Skocz do zawartości


Zdjęcie

dlaczego?


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

Ankieta: dlaczego prześladujesz świadków?

dlaczego prześladujesz świadków?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 świadek

świadek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 27 Postów
  • Lokalizacja:mikroświatek

Napisano 2005-11-05, godz. 22:04

Zapraszam wszystkich do zadumy nad postawami wobec TS dlaczego nie darzycie sympatią ludzi ze strażnicą w ręku?
nie ma nic pewnego,gdyby było świat nie byłby takim

#2 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-05, godz. 22:23

A niby w jaki sposób prześladujemy śJ? Mieć inne zdanie to Twoim zdaniem prześladowanie? Niektórzy śJ, cierpią chyba na jakąś chorobę - niemalże wszędzie widząc swoich oprawców i prześladowców. ;) Oczywiście nie wszyscy. Jest tu wielu na tym forum, którzy prowadzą poważne merytoryczne dyskusje z oponentami, ale niektórym nie starcza odwagi, aby z argumentami stawić się do dyskusji; wolą po prostu rzucić parę inwektyw i się wynieść. :angry:

Co do Twojej ankiety... dosłownie ręce opadają. Naprawdę brak czasami człowiekowi słów. Czy to była najmądrzejsza rzecz na jaką było Cię stać? Czy po prostu nadstawiłeś drugi policzek w myśl przykazania Jezusowego, o miłości nawet do swoich nieprzyjaciół. :unsure:

Pożyj na tym świecie jeszcze parę lat dzieciaku, zmądrzej, a później przyjdź to porozmawiamy. :rolleyes:

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#3 Bogdan Braun

Bogdan Braun

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 401 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-05, godz. 22:35

Proponuję, aby każdy czytający post Świadka uczcił go... minutą ciszy, po minucie można wybuchnąć śmiechem!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Sorry, poniosło mnie. :huh:
Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nikt tu Świadków Jehowy nie uważa za całe zło tego świata.
Natomiast, jeśli są tu tacy to jest to efektem ich odreagowania na ich bytność wśród Świadków Jehowy, no, ale jak wiesz z takimi nie walczy się tylko okazuje się im miłość, o jakiej mówił Nasz Pan.

Pozdrawiam. :)
W dowodzeniu słuszności własnych racji patrzmy na bliźniego jak na siebie samego.

#4 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-05, godz. 22:45

Proponuję, aby każdy czytający post Świadka uczcił go... minutą ciszy, po minucie można wybuchnąć śmiechem!!!


1 minuta...... i po :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Natomiast, jeśli są tu tacy to jest to efektem ich odreagowania na ich bytność wśród Świadków Jehowy, no, ale jak wiesz z takimi nie walczy się tylko okazuje się im miłość, o jakiej mówił Nasz Pan.


Wydaje mi się, że niezbyt wielu jest tutaj ex-śJ, którzy w szyderczy sposób urągają śJ. Jak już to ta złość jest kierowana na WTS.

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#5 rikibaka

rikibaka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2005-11-05, godz. 23:05

cha cha, świetny dowcip. Jak dla mnie bomba ale pewnie zostanie przeniesione do działu humor a tam juz tak fajnie nie zaskoczy.

#6 świadek

świadek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 27 Postów
  • Lokalizacja:mikroświatek

Napisano 2005-11-05, godz. 23:51

zanim odpowiesz zastanów się dlaczego tak bardzo interesuje cię organizacjia Ś.J
czy w twoich odpowiedziach nie ma ukrytego żalu do Strażnicy,co złego ci ona wyrządziła?
nie ma nic pewnego,gdyby było świat nie byłby takim

#7 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-11-06, godz. 00:50

Zapraszam wszystkich do zadumy nad postawami wobec TS dlaczego nie darzycie sympatią ludzi ze strażnicą w ręku?

Uwielbiam sondy z 1 odpowiedzią. Widze takową po raz pierwszy, ale juz mnie urzekła;PP

PS
Nie brałem w niej udziału, bo jakoć wśród takiego wyboru odpowiedzi swej nie znalazłem.

#8 lotka

lotka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 123 Postów

Napisano 2005-11-06, godz. 10:53

Swiadek muszę tu przychylić się do słów Terebinta, że nadstawiłeś drugi policzek......bez sensu taka sonda. Jak chcesz wiedzieć dlaczego jest jak jest to poczytaj sobie wszystko o czym pisze się na tym forum a będziesz wiedział. Natomiast z innymi słowami Terebinta sie nie zgodzę, że wszyscy widzimy naokoło tylko oprawców i prześladowcow. Pokażcie mi podobną stronkę, link, forum gdzie codziennie na tapecie nie byliby ukazywani w najróżniejszym świetle przedstawiciele innych religii? Czyje to jeszcze wierzenia rozkłada sie tak na czynniki pierwsze, wyszukuje ,,smaczki", i w każdej dziedzinie życia doszukuje się nonsensów, kłamstw itp. Już sama nazwa stronki ,,S.j pod lupą " o czymś świadczy...Tak swoją drogą to powiedziano na tytułowej stronie, że nie jest ona prowadzona przez bylych świadków co nie jest prawdą bo np. moderatorami na forum są byli ś.j. I to właśnie oni, byli ś.j są ( niestety Terebint) najbardziej szyderczy. A co do prowadzenia merytorycznych dyskusjii to czasem to też nie ma sensu bo rzadko są one traktowane poważnie. Czasem to wygląda wręcz na jakis lincz typu..,,no powiedz coś jeszcze to się pośmiejemy.." To po co sie wypowiadać skoro to staje się jedynie pożyką dla ,,sępów" ;) sorki. Naprawdę jest tu niewiele osób które potrafią odrzucić uprzedzenia i ocenić jakąś wypowiedź obiektywnie :( ..i chwała im za to.... :)

#9 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-06, godz. 11:08

Buhahaha :D . Ankieta z 1 odpowiedzią to jest to, co tygrysy lubią najbardziej :) . Stanowczo przychylam się do wniosków przedmówców, żeby przenieść ją do działu humor. Trochę przypomnina mi to prace magisterskie z zamierzchłych czasów: "Kto jest moim największym autorytetem i dlaczego właśnie Lenin". :P Oczywiście nie głosowałem (bo i ta jedynie słuszna odpowiedź też mi nie pasuje).

A tak trochę poważniej — wielokrotnie podkreślałem, że SJ uwielbiają "cierpienia" i "prześladowania". Dlaczego? To bardzo proste! Każde "cierpienie" jeszcze bardziej konsoliduje każdą zamkniętą grupę. Ponadto trzeba przecież dbać o wypełnianie się proroctw, o porównania do pierwszych apostołów itp. :lol:

Lotko, błoto, którym obsmarowuje się katolików czy muzułmanów, to Ocean Spokojny, natomiast to, którym obrzuca się SJ, to jedynie mała kałuża. Mam nadzieję, że czytelne porównanie. A propos tego, że tylko świadkowie (nie napisałem jehowici ;)) znoszą "prześladowania".
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#10 lotka

lotka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 123 Postów

Napisano 2005-11-06, godz. 11:27

Oj jaracz....Ty to musisz mieć dużo żółci w sobie....nie dostałeś jakiejś kasy której się spodziewałeś czy co..? ;) Nikt nie lubi być poniżany i wyśmiewany więc nie wmawiaj mi tu takich kitów stary...Jestem jaknajbardziej za swobodą wyboru i wolną wypowiedzią i kultywowaniem takich wierzeń jakie sie komu podobają. Czytałam niedawno reportaż na temat zjazdu byłych księży, którzy odeszli bo założyli rodziny. Nie rozumieją na czym polega ich błąd. Oni dalej czują powołanie i chcieliby nauczać. Są do tego wyszkoleni i przykro im, że z tego powodu zostali wykluczeni z kościoła. Zwłaszcza, że celibat księży to wymysł czysto KK a nie biblijny. Nawet katechezy może nauczać ktoś świecki ale nie były ksiądz! Dyskryminacja?.. :blink: A tak osobiście to strasznie nie lubię się kłócić :rolleyes:

#11 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-06, godz. 12:15

Hehe, zabralem glos w ankiecie :) znaczy wrocilem sie myslami do czasow jak bylem SJ i mialem dokladnie taki sam wybor jak w ankiecie :)
Fajnie sie jest tak poczuc. Brakuje mi tylko wzamian broszurki zebym wiedzial napewno ze dobrze wybralem ... Swiadek musisz sie postarac bo czuje sie osamotniony w tej ankiecie a wokolo sami zli ludzie co to nie chca glosowac jak ja :D
A w kwestii formalnej, niestety mnie nie wylali sam odeszlem do tego nastapilo poruszenie bo odszedl starszy (nie wiekiem) :). Nie przesladuje swiadkow, bo cala rodzina zostala gorliwymi SJ, rodzina ktora kocham i szanuje a ona mnie :)
Nawet sie spotykamy na rodzinych imprezach :) W rodzinie, ze tak powiem tez sa starsi i sludzy pomocniczy :) smietanka po byku :)
Co wiecej, po moim odejsciu odeszlo ze zboru tez jakies 10 osob :) i tez czasem utrzymujemy kontakty.
Oczywiscie jak sie spotykamy to wymyslamy tylko i wylacznie jak tu przesladowac SJ :), a na spotkaniach pelno goryczy smutku zalu i wogole ze hej :). Swiadek ...a moze wpadniesz to sie rozgoryczysz jeszcze bardziej ?.
Poznasz tez najnowsze metody przesladowania SJ, bedziemy mieszac krew:) oraz propagowac kocia wiare :)
Jak cie czytam to mam wrazenie ze tak wlasnie myslisz o tych co odeszli a byli kiedys SJ :), nic w tym dziwnego bo tak samo reaguja katolicy i inni jak sie dowiaduja ze ktos przestal byc np.katolikiem i zostal SJ :) jak widac glupie myslenie nie zna poczucia przynaleznosci do wiary :) a ludzie po porstu dziela sie na madrych i glupich :)

#12 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2005-11-06, godz. 14:45

Świadku, a nie masz opcji dla katolików?? Bo ja bardzo chciałabym zagłosować, ale nie potrafię sie nijak dopasować do tej jedynej gotowej odpowiedzi ;) . Nie byłam nigdy świadkiem Jehowy, a i strażnica też nic złego mi nigdy nie zrobiła.
Zainteresowanie organizacja traktuje jako jedno z wielu hobby. A świadków Jehowy, których znam lubię.

Pozdrawiam cieplutko


Dosia

#13 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-06, godz. 14:56

Oj jaracz....Ty to musisz mieć dużo żółci w sobie....nie dostałeś jakiejś kasy której się spodziewałeś czy co..?

:D :D :D :D :D :D :D
Lotka, nie chce mi się po raz setny opowiadać mojej historii, która jest znana wielu forumowiczom. A jeśli jej nie znasz, nie ośmieszaj się, bo z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz. Zapytaj się kogoś z Trójmiasta o mnie, to z pewnością Ci powie, że odsedłem, bo mi nie dawali DULARÓW...

Nocka, ja już Ci kiedyś na czacie tłumaczyłem, że Ty jesteś Babilon Wielki, więc zapomnij :P . A swoją drogą to ciekawy trójpodział wynika z tej "ankiety":

1. Można być SJ i miłować swą Organizację.

2. Można być WYRZUCONYM z Organizacji, wówczas się jej nienawidzi.

3. Można nie być świadkiem, lecz filistynem, światusem, katolem (jak np. nasza Nocka) ;) i wówczas też raczej się nienawidzi Ogranizacji.

Inne opcje nie istnieją.

A podobno myślenie nie boli

:)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#14 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2005-11-06, godz. 15:27

a taka postawa jak moja: obiektywna, ale krytyczna, to jeszcze jest neutralność, czy już prześladowanie? :P

Dnia 16 lutego 2002 na pytanie brata starszego "czy zamierzam wrócić do Kościoła Katolickiego, króry rozpętał inkwizycję i wyprawy krzyżowe?", odpowiedziałem, że nie wiem, czy wrócę do Kościoła Kat., ale "obiecuję, że stosów podpalać nie będę".

Pamiętam, że bardzo im się ta odpowiedź nie spodobała.
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#15 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2005-11-06, godz. 16:19

"Nocka, ja już Ci kiedyś na czacie tłumaczyłem, że Ty jesteś Babilon Wielki, więc zapomnij . Można nie być świadkiem, lecz filistynem, światusem, katolem (jak np. nasza Nocka)". - Braciszq czuje sie "prześladowana" !!!:P .

"A tak trochę poważniej — wielokrotnie podkreślałem, że SJ uwielbiają "cierpienia" i "prześladowania". Dlaczego? To bardzo proste! Każde "cierpienie" jeszcze bardziej konsoliduje każdą zamkniętą grupę"

- w zwiazku z tym drogi świadku chcąc, nie chcąc, powinieneś się ze mna solidaryzować :lol: bądź co bądź, na tym forum jesteśmy zamknietą grupą :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS.
Gdyby się znalazł ktoś uczynny i powiedział mi jak sie umieszcza cytaty w takich ślicznych błękitnych rameczkach to będę dozgonnie wdzięczna, moją szczerą katolicką wdzięcznością.
Od razu przepraszam administratora, że moją prośbę umieszczam tutaj, bo na pewno jest gdzieś odpowiedniejsze miejsce na takie zapytania....tylko gdzie...?

Dosia

#16 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-11-06, godz. 16:40

"1. Można być SJ i miłować swą Organizację.

2. Można być WYRZUCONYM z Organizacji, wówczas się jej nienawidzi.

3. Można nie być świadkiem, lecz filistynem, światusem, katolem (jak np. nasza Nocka) i wówczas też raczej się nienawidzi Ogranizacji.

Inne opcje nie istnieją"


Tak jest wg. swiadków, którzy sie tu wypowiadają ale rzeczywistość jest trochę inna. U mnie nie ma nienawiści, daleka jestem od tego ale uwazam, ze każdą organizacje któraby kierowała sie podobnymi zasadami lub innymi ale równie szkodliwymi nalezy pietnowac. Nie z nienawisci ale dlatego, ze szerzy nienawiśc chociazby do tego co jest inne niz zasady w niej obowiazujace. Oczywiscie zaraz bedzie tu oburzenie, jakie szerzenie nienawiści, skad, przeciez świadkowie Jehowy sa przyjaźnie nastawieni. Niestety to sa tylko pozory, nienawiśc jest tam wszędzie, w czasopismach, wykładach, rozmowach. I wywyzszanie się "jak to dobrze, ze my tacy nie jesteśmy "( wypowiedź pewnego starszego), "jak ja nienawidze tych katolików "( wypowiedź pewnego brata do mnie). Ta wypowiedź, którą usłyszałam była jedną z wielu innych powodów, ze zaczęłam zastanawiać się, gdzie ja właściwie jestem i co ja tu robię. Ja humanistka, kochajaca ludzi, wierząca w bezinteresowna miłośc Boga, ja wśród ludzi, którzy mówia takie rzeczy.
Był to dla mnie cios ponieważ wierzyłam ze znalazłam się wsród ludzi którzy służą Bogu.
Ale mimo to nienawiści we mnie nie ma ale uważam że ludzi, organizacje, które szerza takie poglady nalezy pietnowac. Gdyby było to forum o młodziezy wszechpolskiej tez bym krytykowała ich postawę i poglady. Pozdrawiam wszystkich. Ma
Ma

#17 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-06, godz. 16:52

Gdyby się znalazł ktoś uczynny i powiedział mi jak sie umieszcza cytaty w takich ślicznych błękitnych rameczkach to będę dozgonnie wdzięczna, moją szczerą katolicką wdzięcznością.
Od razu przepraszam administratora, że moją prośbę umieszczam tutaj, bo na pewno jest gdzieś odpowiedniejsze miejsce na takie zapytania....tylko gdzie...?

Nocka, to bardzo proste: wybierasz sobie post, który Cię interesuje, a następnie klikasz na ikonkę "cytuj". I już.

Ma, "przyjazne" nastawienie WTS do innych religii widać na każdym kroku — począwszy od stosownych ilustracji w "Wyśpijcie się" i "Straszaku", a skończywszy na samej nomenklaturze używanej w odniesieniu do innych wierzeń ("Babilon Wielki" itp.). O subiektywnym nastawieniu poszczególnych braciszków chyba szkoda rozprawiać, choć przecież nie bierze się ono z nikąd. Gdyby Brooklyn szerzył tolerancję, tępiąc jednocześnie wszelkie objawy niechęci wobec innych wyznań, takie postawy nie miałyby racji bytu.

Postawę SJ można by scharakteryzować następująco: "jesteśmy przyjaźni wobec innych, pod warunkiem że ci inni są potencjalnymi "zainteresowanymi" i mogą zmienić swoje dotychczasowe poglądy".
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#18 henoh

henoh

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 69 Postów

Napisano 2005-11-06, godz. 17:43

Świadek
Fajny z Ciebie gość! Mógłbyś pisać scenariusze do komedii. Monthy Pythoni się chowają przy Tobie.
Roztropni bedą mieli zrozumienie

#19 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-06, godz. 20:35

Natomiast z innymi słowami Terebinta sie nie zgodzę, że wszyscy widzimy naokoło tylko oprawców i prześladowcow. Pokażcie mi podobną stronkę, link, forum gdzie codziennie na tapecie nie byliby ukazywani w najróżniejszym świetle przedstawiciele innych religii? Czyje to jeszcze wierzenia rozkłada sie tak na czynniki pierwsze, wyszukuje ,,smaczki", i w każdej dziedzinie życia doszukuje się nonsensów, kłamstw itp.


Lotka, nie napisałem, że wszyscy, tylko "niektórzy".

Podobna stronka to forum "Faktów i Mitów", na którą też lubię od czasu do czasu zajrzeć. Tam również, z drobnymi szczegółami wytyka się błędy, tylko, że Krk.


Już sama nazwa stronki ,,S.j pod lupą " o czymś świadczy...Tak swoją drogą to powiedziano na tytułowej stronie, że nie jest ona prowadzona przez bylych świadków co nie jest prawdą bo np. moderatorami na forum są byli ś.j. I to właśnie oni, byli ś.j są ( niestety Terebint) najbardziej szyderczy


Lotka to nie jest stronka "śJ pod lupą!" Nie wiem, dawno tam nie zaglądałem, ale może po prostu na tej stronce został umieszczony odnośnik do tego forum. Ja zawsze wchodziłem na to forum ze strony Iszbina - "brooklyn spółka bez odpowiedzialności".

Czy wszyscy moderatorzy są szyderczy? Wyszukaj posty Liberala i sama zobaczysz, że tak nie jest. Liberal właściwie "czepia się" ;) tylko kwestii krwi.

Natomiast wypowiedzi Jb (nie wiem, czy kiedykolwiek była świadkiem, ale w to wątpię - za dużo zadaje pytań. :D) są bardzo zrównoważone, nie mam do niej żadnych zarzutów w odróżnieniu do niejakiego Lewandowskiego.


Postawę SJ można by scharakteryzować następująco: "jesteśmy przyjaźni wobec innych, pod warunkiem że ci inni są potencjalnymi "zainteresowanymi" i mogą zmienić swoje dotychczasowe poglądy".


Z tą wypowiedzią brata jaracza jak najbardziej się zgadzam. Mówię o ogóle, a nie o poszczególnych jednostkach.

pzdr.
:P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#20 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-06, godz. 22:56

Ty Świadek masz jakieś dysonanse tożsamości?


Może tak jak tu już zaglądasz to porównaj trochę to co masz w książkach i broszurkach i zerknij natępnie do źródeł na kogo się powołuje Ciało Kierownicze ok? Ja do ludzi - ŚJ - nic nie mam bo każdego można zwieść nawet jeśli będzie się pilnował największy inteligent, ale kiedy może coś sprawdzić to już inna bajka... a CK to jeden wielki zwodziciel. Najprostrzym sposobem jest porownanie krok po kroku co wypisuje. Ja proponuje zacząć od tak "profesjonalnej" lektóry "Czy wierzyć w Trójcę"? Naprawdę tylu błędów dawno nie widziałem w tak małej broszurce, a to dopiero początek... :blink:
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych