Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ISZBIN

Odnotowano 892 pozycji dodanych przez ISZBIN (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#12612 Żarówka i inne

Napisano przez ISZBIN on 2005-10-22, godz. 13:26 w Humor

Mnie zabił ten:

Niemiec do Niemca:
- Ooo, Polacy przyjechali do naszego miasta.
- A skąd wiesz?
- Bo Cyganie masowo ubezpieczają mieszkania.



#152 Świadkowie, dlaczego.....?

Napisano przez ISZBIN on 2003-05-20, godz. 08:50 w Tematyka ogólna

Yogii, istnieją granice absurdu, których się nie przekracza, jednak Ty się postarałeś i je przekroczyłeś. Jesteś już łudząco podobny do pewnego Waldusia, nie tego z Kiepskich, którego małą część twórczości zaprezentowano na Brooklynie



#134 Świadkowie, dlaczego.....?

Napisano przez ISZBIN on 2003-05-18, godz. 10:55 w Tematyka ogólna

Na stronie Iszbina jest sporo fałszywych informacji, postaram się na wakacje troszkę mocniej się do tego zabrać.

Tradycyjnie... buńczczuczne pustosłowie, ponownie próbujące zdyskredytować www. Gorzej, gdy pisze o informacji ktoś, kto ''kupuje'' dwa razy w miesiącu stek 'informacji', które informacjami nawet nie są*....
Pozdrawiam

*A, że skoro przedmówca nie pofatygował się z uzasadnieniem, ja także nie zamierzam, proszę przyjąć to jako 'dogmat':))



#21321 Świadkowie Jehowy,zaglądają tutaj?

Napisano przez ISZBIN on 2006-03-15, godz. 16:57 w Oceń forum

Heh wystarczy zobaczyć liste 10 najwiekszych forumowiczów, ciągle te same osoby-)
i troche więcej szacunku!!
bo nie dość że odstępcy, to jeszcze prostaki
Troche klasy! :rolleyes:

Ty nie ściemniaj, Ty powiedz, jak się konczy medycynę na UW, wszystkich to ciekawi. Twój Brat w wierze i niewierze.



#21331 Świadkowie Jehowy,zaglądają tutaj?

Napisano przez ISZBIN on 2006-03-15, godz. 17:29 w Oceń forum

Jestem po AM i UW, dwa różne wydziały tak dla sprostowania, ale to chyba nie istotne już.
Nawiązałem tylko że nie prawdą jest że śJ zabrania sie kształcić

Jeśli lubisz śJ i nie masz nic przeciwko nim, to co masz przeciw org?
Dobrze wiesz że ktoś na ziemi musi kierować org.

Dziękuję za odpowiedź.
Oczywiście nic nie udowodniłeś a propo ''wykształcenia.'' Zresztą ja sam miałem wizje iśc do zawodówki, bo Armagedon wg moich ''duchowych kieroników'' był tak blisko, że szkoda czasu i lasów na książki.

I wcale dobrze, a nawet wcale, nie wiem, aby Ciałem Kieroniczym kierowało cokolwiek innego niż oni sami sobą, z różnymi skutkami. Pozdra.



#114753 Świadkowie Jehowy w Świebodzinie - strona zboru

Napisano przez ISZBIN on 2009-03-10, godz. 20:35 w Strony Świadków Jehowy

Oj beda mieli klopoty. WTS jako "czolowi bojownicy o wolnosc slowa" zamknie im usta (w tym wypadku klawiaturki i myszki) :D




Byliby głupi. Wg mnie całkiem trafiona informacja o zborze ŚJ czyli zupełne MINIMUM informacji, ale przejrzyscie, czytelnie i ładnie ukazane. Powinni w nagrode autorowi dac... jakiś dodatkowy teren z  10 000 mieszkan do obejscia:)) 



#104730 Świadkowie Jehowy o swoim wyznaniu:)) (ISSN)

Napisano przez ISZBIN on 2008-10-31, godz. 23:58 w Humor

And! Oni biora numer wpisu rejestru CZASOPISM jako numer i dowód na to, ze SJ sa religią:)

Kuffaaa...  ''Polityka'' też ma ten numer ISSN! Kolejna sekta



#104869 Świadkowie Jehowy o swoim wyznaniu:)) (ISSN)

Napisano przez ISZBIN on 2008-11-02, godz. 15:52 w Humor

czy dobrze rozumiem, że jeśli Jan Świr i Zbigniew Pomyleniec założą sobie spółkę jawną ŚWIR I POMYLENIEC - RELIGIA PRAWIE PRAWDZIWA SPÓŁKA JAWNA i wpiszą sobie w zakres działalności odpowiedni numerek PKD świadczący o działalności wydawniczej to spółka ŚWIR I POMYLENIEC SP.J. bez problemu dostanie nr ISSN oraz ISBN?




Tak. Nazwa firmy to tylko nazwa firmy nic więcej.


Może byc wyznanie religijne BEZ ISSN, bo np nic nie wyadają i może być zwykła firma, która wymysliła, ze bedzie wydawać jakies periodyki. DLATEGO SIĘ USMIAŁEM z tych postów. Związek religijny nie ma NIC DO ISSN ani ISSN do związku. ISSN to rejestracja czasopism (numer), a nie związku religijnego!

http://pl.wikipedia....d_Serial_Number



#104684 Świadkowie Jehowy o swoim wyznaniu:)) (ISSN)

Napisano przez ISZBIN on 2008-10-31, godz. 10:20 w Humor

''a skad masz takie informacje?? chyba troszke niedouczona jestes...nawet na lekcjach religii ucza ze Swiadkowie Jehowy to inne wyznanie i jest pelnoprawnie zarejestrowane. Moge Ci nawet podac taka informacje jak to sprwdzic...  
Zarejestrowany Zwiazek Wyznania Swiadkow Jehowy w Polsce : (ISSN 1234-1150)> I mam prosbe: najpierw cos sprawdz dokladnie czy to prwda a potem dopiero mow.''LINK

Kurde, rotflnąłem. Wpisałem w google samo ISSN, no i mamy kolejną Świadkinię, obcykaną:



''Świadkowie Jehowy nie sa sekta . jest to Zarejestrowany Zwiazek Wyznania Świadkow Jehowy w Polsce ( ISSN 1234-1150) jakies pytania '' (wzorowa_uczennica) LINK



#104537 Świadkowie Jehowy i afera ZFM/"Tombudu"

Napisano przez ISZBIN on 2008-10-29, godz. 12:18 w Nowości z kraju i zagranicy

O dziwnych przekrętach ,,na węglie'' z Śj w roli głownej było głośno już właśnie w 2001 roku:P



#95318 Świadek Jehowy(?) oskarżył wikarego o molestowanie syna

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-27, godz. 09:54 w Nowości z kraju i zagranicy

Dowiedzieliśmy się, że ojciec, który zgłosił sprawę do prokuratury jest świadkiem Jehowy. Śledczy twierdzą, że nie mogło mieć to żadnego wpływu na decyzję o umorzeniu śledztwa.


Śledczy powinni odpowiedzieć na pytanie, czy fakt, że tatuś to chwalca Jehowy wpłynał na postępowanie tatusia i synusia.


Teraz interesuje mnie, czy będzie sprawa sądowa, ale w drugą stronę. Na miejscu księdza bym nie odpuścił sku....



#95320 Świadek Jehowy(?) oskarżył wikarego o molestowanie syna

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-27, godz. 12:06 w Nowości z kraju i zagranicy

Ojciec tego dzieciaka zachował się prawidłowo.
A bachorowi przydałoby się jakieś wychowawcze naprostowanie, bo niezły chuligan z niego rośnie.




Takl się składa, że za dziecko odpowiadają także RODZICE. Chyba, że w prawie stoi, że nie dotyczy to rodziców-  Świadków Jehowy, ale o tym mi nic nie wiadomo. 



#84960 Świadek Jehowy(?) oskarżył wikarego o molestowanie syna

Napisano przez ISZBIN on 2008-02-22, godz. 17:48 w Nowości z kraju i zagranicy

Artykuł: "Przecież księża nie molestują dzieci"


Historia w skrócie: ojciec dwunastolatka oskarżył wikarego o molestowanie syna. Minęło kilka tygodni i wydaje się, że te oskarżenia nie zostały potwierdzone. Natomiast we wsi mówi się także, że postępowanie rodziców chłopca wynika z tego, że są świadkami Jehowy i może księdza "nie lubią".


Ale świnstwo. No cóż, jakie wychowanie wsiowego dziecka ŚJ takie skutki.



#1934 Świadectwo Świadków i jego konsekwencje.

Napisano przez ISZBIN on 2004-07-08, godz. 10:27 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Wniosek: Jeżeli na prawdę Świadkom zależy na tym, by możliwie wiele osób dostąpiło tego Raju, to od natychmiast winni zaprzestać głoszenia od domu do domu przekładając problem na czasy po Armageddonie.


Widzisz. Takiego samego zdania był K. Russell, ale facet zmarł a następny pomazaniec (bimbrownik Rutherford) zlał jego koncepcję.



#1937 Świadectwo Świadków i jego konsekwencje.

Napisano przez ISZBIN on 2004-07-08, godz. 11:06 w Zwyczaje Świadków Jehowy

A czemu się dziwisz. A cóż to dla Rutheforda trzeźwego inaczej jakiś Russel, skoro on i Jezusa z Bogiem poprawia?


No ja sie nie dziwie. To wszak ŚJ a nie my musimy sobie jakoś radzić ze spuścizną ''intelektualną'' Rutherforda.



#95507 Świadectwo Piotra Stępniaka

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-30, godz. 14:43 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Jest tam wzmianka o ŚJ. Wspominałem o tym już, bo link do tego świadectwa już się tu pojawił w temacie o skazańcach.




Wybacz. Dla mnie to propaganda.


Może opublikujcie moje świadectwo? Woow, to byłaby jazda:PP



#95525 Świadectwo Piotra Stępniaka

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-30, godz. 20:22 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Inne pytanie: jak reagują na takie świadectwa obecni świadkowie Jehowy? Jeżeli już mają okazję z nimi się zetknąć, to jak je komentują? Jak sami w przeszłości reagowaliście na takie historie?




Odpowiem Ci, bo miałem osobiste doświadczenia jako studiujący z ŚJ. Najpierw z Zielonoświatkowcami. Ich szef (?) rzekł, że jego wierni nie znają Pisma Św. ale ,,czują Boga'' a to wystarczy. Po czym przeszli do ataku wierni opowiadając, jak to Jezus zmienił ich życie. Chlali na potęge i przestali, a teraz są święci niczym Matki Tereski (gdybym to kupił, to okazałoby się, że to Zieloni rozwalili komune przez swe abstynenctwo).


Drugim epizodem była próba nawrócenia mnie na Jedyną Wiare w Polsce. W tym celu poszedłem na spotkanie Odnowy w Duchu Św., gdzie dowiedziałem sie tego co wyżej ( o Jezusie co zmieniał ich życie), a jako gratis dostałem zapewnienie od kilkunastu osób, które widziałem 1 raz w zyciu, że ,,kochają mnie i Jezus też''. Miałem wtedy około 14-15 lat, więc obiektywnie patrząc z punktu widzenia dzisiejszego prawa, to było jakies pedofilskie spotkanie. Na szczęscie i tego nie kupiłem.

To tyle w kawestii obcowania (brrrr co za słowo) z świadectwami. 

Pozdra. 



#95501 Świadectwo Piotra Stępniaka

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-30, godz. 13:19 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Znam Piotra osobiście. Nie był on SJ.




Zatem pojęcia nie mam co ten ''news'' robi tu.



#95511 Świadectwo Piotra Stępniaka

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-30, godz. 16:06 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

To by było nawet ciekawe:)))
Tylko jeden warunek: ani jednego brzytkiego słowa...




Nie wiem co to są ''brzyTkie'' słowa, a warunki jak ma ktoś  pisać, to stawiaj sobie swemu męRZowi a nie mi. 



#95493 Świadectwo Piotra Stępniaka

Napisano przez ISZBIN on 2008-06-30, godz. 10:15 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Świadectwo Piotra Stępniaka




Co to coś ma wspolnego z ŚJ?



#113795 Śmieszne/ciekawe obrazki

Napisano przez ISZBIN on 2009-02-18, godz. 12:33 w Humor

Dołączona grafika



#84019 Śmieszne/ciekawe obrazki

Napisano przez ISZBIN on 2008-02-08, godz. 10:19 w Humor

Dołączona grafika



BEZ KOMENTARZA :P




#99795 Śmieszne/ciekawe obrazki

Napisano przez ISZBIN on 2008-08-24, godz. 23:36 w Humor

Dołączona grafika



#104992 Śmieszne/ciekawe obrazki

Napisano przez ISZBIN on 2008-11-03, godz. 20:37 w Humor

WZORCOWY POKÓJ

PO ZLOCIE:

Dołączona grafika

TAK POWINIEN WYGLĄDAĆ

                   RAJ:


Dołączona grafika



#80911 Śmieszne/ciekawe obrazki

Napisano przez ISZBIN on 2007-12-10, godz. 09:25 w Humor

Dołączona grafika