehowy - hipokryci.



#141717 Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

Napisano przez maur on 2010-12-09, godz. 13:34 w Świadkowie Jehowy i prawo

Droga Natalio - Ja też mieszkam ze św jehowy, i zgłaszałem problem i w zbozre i w Nadarzynie tam gdzie jest głowne biur św jehowy. Rezutatu żadnego, dltaego postanowiłem zgłaszać tego typu zachownia na policji, tam sie nie pytaja o wyznanie i nauki św jehowych.



#141701 Wspólne zamieszkiwanie rodziny podzielonej wyznaniowo, prawa lokatorów

Napisano przez maur on 2010-12-08, godz. 19:04 w Świadkowie Jehowy i prawo

Wszystkich św jehowy wysłabym na kozetke do dr Zygmunta Freuda. Tym ludziom jest potrzebna pomoc psychologiczna. W tych ciasnych umysłach (no bo jak ma sie umysł rozwijać skoro zdaniem zboru wszystko jest zabronione) aż kipi. Ludzie sobie nie radzą i stąd takie a nie inne zachowania. To już dzieje się w sposób niezależny od nich samych. Sprany całkowicie umysł bez jakiejkolwiek pomocy specjalisty nie będzie funkcjonował poprawnie. Cała wine za to ponosi Towarzystwo Strażnica.
Pukajac do drzwi taki brat czy siostra co mi może zaproponowac?
- szerzenie pokoju na świecie skoro sam we własnych ścianach nie potrafi go zaprowadzić - wolne żarty.
- miłość bliźniego - skoro staje sie agresywny gdy jego brak odp argumnetacji na to głosi???



#141504 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-05, godz. 16:07 w Obowiązki teokratyczne

śmiać mi się cche z tego typu wykluczeń, co to jest za organizacja która głosi miłość bliżniego, nawołuje do zbawiania świata a we wnątrz organizacji jak tu wyczytałem jak sie uda to wiele spraw można zataić, jak sie wyda to kazuje sie skruche i jest ok, Można tak robić w nieskończoność. Tylko po co to całe jehostwo. Uważam że jest to duże nadużycie aby nazywać sie świadkami samego Boga majac tyle "brudu za uszami"



#141463 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-03, godz. 22:18 w Obowiązki teokratyczne

bardzo współczuje sw jehowy, najblizesz dni to dla nich katorga, kolędy, dekoracje swiateczne .. a oni biedni .. samotni w tym wszystkim muszą dreptac i męczyc sie ... aż do stycznia



#141438 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-03, godz. 10:27 w Obowiązki teokratyczne

sam autorytet św jehowy mi udowodnił że to sekta... no to skoro guru św jehowy tak stwierdził no to jak moze być inaczej. Sam polecił mi slownik w którym pod hasłem sekta maiło być katolicyzm a ku jego zdziwiwniu a mojej satysfakcji wyszło św jehowy. Autorytet niedoskonały.

poza tym ja nic tam nie napisze wymyślonego tylko przepisze wyaiady audio których udzielili mi sami św jehowy i włsnie to jest najlepsze że sami sie tak ładnie kompromitują. "Przebudzcię sie - czyli za kulisami świadków jehowy" tytuł wydaje mi sie ok



#141420 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-02, godz. 21:32 w Obowiązki teokratyczne

wielkie dzieki za odp... jednak i tak uważam że to sekta ...



#141393 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-02, godz. 10:30 w Obowiązki teokratyczne

dzieki poczytam i skonfrontuje z moimi materiałami ....



#141391 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-02, godz. 10:27 w Obowiązki teokratyczne

a kto ...



#141389 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-02, godz. 10:12 w Obowiązki teokratyczne

zło to pojecie bardzo ogolne... i nieobiektywne, chodzi mi o to jak św jehowi interpretują to pojecie no i jak z nim walczą...



#141387 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-02, godz. 10:08 w Obowiązki teokratyczne

a więc ... czym sie nalezy skalać aby wypaść z niebieskiego obiegu?



#141384 Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?

Napisano przez maur on 2010-12-02, godz. 09:42 w Obowiązki teokratyczne

Witam. Pisze art o św. jehowy intersuje mnie za jakie przewinienia można zostać wykluczonym, odbyłem juz kilka rozmów i czasmi powody są absurdalne. Przytocze mały przykład Ojciec pewnej rodziny został wykluczopny wraz z żoną i dziećmi za to że swojej cieżko chorej córce sprowadził leki ze Szwecji...



#141246 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-27, godz. 15:45 w Szukam kontaktu

to czy mu uwierza czy nie nie zalezy mi na tym ja tylko chce napisać kompromitujacy artykuł o św. jehowych wykorzystam wczesniej zebrane materiały audio ... wystarczajaco ich mam ...



#141244 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-27, godz. 14:31 w Szukam kontaktu

to co niektórzy mi tu pisza to i tak nie zniechęci mnie do napisania artukułu ... pomysł mam fajny .... i będzie specyficznym jęzkiem napisany ...



#141241 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-27, godz. 14:00 w Szukam kontaktu

nie ale on pewnie mnie nagrywał ... było o sekcie sam podał mi nazwe słownika w którym mam sprwadzic sprwadziłem i wyskoczyło św. jehowy, to raz a dwa żona mojego ojca nie powaidomiła co zrobiła ze swoim byłym mieszkanie wprowadziła ich w bład przedstawiłem akty notrailne ...



#141239 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-27, godz. 13:48 w Szukam kontaktu

masz racje ... ale sam wczoraj fecet sie skompromitował .. dowody były



#141232 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-27, godz. 10:03 w Szukam kontaktu

Witam witam.
Wczoraj miałem rozmowe z jednym ze straszych braci. Pam przyszedł na umowioną godzine widze ze sie przygotował. Zacząłem rozmawiać i od samego początku rozmoway zdaęłm sobie sprawe że wszelkie zachowania ojca wzgledem mnie są jak najbardzije akceptowane przez zbór. Poinformowałem go że jak bedzie wprowadzał swoje zasady a mnie to bedzie utrudniało bede wzywac policje - pan stwierdził ze to nieodpowiednie rozwiazanie. Zadałem mu pytanie co to jest sekta. Pan ze zboru kazał mi wpisac w internecie w słowniku Kopalińskiego online SEKTA - ku mojemu zdziweniu a jego jeszcze wiekszego wyskoczyły hasła a w nich Świadkowie Jehowy. Takiego znieszanie i zburaczenia u tego człowieka nie widziałem, ja dostałem ataku smiechu ;) ;) ;). Potem zeszała mowa o homoseksualizmie i o tym ze wg św. jehowych wszystkie organy sie regenerują. Takiego zubożenia w wiedzy dawno nie widziałem. Suma sumarum jak św jehowy mogą być doskonałymi prorokami skoro ich wsłany autorytet jest tak niedoskonały i pełen sprzeczności. Na koniec okazło sie ze żona mojego ojca również wrpowadziła w bład swojego przełożonego. Tu tez jak mu udowodniłem czarno na bialym znowu było zmieszanie tego pana i kolejny atak śmiechu z mojej strony ;) ;) ;) Mam super pomysł na artykuł bedzie napisany specyficznym jezykiem, postram sie wrzucic sakny z tego co zosatnie wydrukowane.



#141186 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-26, godz. 05:57 w Szukam kontaktu

dzieki za odp, jestem w tarakcie pisania artykułu o św jehowy. jak bedzie w prasie dam ci znać abys sobie mógł poczytać.



#141009 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-23, godz. 05:36 w Szukam kontaktu

Masz rację, ja tylko chce przedstawic ludziom że św. jehowy wbrew tego co mowia o sobie tacy nie są .. przykład mam za ściana swego pokoju... kiedy wraca z sali królestwa to tymi smami rekoma, ustami co jakis czas temu chwalił Boga Jehowe, obraza go zachwujac sie w sposób naganny.



#140978 Zbór Gdańsk - Matarnia nr 18390

Napisano przez maur on 2010-11-22, godz. 16:32 w Szukam kontaktu

tak ... mysle o tym .. wtedy jak zbioere materiały i napisze dzwonie do nadarzyna i informuje że bedzie artykuł czy bez informawania im wysłąć gazete z artykułem