Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z gabinetu śmiechu Towarzystwa Strażnica


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#81 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2005-11-18, godz. 14:27

Wasza dyskusja na temat małżeństw mieszanych wyznaniowo w oddzielnym wątku: link | jb

Wlasnie tez to chcialem zaproponowac. Dzieki, JB :D

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#82 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-08, godz. 02:05

Brook, błagam dawaj jeszcze :lol:

Chciałbym poinformować, że wśród epifanistów takie rozważania nadal są prowadzone.
Dołączona grafika

#83 bury

bury

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 593 Postów
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano 2008-06-06, godz. 09:29

Ja będąc jeszcze młodym ŚJ uważałem, że coś z sędzią Ruthi nie było jak należy. Z jego zdjęć widać juz było, że oczy i usta mówią o czymś co w soie chowa, o czymś groźnym. Znam te spojrzenia z twarzy ludzi namolnych, mających stany maniaklano-depresyjne. POdobnie tego typu postawa ciała, gdzie klatka jest rozbudowana i w taki szczególny sposób jakby wyniesiona do góry są wg. psychologów oznaką dązeń do dominacji i maskowanej argesji na zewnątrz. Takie informacje miałem okazje czytać w książkach psychologicznych. Gdy dowiedziałem się, że był alkoholikiem pasowało mi to do szczątkowych informacji jakie o nim miałem. Z biegiem czasu okazało się, że ten alkoholizm to jednak nie była bajeczka i są na niego dowody. Podobie potwierdziły się moje odczucia wynikajace ze spostrzeęń co do jego wygladu.

Ta odpoweidź jakiej udzielił w Strażnicy jest kolejnym dowodem na to, że facet był chory psychicznie. Jego fobia na tle szczepionek, naczyń aluminiowych wskazują na zaburzenia psychiczne. Ale ta próba odcięcia się od wszystkiego, co nieczyste, co kojarzy sie z kałem, czy wypróżnianiem się, jest najbardziej interesującą wypowiedzią. Gdybym wiedział tylko to wszystko, co tylko podejrzewałem i znaczneie więcej byłoby dla mnie jasne od ręki. Warto upowszechniać ten tekst. POkazuje on tak dobitnie czym jest brooklińskie światło od Jehowy, że nei można nad nim przejść spokojnie. Mam nadzieję, że zapoznanie się z nim pomoże wielu ludziom dostrzec prawdziwe światło prawdy!

#84 gawrys0

gawrys0

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 8 Postów
  • Gadu-Gadu:6066143
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano 2009-03-05, godz. 10:31

Aha! Czyli póżniej Bóg wymyślił i stworzył wiertarkę, wywiercił otwory naszym prarodzicom żeby mogli wydalać te nieczystości (fe...), i tak nam zostało do dzisiaj.

#85 Joachim20

Joachim20

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 55 Postów
  • Lokalizacja:Inąd.

Napisano 2009-03-05, godz. 21:03

Ktoś pisał o bilionach ludzi.

Zapewniam Cię że to miliony nie będą ze względu na to że w samym średniowieczu zaludnienie wahało się w Europie na półapie około 10 mln ludzi. Pomóżmy to razy kontynenty, które mogły być zamieszkiwane. Czyli A.Pł, Pd, Europa, Azja, Australia. 50 mln ludzi na calym swiecie, gdzie do miliarda, gdzie do biliona ? A w starozytosci to chyba sprawy miały się podobnie. A jeszcze wcześniej było jeszcze gorzej ;)
Więc z tymi bilionami to spokojnie ; D

Użytkownik Joachim20 edytował ten post 2009-03-05, godz. 21:06


#86 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2009-03-05, godz. 23:55

EUROPA:
Rok Ludność
(w mln)
1000 42
1150 50
1300 73
1400 45
1750 140
1800 187
1850 266
1900 420
1950 547
1960 604
1970 656
1980 692
1990 721
2000 725
2005 728
(z wikipedzi, bo najszybciej)

a biliony moga byc zlym tlumaczeniem wersji amerykanskiej, gdzie 'billion' ichny to nasz miliard.

#87 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-03-07, godz. 18:25

I to by się zgadzało z tym, że Bóg nie stworzył homoseksualistów, bo jak nie było d... , to nie było seksu analnego :P To wszystko zakrawa na absurd wszechczasów...

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#88 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2009-03-07, godz. 20:37

homoseksualizm czy treści strażnicowe sprzed kilkudziesięciu lat?

#89 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2009-03-07, godz. 20:39

homoseksualizm czy treści strażnicowe sprzed kilkudziesięciu lat?



Fajni jest pomyslec ze podobna wesolosc beda budzic za 20 30 50 lat obecne wydania Straznicy.

Jak SJ przy drzwiach beda sie zaklinac ze nigdy nie odmawiali transfuzji krwii by ratowac zycie dzieci.
Umbre Summum

#90 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-03-10, godz. 00:51

Oczywiście, że treści ze Strażnicy. W tym temacie jestem (s)ekspertem B)

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych