Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika kremówka

Odnotowano 197 pozycji dodanych przez kremówka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#131844 ZABAWA

Napisano przez kremówka on 2010-04-03, godz. 15:13 w Humor

osoba pode mną kocha rozmyślać i marzyć patrząc w gwieździste niebo.

Ja nie mogę skąd wiedziałeś..jeszcze dwa tygodnie temu patrzyłam w niebo półkuli południowej..ech:)

Osoba pode mną nie cierpi zakupów i na święta zamawia catering;)



#124627 ZABAWA

Napisano przez kremówka on 2009-08-26, godz. 13:26 w Humor



Osoba pode mną ma ochotę na tabliczkę dobrej czekolady :)

Najwyżej na kostkę,cała tabliczka grozi roztyciem :lol:

Osoba pode mna myśli że zjadła wszystkie rozumy ;)



#124650 ZABAWA

Napisano przez kremówka on 2009-08-27, godz. 16:41 w Humor



Osoba pode mną marzy o przebraniu się za Spongeboba :P

Raczej nie,boje sie wody :-O
Osoba pode mną straciła smak i teraz używa jamajskiej przyprawy :D



#141989 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez kremówka on 2010-12-25, godz. 18:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

jedna, szybka odpowiedź:
niech was wszystkich szlag trafi, cholerni Świadkowie Jehowy!
wszystko zniszczą, splugawią, zdepczą i jeszcze tak wszystko poprowadzą, że to Ty człowieku poczujesz sie winny całemu rozpadowi
niech was wszystkich szlag!
życzę wszystkiego co najgorsze całej tej sekcie, niech zaden z nich nigdy, przenigdy nie znajdzie szczęscia i spełnienia, w niczym!
Tak z okazji Bożego Narodzenia życzenia ślę

Pewnie piszesz pod wpływem emocji ale nie wkładaj WSZYSTKICH do jednego worka..bo nie udzwigniesz.



#127895 kawały inne

Napisano przez kremówka on 2009-12-09, godz. 18:17 w Humor

-Tygrysku Krzyś dał nam dziesięć baryłek miodu do podziału po osiem na głowe
-Ależ Puchatku dziesięć na dwóch to wypada po pięć na każdego!
-Ja nie wiem,ja tam swoje zjadłem.



#121162 JESTEM GEJEM I ŚWIADKIEM JEHOWY

Napisano przez kremówka on 2009-06-23, godz. 06:02 w Dyskusje moderowane

Patrzysz na to po ludzku

Ciekawe czemu :rolleyes: .Fizjologii nie przeskoczysz.Zakaz współżycia przed ślubem też nie wychodzi na zdrowie,największe libido zwłaszcza u facetów jest do dwódziestego roku życia,powstrzymywanie się to tylko frustracja i nerwica,jednym słowem rzuca sie na mózg,w najlepszym wypadku taki zakaz kończy się zawieraniem pospiesznych związków małżeńskich z kim popadnie..a potem wiadomo rozwodzik lub w najlepszym wypadku życie w niedobranym związku,czyli wszyscy nieszczęśliwi.



#134868 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-08-01, godz. 09:46 w Oceń forum

J 1:17 NS "Ponieważ Prawo zostało dane przez Mojżesza, niezasłużona życzliwość i prawda przyszły poprzez Jezusa Chrystusa."

J 18:37 NS Ja się po to narodziłem i po to na świat przyszedłem, żeby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest po stronie prawdy, słucha mego głosu".

Ef 4:21 NS " prawda jest w Jezusie "

To tylko jedne z wielu słów,wypowiedziane przez jednych z wielu ludzi,zapisane w jednej z wielu ksiąg.
Słowa są najbardziej zawodnym posłańcem prawdy,bo podlegają interpretacji.
Każdy ma swoją prawdę,ty też,tylko wsłuchaj się w siebie.



#134848 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-07-31, godz. 13:02 w Oceń forum

A może nawet dla ułatwienia ktoś podałby religię co uczy prawdy, tylko prawdy i całej prawdy.

Nie ma takiej religii,bo nie ma czegoś takiego jak prawda.



#138050 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-10-04, godz. 19:07 w Oceń forum

Cieszę się że na forum jest miejsce dla wszystkich,większość szuka jeszcze odpowiedzi na pytanie po co tu jesteśmy i któz to sie tak nami zabawia inni już znalezli,różnimy się przemyśleniami,ale pewne jest jedno że jako ludzie wszyscy zasługujemy na lepszy los.

Oskar widać że nie byłes świadkiem i nie rozumiesz że iam znalazł juz odpowiedz i chce "zbawiać",nie badz dla niego taki surowy,bo każdy pogląd istnieje tylko w odniesieniu do innego poglądu,raczej swoimi wypowiedziami staraj sie zatrzymać iama na forum,bo kto będzie stymulował Twoj umysł?;)

A ja jestem szczęśliwa bo już niczego nie szukam..



#141030 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-11-23, godz. 11:15 w Oceń forum

http://zenforest.wor...marzen-czesc-i/
W świetle na przykład takiego artykułu wszystkie nasze spory i dociekania o prawdę nie mają sensu,bo WSZYSCY mamy racje!Ależ to ulga :)



#140880 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez kremówka on 2010-11-21, godz. 14:07 w Oceń forum

\dlaczego On cytując ten werset myslał, że ma rację i to nas pogrąży

Bo z Biblią jest jak z człowiekiem poddawanym torturze,powie wszystko czego oczekujemy ;)



#122265 Wykształcenie, oficjalny pogląd SJ

Napisano przez kremówka on 2009-07-10, godz. 17:52 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Temat edukacji powraca w tekście z najnowszego wydania "Strażnicy". Z artykułu dowiemy się, że największą wartość ma wykształcenie, które Jehowa zapewnia z myślą o przygotowaniu ludzi na Jego "wielki dzień".



A mój syn właśnie dziś został przyjęty na uczelnię :D ,więc pospiesznie przywiozłam mu teczkę rekrutacyjną do wypełnienia,co by sie chłopak nie rozmyślił po wysłuchaniu na zgromadzeniu wzruszających historyjek,jak to przykładna chrześcijańska młodzież o tęgich mózgach zrezygnowała z dalszej edukacji na rzecz służby pionierskiej.



#133868 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 20:38 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

)

Kremóweczko , mam nadzieję że jesteś kobietą

I am a woman...i zawsze możesz na mnie liczyć:)



#133860 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 17:52 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Byłam ,nie widzę przeszkód żeby am głosić



#133817 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-25, godz. 16:08 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

W marcu miałam okazję byc w pewnym afrykańskim kraju.Bardzo przeżyłam tę podróż,bo widziałam biedę przez duże B,ale jedynym zmartwieniem ludzi których poznałam była walka o przeżycie kolejnego dnia,liczy się tylko tu i teraz,sprzedam czy nie sprzedam,zjem czy nie zjem,przeżyję czy nie przeżyję.Przejeżdzałam przez dzielnice skrajnej biedy,ble wierz mi lub nie,nikt nie słyszał tu o armagedonie tudzież innym kataklizmie bo nikt nie ma telewizora i netu...ich żołądki są puste ale umysły nie zaśmiecone,a ulubionym powiedzeniem jak powiedział skywalker HAKUNA MATATA .
Stwierdzam że podróże to najlepszy sposób na poszerzenie horyzontów,dla mnie to prawdziwe lekarstwo ;)



#133766 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-23, godz. 11:55 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Czyli jedzmy i pijmy bo jutro pomrzemy...

Cóż,nie to miałam na myśli...chciałam Cię podnieśc na duchu i teraz czuję sie jak kobieta upadła ;)



#133701 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-21, godz. 04:32 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Trochę jest mi smutno.

Ble,jak odkąd odeszłam z organizacji przestałam sie interesować wszystkimi do kupy przepowiedniami.Jak można nie być smutnym czytając takie dołujące teksty.Nawet jeśli nam jako ludzkości niewiele zostało, to tym bardziej trzeba żyć pełną gębą,zachwycać się każdą sekundą życia,bawić sie każdym dniem,na świecie jest tyle cudowności :).
Myśl pozytywnie,bo myśl jest twórcza.
Uwielbiam taką sentencję która stała się moim mottem życiowym(autora zapomniałam) "wszyscy leżymy w rynsztoku,lecz niektórzy patrzą w gwiazdy"
I nie smuć się więcej ;)



#133857 Kiedy nastąpi Armagedon?

Napisano przez kremówka on 2010-06-27, godz. 16:00 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

A jeśli tak ma być, to Miłościwy Boże, chciałbym przekazać swój przywilej chrztu jednemu takiemu biednemu dziecku z Afryki, a sam mogę zginąć...

"Nie ma miłości większej niż ta jak ktoś oddaje życie za swoich przyjaciół"
Skywalkerku jestem z Tobą! :)



#136152 Zamknięty cykl życia i śmierci

Napisano przez kremówka on 2010-08-27, godz. 10:06 w Ogólne

istnienie czlowieka nie wyklucza mozliwosci obciecia kobiecie dloni za przypadkowe dotkniecie narzadow rodnych mezczyzny.

bog mi sie gdzies zgubil w tym miejscu.

Ponawiam ( a właściwie teraz zadaję) pytanie czy takie zdarzenia jak to wykluczają istnienie Boga,który dajmy na to nie ma ztym nic wsólnego??
Drabie może byc krótko i zwięźle,tak czy nie?



#135981 Zamknięty cykl życia i śmierci

Napisano przez kremówka on 2010-08-23, godz. 11:41 w Ogólne

istnienie czlowieka nie wyklucza mozliwosci obciecia kobiecie dloni za przypadkowe dotkniecie narzadow rodnych mezczyzny.

bog mi sie gdzies zgubil w tym miejscu.

To zdarzenie nie wyklucza istnienia prawdziwego Boga,który nie ma z tym nic wspólnego ;)



#120077 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez kremówka on 2009-06-07, godz. 06:51 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Cześć wszystkim.Cieszę się ze znalazłam Wasze forum,pomogło mi przetrwać najgorsze chwile w moim życiu.Ktoś postanowił mnie uratować i wybudzić ze snu,ale zrobił to drastycznie i z grubej rury,tak że straciłam grunt pod nogami i cel życia.Nawet nie chce próbować opisać co przeżyłam,mimo wszystko jestem tej osobie wdzięczna,bo i tak przez ostatnie dwa lata czułam się w "prawdzie " jak śmieć i zero.Co do Boga..to wiem jedno że jeśli istnieje to dysponuje miłością absolutną,nie wymaga dowodów miłości tak jak ja nie wymagam ich od moich dzieci,kocham je bezwarunkowo,tak sobie właśnie teraz wyobrażam Boga miłości,choć oczywiście moge sie mylić i zupełnie nie wiem jak sobie zbuduję z nim relacje i czy wogóle,po prostu dam sobie troche czasu,może samo przyjdzie..a może nie.Jestem teraz lepszym człowiekiem i widze dobro w ludziach.Oficjalnie jeszcze jako nie aktywna w organizacji ze względu na córkę,która w styczniu wychodzi za mąż i nie chce jej komplikować życia no bo jak zaprosi wykluczoną matkę to nie przyjdą przyjaciele zborowi.Sorry że tak przynudzam,pozdrawiam :)



#120086 Tutaj można przedstawić swoją historię

Napisano przez kremówka on 2009-06-07, godz. 08:18 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

do stycznia kawał czasu, moze się jeszcze wiele wydarzyć, ale to czego na początku się najbardziej boimy to odcięcie właśnie od rodziny i przyjaciół :)

Nie boję się odcięcia,dzieci są moimi przyjaciółmi i nic tego nie zmieni,tylko nie mogę znieść myśli że one cierpią,bo przecież dla nich to tak jakbym pocięła sobie żyły a one muszą patrzeć jak się wykrwawiam.. :(



#135792 Gabinet zwierzeń

Napisano przez kremówka on 2010-08-18, godz. 20:46 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Postanowiłam wstąpić do gabinetu zwierzeń bo mi zle i smutno:(.Nie wiem może przechodzę jakiś kryzys odstępcy.Prześladuje mnie myśl,że być może mogłam się pomylic,może "prawda"to prawda.Dlaczego przestałam wierzyć w Boga,a teraz tęsknie do Biblii?
Desperacko szukam na forum wszystkiego co mogłoby potwierdzic słuszność mojego odtępstwa,ale coraz częściej dostrzegam brak dobitnych dowodów na to że nauki ŚJ są nieprawdziwe (prawie wszystkie tematy dotyczące zagadnień biblijnych są nierozstrzygnięte).Może to szatan wykonał dobrą robotę tzn że dałam się zwieść.
A może te moje myśli z powodu moich dzieci,myślałam że pogodziły sie z moim odejściem,ale niedawno córka uświadomiła mi jak bardzo cierpią z tego powodu,widzimy się niemalże codziennie,jest dla mnie taka serdeczna i czuła,gdybym wróciła sprawiłabym im wielką radość.
Jakie to wszystko trudne,nie wiem co się ze mną dzieje,czy to normalne?
Ciężko... :(



#135822 Gabinet zwierzeń

Napisano przez kremówka on 2010-08-19, godz. 11:12 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

to warunkiem milosci dziecka jest przynaleznosc do zboru? w milosci nie ma miejsca na szantaż.

To nie tak.Postaraj się zrozumiec,dla dzieci,rodziców,małzonków itd przynależnośc do organizacji ich bliskich równa się życie,a bycie poza nią to w ich świadomości śmierc,więc jest dokładnie odwrotnie niż piszesz,gdyby moje dzieci mnie nie kochały,nie zależałoby im czy jestem w organizacji,czy poza nią.To straszne uczucie miec świadomośc że (w moim przypadku dzieci)cierpią myśląc że zginę.

Dzięki wszystkim,za trzezwiące posty:)to co zawsze stawia mnie do pionu to między innymi kwestia krwi,żaden Bóg miłości nie potrzebuje ofiar,i tego myślenia będę sie kurczowo trzymac.



#135838 Gabinet zwierzeń

Napisano przez kremówka on 2010-08-19, godz. 15:41 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Pawle,no przecież wyraznie napisałam,że jak zaczynam miec watpliwości to przypominam sobie wszystkie ofiary bezsensownego zakazu transfuzji i wtedy mi przechodzi,to miałam na myśli pisząc "żaden Bóg miłości nie wymaga ofiar",po prostu zle zrozumiałeś.